Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myroslavyk
    Bioshock infinite nebyla špatná hra, byla naopak velice dobrá, ale narozdíl od ostatních dílů byla lineární, jak hov*do a to mi vadilo nejvíc. Většinu času člověk chodil pořád po jediných možných cestách, sice se několikrát dostalo i na otevřenější prostředí, ale když jsem šel tam, kde nebyl quest, tak se tam nic nedělo, žádní nepřátelé nic, ale člověk mohl čekat, že se tam bude později bojovat, podle různých zbraní kolem. ( konkrétně teď myslím hřbitov)

    Já se doslova díval na každé vývojářské video, když se hra dělala a vývojáři toho slibovali mnoho víc. Slibovali volby na každém rohu, otevřené prostředí a skvělý příběh, jediné co splnili je skvělý příběh a v příběhu byli jen dvě volby, které nic neovlivnili pokud si dobře pamatuji.
  • TheGGG
    bioshock infinite, byla jedna z nejlepších her roku (lepší snad byl jen GTA V a the last of us). DLC se určitě vyplatí.
  • Takhle: Bioshock Infinite není špatná hra, ale spíše na jedno zahrání, zatímco Bioshock I si člověk rád zahraje i s odstupem času kvůli příběhu a hlavně perfektnímu prostředí. Je fakt, že Columbia nefugnuje tak jako Rapture, jelikož ta dystopická atmoška tam prostě není, tak se snažili udělat jakousi náboženskou sektu v oblacích, ale to nepříliš fungovalo. Problém je, že na nebi již operuje jedna vesmírná loď, na němž se odehrává asi nejzajímavější příběh ze všech Shocků, co kdy vyšly.

    Co se týče DLC - snaží se propojit Rapture s Columbií (viz závěr Infinite), ale zůstává to trochu na půli cesty - koneckonců, v DLC jsou asi dva questy, jež jsme již mohli dělat v Infinite. Celé to trvá dohrát asi hodinku a půl, což za poptávanou cenu je docela síla. Pro skalní fandy snad..
    • JazzJackrabbit
      No vidíš a já Infinite dohrál třikrát a pokaždé mě bavil ještě víc. Každému prostě sedne trochu něco jiného.
      • tak ona to vůbec není špatná hra, ale ze série asi nejslabší (někdo by řekl Bioshock II, ale tak to zrovna mě baví plus samozřejmě Minerva's Den. Každopádně v porovnání se současnejma FPS je to pořád velice slušný.
    • Ty jsi ředitel které firmy, že tak přesně víš, co se nepovedlo a co nefungovalo? Ty kecko *1*
  • Infinite bol strasne precenovany, pritom to bol stereotyp a nuda, musel som sa dokopavat ktomu aby som to dohral
    • Mne prisiel Infinity naprosto genialny, ale tieto DLC s 1-2h hracou dobou su uz fakt na smiech.
    • pritom tady to dostalo 9, ja uz tem cislam tady moc neverim. radsi nejdriv ceknu komentare
  • Mahcake
    Nemyslete si, že mám nějakou úchylku, ale už jen kvůli krásné Elizabeth bych tomu dal 8/10 aspoň. Tady se jim fakt povedla. *15*
  • Tady ty recenze jdou hodne s kopce, zlate casy techto stranek jsou definitivne v haji.
  • To už je bída s nouzí, když autor musí pro vtip (?) do politiky i u recenze pc hry.
    • Náhodou... celkem trefný *1*. Svobodní jsou na tom podobně jako komunisti... mají úžasnou teorii, která v reálu nikdy fungovat nebude, protože lidi ;).
      • Keyz
        To by měl mistr psát politické komentáře. Je vidět, že profesionalita zde není. Je jedlo koho kdo volí ale dávat politické texty a narážky do recenze na hru je zoufalost. Hlavně, že se diskuzím na téma politika zde snaží vyhýbat.

        Navíc špatným přirovnáním. Kdyby to přirovnal k Hitlorově Germanii apod, tak to bylo více pravdivé protože to se skutečně dělo a bylo jasné, že to takt chce.

        Asi neznalost anebo deb*lita.
        • Jsi natvrdly? To prirovnani sedi a neni politicke, proste odkaz na libertarianismus...
  • montatatana
    Spoileruje nejak prvni BioShock?
    • Keyz
      Protože to je před prvním dílem tak ani ne. Máš tam sice postavy co jsou v prvním díle ale to je tak vše.
  • Pro autora aby už nebyl příště za hlupáka

    http://www.svobodni.cz/files/docs/Politicky-program.pdf
    • Snuska blabolu. Neni divu, ze porad ve volbach prohravaji.
      • Ještě že tu jsou ti bez blábolů kteří vyhrávají.
    • Keyz
      Kdyby byl hlupák, tak se poučí a případně to opravím (píšu případně protože neznám celý program svobodných apod. ). Zajímavý, jak rychle reaguje na narážky jeho preferované strany na sociální síti... :)

      To bohužel asi nebude hloupost ale ta horší vlastnost :(
      • Pilgrim66
        Což je?

        Myslim to upřímně, fakt mě to zajímá
        • Keyz
          Slušně řečeno neochota opravit vlastní názory když zjistím, že to to jsem řekl nebyla pravda.
          Jak to je neslušně si lze odvodit.

          I když taky mi bylo celkem automaticky nepříjemné opravit něco co jsem napsal jako fakt zde v komentáři a pak jsem někdo napsal, že kecám. Ale většinou jsem to opravil.
          • janchor
            A ta nepravda je prosím pěkně co? Rapture i Svobodní stojí na pilířích laissez-faire, ničeho jiného se ta narážka netýkala.
            • To je ovšem nesmysl...
            • janchor
              Jakýkoli "obranný mechanismus" jde z principu proti volnosti trhu i jednotlivce, na kterou libertariánství přísahá.
            • No to je otázka, myslím že pokud nastavíš s rozumem nějaké obranné mechanismy tak by neměla. Ale zvrhnout se může úplně cokoli že, proti tomu není imunní žádný systém...
            • Horrido: otázka ale je, jestli by extrémní liberalismus, jaký propagují právě Svobodní, nevedl právě k té korporátní diktatuře ;-). Já si myslím, že téměř jistě.
            • A já myslel že politický systém Rapture je korporátní diktatura, něco co oporuje základnímu pilíři laissez-faire.
          • Pilgrim66
            Ja myslel tu stranu, kterou preferuje Grygar. Vtip asi lehce novinarsky nekorektni, ale na druhou stranu ne uplne nevystizny...

            Treba me na SSO nejvic stve ta jejich europaranoia jinak bych je asi volil. Ale nechci tu zabrednout do diskuze o EU jelikoz to by bylo na tyden...
            • Na ci na tom potrebujes maturu?

              Čerpání prostředků z rozpočtu EU

              Od svého vstupu do EU v květnu 2004 do konce roku 2009 odvedla Česká republika do společného rozpočtu téměř 6,5 mld. eur (tj. 182,5 mld. Kč) a získala z něj cca 10,2 mld. eur (tj. téměř 280 mld. Kč). Její čistá pozice tak činí přibližně 3,7 mld. eur (tj. 97,5 mld. Kč).
            • Doufám že mimo maturity z dějepisu budeš dělat maturu i z matematiky. A potom si promluvíme o penízkách.
            • Pilgrim66
              A ty roky se nám ty penízky co jsme brali a stavěli za ně parky, opravovali hrady, zamky silnice a zakladali vsechno mozny a nemozny hodily. Ten když jde do tuhého, tak radši zatáhnem uši a chcem jenom EEA a EFTU, protože to je teď výhodnější.

              EU není stánek na párky. V roce 2004 jsme si zvolili, že jsme součástí a taky jsme. V dobrém i ve zlém.
            • Odmítání byrokratické instituce a omezení se pouze na EEA/EFTA je europaranoia? Zajímavé... *4*
    • Andrew Ryan je ztelesnenim libertariana, nebo ne?
      • Ryan je především iracionální blázen *4*
    • Záleží, jak se to vezme. No jde o to, že vize A. Rayena byla být nezávislý a izolován od vlád "na povrchu" a mít život takový, jak si ho každý udělá - Laissez-faire, bez vlivu komoušů, koorporativců atd. Což se zadařilo! Jenže pak se to právě zvrtlo, a započalo to mít trhliny, které se začaly extrémně projevovat slabinama jednotlivců, které na tom malém prostoru morálně selhávali. Samozřejmě na druhou stranu, to srovnání je samozřejmě kulhá na obě nohy, ale to nelze od člověka co si "vytahuje nohavice" na výročí úmrtí Havla brát moc vážně. Na jednu stranu srdíčka a na druhou stranu souhlasit s vybombardováním Tripolisu a rozvrátit Irák.

      *1*
      • janchor
        Vida, já měl za to, že s morálkou operujeme jen my pravdoláskaři!
        • Ano pravdoláskaři s morálkou "operují," to je myslím přesné...
          • A jak je to u Svobodných? Ti morálku rovnou pohřbívají? *1*
      • Pilgrim66
        Havla taky nemusim, ale posmrtny kopani do mrtvoly kor na vyroci je ubohost.
        • Do Hitlera si taky porad nekdo kope. Tak to uz byva, kdyz jsou to symboly.
    • Hlupák je ještě slabé slovo
  • No já jsem si tohle DLC užil, konec jsem nečekal a překvapil mě a nemůžu se dočkat druhé epizody.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit