Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    pretoze to dnesna mladez hlavne ta americka žere :)
  • Jednicku jsem nehral ale tohle vypada docela zajimave. Jsem zvedavej kdy z nich vypadne nejakej gameplay.
  • Uz to delaji 3 roky...
  • Já se obávam, že z hlediska postav dopadne BGE2 úplně stejně jako Watchdogs 2. Ale kdyby se zadařilo po stránce hratelnosti, nějak bych to asi překous... i když očekávat od Ubisoftu v tomhle ohledu něco objevnýho je, uznávam, hodně optimistický.
  • corfer
    Protože je tu generace hráčů, která tohle očividně žere... Mně se z toho chce blít. *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • No, pokud by to mělo být jak píšou, tak budou hru vyvíjet nejméně 10 let. Takže zatím klídek *3*
  • deathfish
    Ta opice mě hrozně srala v tom traileru. Měl jsem jí chuť zastřelit. A ta ženská tež hrozně nesympatická. Dokonce víc než Lincoln z Mafie 3. A není to barvou pleti.

    Takový CJ z GTA nebyl zrovna krasavec s tím svým velkým rtem, ale rozhodně byl mnohem sympatičtější! *2*
  • A proč hned "černá huba"? Seš vážně rasista, nepřeháněj to prosím
  • Původní Beyond Good & Evil mohlo hrát i odrostlejší dítě. Tohle je obhroublé, až zbytečně sprosté a navíc úplně pitomé.
  • Darkness
    Tož já nevím, já prostě Ubisoftu nevěřím, že by dokázal vytvořit obstojné pokračování BGE. Hádám, že to bude další Fee 2 Pay ptákovina v always online módu, kde se z hráčů budou snažit za každou cenu vytáhnout co nejrychlejc maximum peněz.

    Imho skoro celá AAA sféra jde do kytek. (Není to jen problém Ubisoftu)
  • kubi-wan
    Bohužel, čim víc informací o BG&E2 čtu, tim víc mě to začíná odrazovat.... vypadá to prostě už jako něco úplně jinýho, než co byla jednička. Tohle jsem po těch letech nechtěl *9*
  • Chu mean? cmonBruh
  • Kompost
    protiopici xenofob :D
    ale nie, uz som to raz pisal pod predosli clanok. nieje sam co ma obavu, mne je to tiez nesympaticke. spracovanie mi pripada ako keby cielovka boli hip-hopove decka na prvom stupni zakladky...
  • Jsi rasista.
  • Mortuus
    Ta trojka postav na obrázku je tak extrémně nesympatická, že už jen kvůli tomu mě hra nezajímá. Proč musí bejt všechno uber "cool". *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit