Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm a ja z tohodle dohral akorat Arenu a mraky mesicu stravil s Daggfallem. Nejak mi serie ujela :)
  • Erien
    Už jsem objednal, tohle je skvělá volba pro lidi co nemají ani jeden díl a sbírají krabice. 1300 Kč je super cena, když jen Skyrim stojí se všema DLC cca 900 Kč.
    • Jen doufam, ze to nechces vsechno hrat. To bude na par let *1*
      • Erien
        Určitě chci rozjet skyrim s dlc a rád bych na to hodil mody. :-)
  • Inquisitor
    Fakt pěkný, ale 60 euro za to nedám.
    • JustinBieber
      Tak to seš pěkná socka
      • Inquisitor
        chcípni
    • V Česku to bude za 1299 :) A to je podle mě za kolekci všech TES her + DLC a 5 map, ještě k tomu v (podle obrázku) krásném balení skvělá cena :)
      Jak to zde tak pročítám, není zde moc těch co mají TES rádi. Třeba pro mě je Skyrim jedna z nejlepších her co jsem hrál.
      • ale hráči i mnoho členů tohoto fora má TES rádo. jen je tu pořád to uřvaná sebranka, co se rozhodla, že bude pořád dokola hatovat TES. myslím, že většina tu TES rádo má.
  • InfidelBro
    Většina z těch her jsou srajdy, jediný Morrowind je fakt kvalitní RPG zážitek.
    • jak pro koho, sebestrednost není hezka vlastnost:)
  • Nechci být rýpavý, ale pokud Oblivion v této edici nabídne DLC Knights of the Nine a Shivering Isles, nebude tam něco chybět? Co jsem vypozoroval z Deluxe GOTY edice na Steamu, ještě je tam něco přihozenýho.
    • Pokud se pamatuji, tak Howard říkal, že to GOTY verze Oblivionu necdali přídavky typu Wizards Tower, Vile Lair atd., protože nechtěl, aby když někdo hraje Oblivion poprvé, na něj hned po útěku ze stok vyskočilo deset tabulek, že mu začal quest ten a ten. Takový člověk by pak byl už totálně zmatený, ještě víc, než člověk na začátku Oblivionu normálně je.

      Tato malá DLC vyšla na CD v krabicové verzi Knights of Nine. Jestli budou tady, nevím. Fighters Stronghold myslím nevyšla na CD nikdy, protože vyšla až po krabicovce K of 9.

      Elder Scrolls forever!
    • A tyto pridavky myslíš ?
      youtu.be/ohjTvkBFXZ8
    • Knights of the Nine jako "datadisk" a ne jako samotné DLC obsahují i ty ostatní malé balíčky, takže tady by to mělo být celé....
      • Je to mozny, me jen mate ze na obrazku jsou DVD z GOTY edice a tam fakt ty maly DLC nebyli..jen Knights a Shivering.
    • Bude, ale jedna se o mini přídavky, jako armor na kone, kouzelníkova vez atd.Zadne velke rozsireni tam nechybi.
      • krabicove nikdy tyhle male přídavky nevysli, jen digitalne.
        • Aha, tak to jsem nevěděl. Zas o něco chytřejší, dík. *4*
          • I když, mozna kecam..mam dojem ze u Knights od the Nine ty mini DLC jsou az na jedno které vyslo az po yvdani Knights.Takze by měli byt i u tehle edice.
            • Hmm,ale jak koukam na ty obrazky, tak ty dve DVD pro Oblivion vypadaji stejne jako GOTY krabicovka, a tam ty mini DLC nebyli:) Bordel..
  • No sakra. Sice nejsem nějak velkej fanoušek The Elder Scrolls, ale tohle si asi ujít nenechám. *14*
  • Škoda, že většinu toho už dávno mám... nechce se mi za to platit dvakrát a ty předměty zas tak suprový nejsou.
  • Dívat se na to dá, hraje se to už hůř...
  • Pro mě je to nutnost! Elder scrolls sérii mám velice rád, ale koupený mám pouze Skyrim bez DLC. Za tuhle cenu do toho určitě půjdu :)
  • Morrowind sem nikdy pořádně nehrál, v té době nebyl dostatečně výkonný comp ani angličtina. Oblivion jsem musel po dvou odehraných hodinách vypnout- vůbec nebavilo. Ve Skyrimu mám nahráno 117 hodin a vím, že toto je pro mne mezní hranice kdy tu hru už nikdy nespustím, velmi dobře jsem se bavil asi 20 hodin v celém spektru průběhu hrací doby. Koupit datadisky- ani omylem. Ten bezcharakterní svět stačil! Nuže nekupuju :D
    • "Ve Skyrimu mám nahráno 117 hodin .... velmi dobře jsem se bavil asi 20 hodin v celém spektru průběhu hrací doby." - Tohle mě vždycky zajímalo, proč lidi hrají tak dlouho nějakou hru, když se u ní nebaví... nemyslím jen tebe, ale obecně, není to poprvé co něco takového čtu.

      Morrowind mám teď zrovna rozehraný a baví mě maximálně, fakt škoda, že dneska už takové hry nikdo nedělá (hraju to poprvé, takže nostalgie v tom není *4* )
      • U Diabla 3 je tento fenomen jeste brutalnejsi. Priklad za vsechny: jeden clovek hodnoti D3 jako "blbost" a ma nahrano 2 000 hodin *8* Nechapu...
      • Nikde netvrdím, že mimo těch dvaceti hodin euforie, jsem hrál otráveně. Kdyby mě to alespoň trochu nebavilo tak 117 hodin nenahraju ani omylem. Jak jsem psal, teď kdybych to spustil, tak bych hodil šavli. Už toho bylo moc a ta hra je svým způsobem nekonečná.
      • Ono když už si člověk hru koupí, tak jí i rád dohraje.Já se třeba ze začátku královsky bavil u Just Cause 2 a potom jsem už jen dohrával mise.Já tedy většinou kupuji jen jednu hru a dokud ji nedohraju nebo se nedostanu dost daleko, ať už ve hře nebo chuti dále pokračovat, tak na další hru nepřecházím.V takovém případě uplyne 100 hodin, že člověk ani neví. *1*
    • Morrowind je na tom podobně, těch prvních pár hdin opravdu baví, postupně ale člověk přijde na to, že je většina hry jak přes kopírák
      na druhou stranu jde pořád o slušný nad průměr, ale pokud to člověk hrát nechce, o nic nepřichází
      • Srovnávej to s hrama z té doby - tehdy skutečné zjevení. A i dnes je podle mě Morrowind naprosto v pohodě hratelný. Dost questů je tam daleko duchaplnějších než drtivá většina questů v MMORPG hrách. *4*
        • Ja Morrowind hral s prestavkama 2 roky. V ty dobe jsem z toho otevrenyho sveta v takovy grafice byl uplne odvarenej. Tahle hra splnila moje sny.
      • Pravdou je, že jsem Morrowind zkoušel asi před dvěma roky spustit se známým grafickým módem (název jsem zapomněl). Ale nefungovalo to přes všechno možné i nemožné nastavení.
        Celkově hry od Bethesdy jsou nemastné neslané.
        Známý příklad- Fallout 3,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Fallout: New Vegas
      • Mě to bavilo celou dobu, čili záleží na konkrétním člověku, jak mu to sedne. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit