Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wow na Rage se fakt těším!!
    • Ataker
      To jsme dva! *3*
  • Hm, ty záběry z exteriéru, takhle mělo vypadat důstojný pokračování Falloutů
  • hhh Doom3 a Borderlands v jednom baleni :)
  • Milá redakce, ten trailer není nový ani omylem. Je naopak pěkně starej. Viděl jsem ho už dávno, určitě je to víc jak půl roku. Na rage se sakra těším, trochu zklamání. Čekal jsem, že ukážou fakt něco novýho.
    • sleepless
      Pravda pravda, upraveno. Dikes
    • EDIT: Tak tady to máte. 19. srpen 2009. To je ten váš nový trailer *3*
      http://www.youtube.com/watch?v=BTTBjzm-jwE&feature=fvst
  • Hmm tak ja sa docela tesim na vsetky 4 hry :D ale najviac na TES Skyrim... oblivion patrila dlhu dobu medzi moje najoblubenejsie hry.. RAGE mi trochu pripomina Borderlands ale bethesda asi vie co robi a na tej hre si daju zalezat. Drzim palce *5*
  • Připadá mi to jako kříženeček Borderlands s Falloutem 3. Ale vlastně proč ne? Mohla by to být opravdu zábava.
  • MrSanta
    Z této čtyřky se vyloženě těším pouze na Skyrim. Rage mě zajímá, ale spíš kvůli tomu, že předvede co idTech 5 dokáže. Na koupi to ale nevidím, možná někdy v budoucnu po slevě. Hodně jsem zvědavý na Doom 4. Co jsem se včera dočetl, tak se už letos dočkáme prvních oficiálních informací a možná bude i nějaké gameplay video.
    • Myslel jsem , že Rage převzalo pozici technologického dema ID Softu . Doufejme , že Doom4 nebudou dělat Raveni protože Quaka 4 totálně pohnojili ....
  • Na Hunted se docela tesim, to by nemusela bejt spatna parba. Uvidime.
  • Daniell605
    Jestli je tohle novej trailer, tak si nikdy nekoupím Killzony3 =D
  • technicky vyspělejší fallout ??
    • Ne náhodou je IDsoft pod křídli Bethesdy .... Budˇ se ujme vesmír skoroBorderlands , nebo bude další Fallout universum využívat ID enginu ;) .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit