Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    můj bosmer stealth archer už se nemůže dočkat
    • Big_Pete
      nabehne na nej muj orsimer rogue na dyky, posle ti detekci stealthu, paralyzy, tezky critical backstaby a pudes prdet.
      • MrSanta
        Ork a dýky a stealth? Co je to, u všech všudy, za zhowadilost? Pořádné obouručák a hrrrr na ně *1*
        • Big_Pete
          v e.scrollech (teda poslednich trech, predchozi sem nehral) mel ork vzdycky specialku ktera nak boostovala DPS+ backstaby s dykama co kritujou maj v "kazdy hre" top DPS, no a kdyz to spojis, tak si doma.
      • Vrook
        Tak přesně proto nehraju MMOčka.
      • nekromant33
        -_- možná proto radši hraju pve, aby si na mě nikdo nehonil triko
        • Big_Pete
          v klidu, delal sem si jen prdel.jinak nehrat pvp v tehle hrach, tak muzou lidi hrat proste jiny SP hry, nechapu.a okradat se o zabavnej obsah ve hre, jen kvuli tomu, ze by si mozna nekdo koho nikdy neuvidis jinak, nez jako postavicku ve hre, mohl honit triko nad tim ze te zabil, mi pride dost divny, je to jen hra.
          • nekromant33
            PVP zkusím, až zjistím jestli je nějak vybalancovaný. Styl jakým hraju TES hry je dělanej spíš na to, aby mě při průchodu dungem nebo tak ani nikdo neviděl. Pokud bych tak chtěl hrát PVP, znamená to, že jednou vystřelím a pak už si neškrtnu? Nehledě na to, že to ani k TESu nepasuje, že umřeš a někdo přiskáče k tvý mrtvole a dá /dance
  • Na moje narozeniny... mohli by mi hru poslat zadarmo... a k tomu něco na čem bych to rozjel :-D
  • fizola
    To dobýjanie vyzerá dobré, ale pokial to nebude vo forme battlegroundu, alebo proste eventu, tak sa to v takejto velkolepej forme bude konať tak raz na začiatku a potom sa budu medzi sebou sekať 10 vs 10 guildy v neepických bitkách.

    Ale inač sa rozhodne teším a dátum už je vo všetkých elektronických kalendároch čo mám po ruke
    • Hm to dobyvani vypada dobre? Videl jsem zatim jen nascriptovany postavy, ktere bojuji presne podle toho jak to sepsali. Nikdy to takhle nefunguje a postavy nebojuji vzdy jedna proti jedny.. Bohuzel ve vetsine MMO je neskutecnej bordel a co se tyce dobyvani, tak takoveto dobyvani bylo uz v Lineage II a nebo v soucasnosti Guild Wars 2.

      Osobne me tohle video moc neoslovilo, spis to ve me vyvolalo negativni reakce. Jako fanda TES se strasne moc bojim, ze tohle bude takovy hrebicek do rakvicky.. Dost me to pripomina v soucasne dobe Neverwinter Online..
  • A o čem to bude ? :)
    • O ničem *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit