Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím říct jedno, jak Columbia v oblacích, tak Rapture v dobách největší slávy bych rád vyrůstal - tedy spíš Columbii, tam bylo slunce. V Bioshock Infinite mě vlastně neuvěřitelně štvalo, že ničím něco tak krásného. Ty dva černý po kterých se házelo míčkem na začátku hry, a kde vás "odhalí" tamní policie jako narušitele dle prorotctví, bych klidně poslal na zem a dal jim na cestu melouna a kuře. :) Taková škoda. Vize Andrew Ryana vlastně zničila obdoba chorobných vizí lidí, které u nás "reprezentoval"třeba loutka Havel, případný nějaký podobný fašoun. http://www.youtube.com/watch?v=oG25S51qJQQ

    http://www.youtube.com/watch?v=oG25S51qJQQ *14*
    • Napráskal jsem tě.
      • tak to na sebe můžeš být hrdý
        • vlastik.plaminek
          http://youtu.be/oPVrl4-IrCU?t=9s
        • Jsem.
    • Pilgrim66
      Proboha, uz se zacina politika sr*t i sem. Clovek uz aby fakt cetl jenom knihy bez toho, aby mu porad neomachaval cenich v politice nasi zeme.

      Pokud jenom trolis tak fajn.

      Pokud ses vazne tak hloupej, tak je mi te docela lito.
      • Začal s tím Lukáš Grygar v recenzi s narážkou na SSO. Ostatně, nečil se, ale příběh Bioshocků je politikou a politickou satirou protkán jako žádná jiná hra.
        • Pilgrim66
          To je, ale ten člověk nademnou si to asi vzal za vzor...
  • Neříkal Vávra náhodou v te prednasce že Bioshock infinite je špatná hra?
    • Jack1947
      Ty toho nakecas snad jeste vic, tak psst... viz clanek o jeho prednasce. (diskuze)
    • Ronox
      Vávra toho nakecá :D
      • Pilgrim66
        Jo, má tendenci si vybírat úspěšný hry a dokazovat jim (si?), jak jsou vlastně hrozně špatný. Já se upřímně fakt těším na tu jeho hru.
        • Keyz
          Chce to prvně si připomenout co kecal. Kecal, že tam bylo předem jasné co se bude dít, protože jsi měl možnost někam dát kanón, hák apod. a tak tomu bylo často. Je to pravda?
          Je.

          Zajímavým jak se řeší co on kecal a kdyby se řešilo taky co nakecali ostatní to bylo super. Kecy o tom jak hry budou a přitom to jsou jen PR kecy to je ještě možná horší.
  • Ta proklamovaná herní doba je špatný vtip. Hrál jsem to na poprvé na hard a trvalo mi to 4 a půl hodiny. Pokud to dlc proletíte, máte to hotové i za 90 minut. Ale když chcete ty lokace prozkoumat, najít extra plasmidy a nahrávky, prostě si to dlc užít, tak nejméně 4 hodiny. A šmejdění kolem je v tomto dlc stejně důležitá část zážitku jako v prvních 2 bioshocích. Dobré 2/3 lokací dlc byly naprosto dobrovolné.
    • JazzJackrabbit
      Souhlasím. Pokud to někdo proběhne za hodinu, je to jeho problém. Podle mě byl Bioshock vždycky hlavně o tom prostředí a jeho prozkoumávání, protože je plné detailů, které se u hry jen tak nevidí. Mě osobně to trvalo okolo pětí hodin.
      • ono to "prozkoumávání" začalo u System Shocku 2 protože "smrt" kráčela kousek od hráče
        • Moc staré, nehrál jsem. Ale slyšel jsem, že to byla tehdy pecka.
          • Ona je to pecka pořád. Ta hra do dnes nemá konkurenci.
  • GlaDOS
    Přihřeju si polívčičku. Také jsem sepsal recenzi. Předem varuji, že je docela dlouhá. Obecně jsem velmi potěšen. Přestřelky už nejsou jen o běhání z místa A do místa B, ale máte tu více prostoru k manévrování, jako v prvním Bioshocku. Samotné přestřelky také nejsou tak hektické, spíše více taktičtější. Zakončením Ken velmi překvapil. Herní doba není nejdelší, ale DLC mi zabralo slušné čtyři hodinky. Je to kompletně nové prostředí, takže se to dá opodstatnit.
    • Keyz
      Co mě potěšilo anebo se mi to možná zdálo je menší odolnost hráče i NPC.
      Ale to vyvrací to taktiku. Střelíš ho do hlavy a chcípne na ránu. Tam není moc co taktizovat. Díky menší odolnosti a přesným zbraním to jde lehce. Navíc máš výběr ze všech zbraní.
      • Jack1947
        Me se zdalo ze celkove je i Infinite tezsi, jenze tady to beztak postrada tak nejak smysl kdyz vlastne defakto jen clovek se "respawne"... da se rict ze mi to trochu vadilo tenhle styl uz v 1 Bioshocku tam to bylo ale stylovejsi v te kabince.
        • Mě se více líbí oživení od Elizabeth. Ty kabinky tam byly všude a mohl se v nich oživit snad kdokoliv chtěl. Ale používal to jen hlavní hrdina a to je divné a nedává to smysl.
          • Kozy
            Ale dává, ve hře je to vysvětleno.
      • GlaDOS
        Hrál jsem na hard a žádné snížené odolnosti jsem si nevšiml.
  • Opravu krátké a navíc ještě více zamotávají již zamotaný příběh. Nelogické věci jako různé dimenze a propojení stejných osob tomu dává zde korunu. Průměrní chytrý hráč který se zamýšlí nad příběhem se bude divit.
    - Big Daddy velice slabý a díky podpoře kterou dostane ještě slabší.
    - Kecy o nedostatku munice se nenaplnily. I když vlastní hloupostí jsem myslel, že stejně jako v minulém díle mohu mít pouze 2 zbraně. Tedy dohrál jsem s 2 zbraně a případně jsem je měnil, když jsem nějako další našel. A stejně to šlo OK.
  • Zatím dost slabý. Nechci spoilerovat, ale plot twist mě zasazením do ehm... no prostě víte do čeho, zklamal. Potom jediná hezká část je ta mírumilovná na začátku, kterou jsem si vychutnával a přesto se jednalo tak o hodinku max. Potom to co přijde jsou nudné souboje, prostředí a rozuzlení je, no už sem se vyjádřil. prostě rýžovadlo na peníze od fanoušků původního Bioshocku. 4/10 a to jen díky první půlce
  • Miserius
    Z tohodle dlc se dělaj krásný screenshoty... Toho úžasnýho města... Zrovna nedávno na Twitteru chtěli nejhezčí screenshot od hráčů a byla radost koukat na ty fotky...
  • Mahcake
    Recenze po půl roce? Nice...
    • Pilgrim66
      Vyslo to 12 listopadu... Zijes taky v nejaky solo dimenzi?
      • Půl roku bylo myšleno ve smyslu "poměrně dost dlouhá doba". A vydat recenzi po více než měsíci je opravdu hodně dlouho, vzhledem k tomu, že spousta lidí to hráli už toho 12 listopadu.
    • Taky jsem si říkal...
  • Co si budem, 1,5 - 2 hodiny herní doby působí prostě jako špatný vtip. Proč to vůbec dělili na epizody mi zůstává záhadou.
    • Miserius
      Bys čekal rok na 4 hodiny, takle pul roku na 2 *1*
  • Bioshock je asi ta největší hypovaná letošní kookotina. Tak nudnou hru jsem letos nehrál
    • Jack1947
      Jasny na 1dil to nema ale i takto nebylo tak zle rozhodne lepsi nez 2hej neslanej dil.

      Ja vim Haters gonna hate!
      • No příběhem možná Infinite lepší je než dvojka, tím podstatným - hraním - je dvojka o několik úrovní výš, jednička tak o věžák.
        • Aneb typický čech: "co je jinak než jsem zvyklí je špatně!!"
          • typický otaku - co je jinak je dobře i kdyby to bylo horší. Co to je za koncept? Kdyby tam pobíhala typka bez brnění co hází munici tak být nepřítelem jí prostě rozstřílím na hadry a její krásný voči mě prostě nezastaví tak jí prostě udělají nesmrtelnou, cool *7*
            • Oni ji neudělali nesmrtelnou, oni ji udělali neviditelnou. Problém je, že kdyby byla elizabeth zabitelná, tak ta hra nepujde dohrát. Nikdy se ti nepodaří ochránit ji před 15 lidmi, kteří po ní střílejí z pušek. Musela by být strašně odolná a to by ve výsledku působilo mnohem blbeji, nez její neviditelnost. Elizabeth permanentně dostává jednu kulku za druhou a pořád a pořád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit