Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen pro zajimavost tym komunitnich autoru vydal i CWR2 (Cold War Rearmed 2) demo
    coz je predelavka (a mi jim dali souhlas a assety) puvodniho pribehu a vseho k tomu do OA engine :)

    http://www.youtube.com/watch?v=Bdh_h-l9-l0&feature=share
    • Tak to už je pro mě důvod vážně zvážit upgrade PC a koupi ARMY2
    • Sakra, tohle mi nějak uniklo. Vypadá to parádně.
  • Kdyby takovi byli vsichni vyvojari. Komunita > komerce. Opravdu skvela prace.
    • USER47
      Hehe, už vidím, jak by lidi reagovali, kdyby stejnou politiku neustálýho balíčkování a vydávání stejnejch her dokola aplikovali třeba v Activision. Vždyť z hlediska BIS nejde o nic jinýho, než o přejmenování OFP:CWC a jeho znovuvydání s velkou pompou. Stejně jako ty různý předchozí balíčky. "Reinforcements" coby balík dvou předtím vydaných DLC, "Combined Operations" coby balík A2 a datadisku, ArmA aniversary edition coby balík všech jejich her a bůh ví, kolik dalších speciálních edic a balíků ještě vydali. Já proti tomu nic nemám, aspoň se ty hry daj sehnat i po letech, ale zase bych okolo toho nedělal takovej poprask.

      Kdyby Activision vydali dvě DLC pro Black Ops, pak začali zvlášť prodávat balíček těchto dvou DLC a pak ještě udělali edici původní hra + dvě DLC, tak už vidím ten flejm v diskuzích o dojení hráčů a bůh ví čeho ještě. Ale udělaj to BIS a najednou je to ukázka skvělýho přístupu ke komunitě.:D
      • rancor1223
        Tak tak, všechno jsou to zloději! Akorát že Activision si nechává platit každoročně za jednu a tu samou hru a BI za jedny a ty samý bugy jednou za čas.. :D
        Lidi si nestěžujou jen proto že BI jsou češi.
        • Ty jsi asi někde zakopl ne? Okradla někdy BIS někoho? Všechny hry od nich jsou prezentovaný na rovinu, na rozdíl od jiných.
          PS: Zloději jsou ti, kdo hry stahují, nikoliv kdo je vyrábí.
          • tak v podsate, kdyz te nekdo vyuziva na praci, kterou ti neplati tak te okrada ;)
      • nejak ti nedoslo, ze Reinforcements je baleni DLC + OA MP pro retail distribuci, nikdy to nebylo prezentovano jako nova hra, jen samostatne sputitelne a hratelne retail baleni ...

        CO je zase baleni OA kde lze pouzit A2, nikdo nenuti majitele OA ani A2 si ho koupit nebot vlastne nepotrebuji a maji to reseni (kombinovani obsahu obou her) zdarma k dispozici

        AXA je baleni vseho naraz (mimochodem Gold a re-edice vychazi u vsech vetsich her)

        pokud te zajimaji novinky tak nechapu co se navazis do re-edic ... navic slavime 10 let vyroci vydani CWC ...
        • USER47
          Vždyť já se do re-edic a balíčků nijak nenavážím. Sám píšu, že mi to nevadí, když se ty hry daj sehnat i po letech. Spíš jsem se vyjadřoval k tomu neustálýmu adorování čehokoli, co v BIS uděláte...
          • Slaví se deset let, vydá se k tomu edice. Co je na tom špatného? Zbytek ti vysvětlil Dwarden. Navíc ti je nikdo nenutí.
            • USER47
              Já se bavím od začátku především o takovým tom bezbřehým zbožšťování BIS a všeho co udělají ze strany jejich fanboyů. Byla to reakce na ten první klasickej příspěvek o tom, jak je reedice OFP znakem toho, že se skvěle starají o komunitu a jak by takoví měli být všichni vývojáři. to je podle mě blbost, reedice je prostě reedice a u jakýhokoli jinýho studia by se to obešlo bez týhle adorace, naopak by se určitě objevilo pár dementních příspěvků o dojení značky (dost možná od stejnejch lidí, co tu vynášej do nebes BIS).

              V obou svých příspěvcích v tomhle vlákně jsem napsal, že proti reedicím nic nemám, ale to ty asi odmítáš pochopit...
            • Na úplně něco jiného? Stále se tu bavíme o edicích. Možná bys sis mohl přečíst pár novinek a potom reagovat.
            • USER47
              Komexi, asi bys měl zapracovat na chápání psaného textu, protože tento příspěvek i ten příspěvek níže ukazují, že s tím máš značný problém. V obou reaguješ na něco úplně jiného, než píšu.
  • Z oficiálních stránek stáhnout nejde, tak kde?
    • Beru zpět, ono to venku ještě není.
      Jak je na tom poslední patch klasické Op.Fl.? dá se s ním hrát kampan? Nebo je poslední možný 1.46?
      • Předně se to stáhnout pro majitelé originálních OFP+Resistance už dá [ http://community.bistudio.com/wiki/Arma:_Cold_War_Assault ] a v příslušných stahovacích odkazech si vybereš. Při instalaci zadáš klíč ke svému originálu nebo máš-li ho nainstalován, tak si ho instalátor vyhledá automaticky. Co se týče toho patche, dovolím si tvrdit, že ta nová verze 1.99 kampaň docela vyladila, mám rozehráto a nenarazil jsem na fatálnější problémy, které by mi mise neumožnovaly dohrát jako v případě 1.96 - dokonce i ten vrtulník při úvodní misi přistává tam kde má a vše jede doposud bezproblému. Jinak hra je celá v angličtině, chybí pochopitelně český dabing, ale rozhovory v cutscénách fungují již chronologicky, žádné přeskakování atd.
        • dá se tam nějak přepnout čeština nebo přetáhnout z mé hry?
          vím že v anglických verzích se dala v config souboru nastavit český titulky, které tam autoři zanechali
          • Čeština k dispozici není, ale možná to půjde tím způsobem jak tvrdíš, ale osobně nic takového odzkoušeno nemám, takže více netuším.
  • Prosím o pomoc, prolézám fora odkazy, ale funkční CZ instalaci A:WCA nemohu nikde najít, kde to na té komunitě mají? bloudím, pomoc prosím.
  • Kluci z BI se nějak rozhoupli, výborná práce, Operace Flashpoint bývala a stále je naprosto úžasná hra (i když já si stojím i za ArmA, ale nikdy jsem v tom nehrál narozdíl od OPF kampaň, mnohem raději dělám už jen v editoru :))
    • USER47
      U Army děláš dobře. Tak příšernou kampaň má totiž jen málo her:). Alespoň co se týče prvního dílu, u dvojky jsem hrál jen kousek.

      Jen by mě zajímalo, zda to CWC bude v tomhle balíku opatchovaný i tím posledním 1.96 patchem, protože ten naprosto buguje kampaň.
      • Právě, ArmA neměla vůbec záživnou kampaň, počáteční zápletka mě trochu zaujala i když jsem samozřejmě očekával jak to dopande, ale náplň misí byla..no, nebyla taková, jak jsem si to představoval. ArmA2 jsem tu kampaň ještě ani nezkusil, nemá už pro to takový nadšení
      • v článku je napsaný, že má být optimalizovaná, takže tam nejspíš nějaký ten patch ještě dodělají . BIS by si nelajzli vydat zabugovanou hru tolik let starou.
        • rancor1223
          Ale ano.. Když můžou vydat zabugovanou hru novou (Arma 2) tak proč ne reedici nějaký starý (OPF)? Jejich bugů neni nikdy dost.. :D
          • Tvých keců taky nikdy není dost. Si asi představuješ, jak je ten vývoj strašně jednoduchej že?
      • kampan byla opravovana v kazde aktualizaci i verzi 1.10
        nejlepe hrano v ramci ARMA 2: OA verze 1.59(respektive az bude 1.60 tak ta),
        ale data A2 aktualizovane patchem 1.10 pro ARMA 2
        • USER47
          Já mluvil o jedničce, kde je ta kampaň bohužel mizerná i plně opatchovaná. Nejde tam jen o bugy, ona je prostě blbě nadesignovaná a na konci ani nedává smysl.

          Dvojku jsem nikdy pořádně nehrál, ale z krátkýho zkoušení na mě působila celkem sympaticky. Dovedu si představit, že pokud už jste odstranili bugy a udělali něco s chováním AI, tak to může bejt celkem fajn.
          • Kampan po novém patchi dohrána bez problému v Armed Assault. Nejdřív si něco ověř a potom něco říkej.
          • rancor1223
            Ale to oni nikdy neudělají protože ta stávající je přece "realistická" (a buglá)..
  • nahravam na web novou verzi distribuce... za chvili to bude ke stazeni ....

    a k user47 komentari, jedna se i aktualizaci 1.99 a to pro vsechny kdo maji jak CWC tak R ...
    • USER47
      Jo, už jsem si našel changelog.
      http://community.bistudio.com/wiki/Arma:_Cold_War_Assault#Version_1.99_Change_Log

      Bohužel to vypadá jen na pár drobnejch vylepšení zejména pro editor, kampaň bude buglá asi furt.:/
  • Snáď to optimalizovali na dvojjadrové procáky, lebo napr OFP: Res mi na full detaily seká a to mám PC z roku 2009 :S
    • USER47
      S tím bych nepočítal. Je fakt, že první OFP jsou optimalizovaný dost hrozně, stačí vytáhnout dohlednost na pár kiláků a seká se to prakticky na čemkoli.
      • Já jsem zkoušel OPF na 9800gtx+ a když jsem nastavil dohlednost na více než 3000 tak se mi to hrozně kousalo.
      • To teda nevím, já to zkoušel onehdy na už starým notesu (Athlon X2 1,8GHz a ATI Mobility HD2400) a jelo to absolutně s přehledem, nikde ani náznak zpomalení, tipl bych tak na 60 FPS nejmíň, klidně i víc, jestli tam není nějaký zámek. Jinak tuto Armu si též stáhnu, jsem zvědav, jestli to s mým klíčem opravdu půjde, na CD mám ještě prehistorickou verzi 1.01, kterou jsem tehdy dohrál. =)
  • Jaká náhoda, minulý víkend jsem si obě CD našel. Jenom se bojím toho opatchování...nedávno se tu řešilo, že poslední možný patch, s kterým je možno hrát je 1.46
  • Nemají toho BI na práci už tak moc? Arma 3, Take on Helicopters, Carrier Command, Arma 2 free. Já myslel že to je studio o 200? lidech, jako jestli všechny tyhle hry budou jen hratelný tak to klobouk dolů.(I když to nemění nic na tom, že radši jednu hru pořádně, než 5 polovičně)
    • Tak na Carrier Comand nedělá to studio které dělá Armu3. Carrier Comand dělá tým který byl původně známý jako Black Element Software. Bohemia je pak odkoupila.
      • Ano, tvoří něco podobného, co dříve tvořilo Illusion Softworks s Pterodonem.
    • Mají pod sebou ještě jiná studia.
  • ja to nechapu, k cemu to bude majitelum puvodni operace flashpoint, kdyz uz ji maji?
    • Protože dostaneš i Resistance.
      • Tak k OFP - zlaté edici, máš taky Resistance.
    • Hlavní věc je ta, že už to není OFP:CWC ale Arma:CWA
    • USER47
      Je tam novej patch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit