Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím o pomoc, prolézám fora odkazy, ale funkční CZ instalaci A:WCA nemohu nikde najít, kde to na té komunitě mají? bloudím, pomoc prosím.
  • Zdravím,

    prosim pěkně jak je to s tou Cold War Assault? Nainstaloval jsem ji samotnou a opatchoval CWA_Patch_1_99A a doufal jsem, že si opět zahraju nějak funkčně kampaně Cold war Crisis i Resistance ale ještě, než nás vysadili vrtulníkama v první misi u města, tak jeden z vrtulníků havaroval o stromy v lese, což mě přílišně nenadchlo a okamžitě jsem vypínal. Opoměl jsem něco či to tak má zkrátka a dobře"být"a už si Flashpointa nezahraju v životě?
    Popřípadně Jaká je nejlšpí konfigurace na odehrání kampaní? Myslim tim patche, s kterejma se dalo hrát na PC dnešních měřítek?
    Děkuji
    • Tan vrtulník mi občas křusnul do lesa i v původní verzi, je to jak kdy.
      • Ano ,ve hře záleží jak vrtulník včas zareaguje na WP ,jelikož je hra už stará ,tak hold to není na 100% vyměřené.
  • Hmm, v changelogu pre tú verziu 1.99 som sa pozeral na zmeny - škoda, že napr. znovu neobnovili funkciu enableDamage [False], aby sa v editore dotyčná jednotka stala nesmrteľnou/nezničiteľnou, tým pádom sa to nedá nijako obísť ani cez scripty (ak sa zadá [názov jednotky] setdamage 0 a jednotka je v hráčovej skupine, potom akoby ju viackrát zabilo, a na hráča sa to vôbec nedá použiť)...

    Ozaj škoda, no *9*

    Ale stiahnem si to aj tak, nech vidím, ako to bude vyzerať popri mojej GOTY verzii *4*
  • Z oficiálních stránek stáhnout nejde, tak kde?
    • Beru zpět, ono to venku ještě není.
      Jak je na tom poslední patch klasické Op.Fl.? dá se s ním hrát kampan? Nebo je poslední možný 1.46?
      • Předně se to stáhnout pro majitelé originálních OFP+Resistance už dá [ http://community.bistudio.com/wiki/Arma:_Cold_War_Assault ] a v příslušných stahovacích odkazech si vybereš. Při instalaci zadáš klíč ke svému originálu nebo máš-li ho nainstalován, tak si ho instalátor vyhledá automaticky. Co se týče toho patche, dovolím si tvrdit, že ta nová verze 1.99 kampaň docela vyladila, mám rozehráto a nenarazil jsem na fatálnější problémy, které by mi mise neumožnovaly dohrát jako v případě 1.96 - dokonce i ten vrtulník při úvodní misi přistává tam kde má a vše jede doposud bezproblému. Jinak hra je celá v angličtině, chybí pochopitelně český dabing, ale rozhovory v cutscénách fungují již chronologicky, žádné přeskakování atd.
        • dá se tam nějak přepnout čeština nebo přetáhnout z mé hry?
          vím že v anglických verzích se dala v config souboru nastavit český titulky, které tam autoři zanechali
          • Čeština k dispozici není, ale možná to půjde tím způsobem jak tvrdíš, ale osobně nic takového odzkoušeno nemám, takže více netuším.
  • Práve hrám CWR , ktoré bolo pridané ako mód k Arma gold v Score a obsahuje pôvodný
    Flashpoint ako aj Resisdance a je to v engine Arma 1, síce v angličtine, ale to hranie je skutočne iný zážitok najmä pri hromadných bitkách a prestrelkách na väcšiu vzdialenosť.
    Už sú to naozaj postavy v diaľke a nie iba nezreteľné fliačky, ktoré ste nevedeli niekedy trafiť
    a pritom vás trafili cez päť kríkov aj keď vás nemohli vidieť. Som asi v polovici kampane a zatiaľ som musel opakovať iba jednu misiu z dôvodu, že hra akosi nechcela pokračovať. Takže predpokladám, že toto vydanie bude niečo veľmi podobné a dúfam, že ešte lepšie. Inak napriek všetkým výtkam a chybám, ktoré bohužiaľ obe hry Arma 1 aj Arma 2 obsahujú,
    nepoznám inú hru, ktorá by ma nútila držať hlavu pri zemi, pretože je mi jasné, že ak ju
    vystrčím príliš tak o ňu prídem.
    • chyba toto nebude to samé. Bude to jen uplně klasický Flashpoint jen aby šel spustit na moderních sestavách. nic se měnit nebude z obsahu
  • Chápu, že OFP/ArMa není o efektech a vizuální stránce (to nikdy nebyla ;)), ale zy ty léta už pánové mohli trošku předělat aspoň modely+animace postav (hrůza odpovídající standardům z r.2001), o svícení nemluvě ...
    • Vizuální stránka Army 2 je výborná ,stejně jako modely.Špatně na tom jsou animace,jízdní model a různé efekty.Možná taky zvuky výbuchů
  • nevi nekdo, jak v tom vypnout akceleraci mysi? rad bych si z nostalgie zahral par misi, ale bohuzel s tou plavouci myskou je to totalne nehratelny. diky
    • zkus jen ALt+Tab přepnout okno do W a pak zpět, občas mě to pomohlo.
  • No co, když můžu mít původní OFP + Resistance třikrát, tak proč ne počvrté a když tomu připočítám nový patch a vzhledem k vlastnictví krabic i možnost to stáhnout zadarmo, tak to s chutí udělám. Mimochodem, bude k dispozici i Red Hammer?
    • Co se tyce Red Hammer... neni o co stat.
    • USER47
      Red Hammer asi BIS vydávat nemůžou, protože ho dělali Codemasters. Proto není ani v těch dosavadních kompilacích.
  • O tomhle projektu jsem četl a už je to nějaký ten pátek na Xzone a ani tam mi nikdo nedokázal říct zdali to bude vše v CZ jazyce ... a tak se ptám i zde .. Nevíte to ?
    • tu hru si muzes normalne uz stahnout. je v cz.
      • Hmn to je divne zkusil jsem a cz tam nemam. Na vyber tam je anglicky, spanelsky, francousky, a nemecky.
        • OOOOooops pardon já si to spletl s projektem ArmA X Anniversary
          • Tak nevadi nekupoval jsem to jen sem to stahnul z jejich dig distribuce a narval tam klic ze sve gold verze a funguje ale neni tam cz jazyk tak snad pude kdyz nainstaluju primo z dvd a hodit ten patch tak snad to bude ok
  • ja to nechapu, k cemu to bude majitelum puvodni operace flashpoint, kdyz uz ji maji?
    • Protože dostaneš i Resistance.
      • Tak k OFP - zlaté edici, máš taky Resistance.
    • Hlavní věc je ta, že už to není OFP:CWC ale Arma:CWA
    • USER47
      Je tam novej patch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit