Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za recenzi. Recenze na knihu není obvyklá, ale je to výborný nápad, jinak bych si ani nevšiml, že něco vyšlo. Právě mi knížka přistála v Kindlu, za 6 USD je to opravdu sranda.
  • Upřímně (bez ironie) děkuji za tento článek - narozdíl od autora mne přesvědčil o NEkoupi hry. Levičáckou multikulti propagandu označující Tea Party za "bizarnost" opravdu nechci.
  • ...bizarnosti jménem Tea Party. To jako Aleš myslí vážně? Mu dám, že libertarianismus, či spíše v evropském pojetí liberalismus je bizarnost. To je totiž hlavní myšlenka Tea party. K Alešovo zcela zřejmému antisionismu se přidal ještě antiliberalismus. *7*
    • janchor
      Ideologie a praxe jsou dvě různý věci. Hlavní "myšlenka" Tea Party je možná sebevíc vzletná, praxí je bohužel neinformovaná hysterie.
      • Tak neinformovaná hysterie panuje v USA od Bushe staršího v podstatě nepřetržitě, Tea Party je jednou z reakcí na vývoj v USA, který se začíná odklánět od "té základní myšlenky Otců Zakladatelů", kdy hrála ústřední roli v životě občana především osobní zodpovědnost, to dnes mizí - tedy aspoň ve státech, které znám jako IL nebo NY. Nicméně mě Tea Party přijdou výstřední také, ale ne v pejorativním slova smyslu, jak to vyznělo od A. S., ale spíš ještě tou neustáleností. Mimochodem Rona Paula jsem považoval za nejlepšího možného kandidáta na prezidenta.
        • janchor
          "Té základní myšlenky", kterou si totálně překroutíme k obrazu svý zaslepenosti a vlastně vůbec nechápeme. Naprostej rozpor mezi ideály Franklina & spol. a kecy Tea Party mě irituje zdaleka nejvíc.

          Zlatej Ron Paul (bez ironie).
  • Nu ano, největší zlo bílý pracující muž a oči vám může otevřít pouze osvobozená černá služebná *7*

    Kdyby Státy (a větší část západního světa) neměly takové neuvěřitelné problémy s minoritami, tak by to byla fajn příběh.
  • Klišé, že zlo páchají zlí lidé v dnešní době popírá spousta knih. Většina se snaží ukázat, že každý člověk dělá jen to, co pokládá za správnou věc, ikdyž si ostatní myslí opak a má to často poněkud fatální následky.
  • Psychotic
    On ještě někdo čte?
  • GlaDOS
    Díky za recenzi. Nějak mi tahle kniha utekla. Bude to asi tím, že moc nesleduji videa a dění okolo nového Bioshocku. Protože kdybych to dělal, asi bych to do vydání nevydržel.
  • Je to klasický knižní brak, napsaný na objednávku pisálkem z "horní dolní", který smolí jednu knihou za druhou a vždy po jiným pseudonymem, tak říkajíc "přívěšek" k titulu, který vyjde anebo se jedná o něco, co se dá i číst? *4*
    • GlaDOS
      Špatná reakce
    • sleepless
      Asi by bylo dobré si přečíst Alešův text ;)
      • Tem jsem četla, ale chci slyšet případné další názory.
  • Česká verzia knihy Bioshock či Deus Ex asi nie je čo?
    • kovar.jakub
      Zatím ne, ale vzhledem k tomu, kolik herních knížek už na náš trh cestu našlo (a ještě i najde), bych se nebál, že se v dohledné době nedočkáš :)
  • Díky moc, o tomhle jsem ani nevěděl a asi přečtu, až konečně dorazím Zaklínače, kterého rozhodně doporučuju.
    • Já plánuju si přečíst i povídky i román hned po příjmačkách, potom zahraju 1 a potom 2, kterou jsem dnes dohrál. 1 jsem dohrál asi 3x a knížky přečetl 2x.

      Doporučuju všem má nejoblíbenější kniha.
      • Dneska jsem dočetl Věž Vlaštovky, takže už jen Paní Jezera a mám celou ságu hotovou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit