Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Flow, my tears, levis said.

    Ale už to opravte, jo?
  • Jo super az na to,ze to neni Tears, jako slzy, ale Tears jako trhliny, coz bys pochopil z vyslovnosti a kontextu. typek nam nerika "týrs" =slzy, ale rika "térs" =trhliny.

    Co takhle treba pouzivat kontext ve kterym je to receny, misto primyho prekladu.
    • Hanzales
      a co takhle prve kouknout ocima o 3 cm nize ? *3* Nehlede na to, ze uz na to nekdo upozornoval asi 3x ;o)
  • hodně ale opravdu hodně se těším :-). Bioshock 1 a 2 považuji za nejlepší FPS akce současnosti přičemž konec Bioshocku 2 se dá slovama jen težko popsat takhle silné finále u hry jsem ještě neviděl, hry které se vám vryjí do paměti a jsme hrozně rád za Elizabeth v Bioshock infinite která do hry přinese zpestření a určitě i emotivní dávku
    • Taky nechápu proč spousta lidí bioshock zavrhuje. Hra je svá, ale má atmosféru a zábavu, kteoru jsem našel snad jen u Half-life a Halo.
  • Odulin
    *sorry omyl*
  • Omg jaký "slzy"? Neměli byste napsat spíš "trhliny"? Tear jako tear, ale ten rozdíl ve výslovnosti je jasnej!
    • Cajk
      taky mi to nějak nešlo do hlavy:)
    • přesně sem to chtěl napsat...autor evidentně překládá pomocí Google Translatoru *1*
  • Já jsem hodně zvědav, jaké to nakonec bude. System Shock 1 a 2 byly ultimátní hry. U Bioshocku jsem se smířil s tím, že se herní série vydala jiným směrem. Některé herní principy víceméně zůstaly, jiné se změnily, ale nakonec to byla v té době velmi parádní hra a podmořský svět měl své kouzlo. Vlatně stále má. Bioshock 1 jsem koupil v den vydání (taky se pak trápil 6 hodin s aktivací), nakonec ale pařil jak ztěklý, dvojka mne pak ovšem nechala naprosto chladným :/ Naštěstí nový "Bioshock" opět rapidně mění herní prostředí a i když bych radši zatuchlé sci-fi z vesmírných stanic a základen a k tomu natrhlou "mother-AI", tak si Infinity rozhodně nejspíše ujít nenechám. Každopádně je zde mnohem více favoritů na hru roku (tedy alespoň u mně) *3* a na pořádný System Shock III si budeme asi muset počkat na nějakou moderskou groupu. Jako komerční hra by to stejně spoustu pamětníků jen rozbrečelo :/
  • No ja radost z toho "prechodu do oblak" nemam.Ja sem si Rapture vzal jako vzor BioShocku a libil se mi jeho studeny,retro styl.Předchozi dily byly volbou ke koupi hned ja vysli ale tohle ne.Cekam plno minusu ale je to muj nazor
  • A ja se na to vazne tesil... az doted... tyhlety inovace...
    • Asi ke staru ztracim fantazii ale panove co je moc to je moc :o)
  • Tohle bude hra roku moc se tesim.
  • MrSanta
    Huh, čas 2:59 - v trhlině je budoucnost a vypadá to, že v kině hrají "Revenge of the Jedi" *1*
    • Skvělěj postřeh!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit