Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Sice hry, které ona sama tvoří jsou kontroverzní"

    rage není ten případ.
  • Jasně zaprasily dobré jméno hry, tak třeba těma prodejema, ještě, že tu jsou ty bubliny internetových komunit ve kterých tu hru všichni nenáviděj. *7*
  • Pethulla
    Když už je tu článek o Bethesdě, tak se zmíním o tom, že nedávno vyšel Morrowind Overhaul v3.0.
  • Pethulla
    ale prosím tě. V době kdy Oblivion vyšel byl opravdu graficky úplně někde jinde než většina tehdejší produkce.
  • Trol.diskuzni
    F*ck yeah, to byly časy! *5* *1*
  • tak minimalne rage a f3
  • Který hry byly kontroverzní? Čistě pro zajímavost...
  • HolyHandGrenadeOfAntioch
    Battlecry?... Warlords Battlecry ? *15*
  • "grafickou revoluci"? v čem? jo, jeden z nejhusnějších LODů, co jsem kdy viděl.. to je fakt. To bych ale jako revoluce nenazval. Bez mnoha úprav a to i těch grafických vypadá Oblivion docela nepěkně (vyjma interiérů, které vypadají pěkně).
  • Bez falloutu 3 by o sérii fallout už opravdu hodně lidí nevědělo... v podstatě to byla mrtvá série, tak proč cokoli vyčítat za její oživení aspoň v té podobě, v jaké vyšel? *7*

    Skyrim opravdu NENÍ mnohem horší než Oblivion. To není pravda. Tohle nemůže napsat nikdo s objektivním pohledem na věc. Jistě, Skyrim asi mohl být lepší a řada věcí se tam ne úplně povedla.. ale to v Oblivionu taky (a ta opitimalizace Oblivionu, no to byla hrůza!!).
  • JohnyTheZik
    Podle me byl teda Skyrim o dost lepsi nez Oblivion (ackoliv ten prinesl jakousi grafickou revoluci).. A jak bylo receno, bez F3 by nevznik FNV ;)
  • Hmm no neviem ci zrovna bethesda by mala byt ta chobotnica co sa rozlieza. Chapem ze maju teraz mrte vyvaru zo Skyrimu a nebudu investovat do platiny alebo nejakej cinskej firmy or akcii applu ale zainvestuju do toho co robia, lenze povest bethesdy tiez nie je zrovna najlesklejsia. Hlavne co sa technickej kvality ich titulov tyka. A bohuzial nejak to zo sebou tahaju a prenasaju aj na teamy ktore skupuju. Mimochodom by ma zaujimalo ci to naoza skupuje a zaklada Bethesda alebo ich vlastnik ZeniMax.
  • Jsem rád, že se Bethesda rozvijí. Sice hry, které ona sama tvoří jsou kontroverzní, ale jako vydavatel se chová férově a považte kolik už zajímavých titulů vyšlo nebo je ohlášeých: Rage, Dishonored, Fallout New Vegas, Prey 2.

    Arkane i Obisidian si pochvalovali jejich liberálnost.
  • Že by někdo viděl Skyrim jako modlu...to nevim. Možná ze začátku, ale to nadšení už dávno opadlo a zůstalo "No není to tak špatné a stejně není jiná alternativa". Aspoň to tak vnímám z ohlasů. A bez Foblivionu 3 by nikdy nevznikl FNV, za to jsem Bethesdě vděčný :D .
  • Trol.diskuzni
    Já jsem zde viděl na Skyrim jen samou chválu!
  • walltar
    Já bych řekl, že celkem dost lidem vadí, jak je půlka herního světa vidí skyrim jako nějakou modlu .... přitom je mnohem horší než byl oblivion. Potom taky bethesda přinesla Fallout3 což já jim třeba nikdy neodpustím, takhle zprasit dobré jméno hry se hned tak někomu nepovedlo.
  • walltar
    To mě chcete říct, že někdo kdo pracoval na UO a SWG potom zplodil SWTOR? No tak to už sme na tom vážně špatné.
  • jindra.veliky
    o tenhle nazev se soudi s Bohemia Interactive... *4*
  • Další co maskuje svojí gay orientaci a označuje jiné jako homosexualy. V tomhle případě hru.
  • Mě ale nezajímaj názvy tvých gay party.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit