Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se náhodou ME3 líbilo a extended konce pořád lepší než běžné lineární jednotvárné konce 95% jiných RPG. Hra byla super povedená, spíš by mě zajímalo, jak na 3 chtějí navazovat.
  • Re centrifuga a EAware: Vase inteligence se projevila. S Vama jsem si nepotykal, neznate mne tak si vyprosuju oznaceni Xicht a srac, to jste totiz dle vyjadrovani Vy dva, urcite jte velmi inteligentni s vysokym IQ !!
  • Koho urazis ty inteligentni primitive?Ja jasem si s tebou nepotykal.
  • Sweetchuck
    Borovičku by správně ani pít neměl, když je ta prohibice *15*
  • To víš psaný sarkasmus je těžší detekovat a tys ho navíc ještě zamaskoval tím, že si toho strawmana použil i podruhé.
  • Méně borovičky, více soustředění. *1* Tohle už fakt nerozluštím, ale slovenčina to není.
  • Cahir
    Já to vím ty trubko. *3*
    Nedivím se, že diskuze s tebou je tak těžká. Vždyť ty ani nerozumíš sarkasmu...
  • Čím víc vykřičníků, tím víc mladistvý cucáček. *3*
  • Tak speciálně pro tebe, když neumíš použít google. http://en.wikipedia.org/wiki/Straw_man
  • Cahir
    Znovu, o těchto věcech vážně nepotřebuji poučovat a nechápu, proč máš stále tu potřebu. Vím, že Drew odešel, proto ho v seznamu nezmiňuji. *3* Hudson šéfoval už od Jade Empire a celý ME byl jeho nápad. Já s koncem nemám problém, líbil se mi, takže já mu opravdu vděčný jsem.
  • Cahir
    Ne, to víš jenom ty. *3*
  • Třeba mě příjemě překvapí, ale zkrátka tomu nevěřím.
  • Ty ani nevíš co to je ten strawman, co? Udělej pro sebe něco a najdi si to na wiki.
  • Nazdar Xichte!
    Pokud se ti naše produkty nelíbí, tak táhni do prd..le sám! Nikomu je nenutíme.
    Takže brzo očekávej další nášup našich her. Jsi rád? Určitě jo. Tak nás hlavně nezapomeň doporučit svým kamarádům a kamarádkám. YOU'RE F*CKIN WELCOME!!!
  • Cahir
    "Aha, takže když se ti něco nelíbí, tak to musí být nutně odfláklé, že ano??..." - Vždyť to je přesně ono! Něco se mi nelíbí, takže se hned odvolám na nějakou perličku ze zákulisí (EA diktátorem apod.)... Ubohé, bezpředmětné.

    Ach Bože! Takže potřetí a naposled. Jakési zhovadilé, stupidní, kret*nské pravidlo o tom, kdy můžu, nebo nemůžu ukázat hlavního záporáka, neberu. Koncept je bezpředmětný, podstatné je provedení. Když říkám, že se chci bavit o konkrétním provedení (danosti), tak to znamená, že nechci řešit přesně takové věci, jako jsou: Je lepší koridor, nebo openworld/ Je lepší uzavřený konec, nebo otevřený konec?/ Je lepší odhalený záporák, nebo neodhalený záporák?/ Je lepší klasické vyprávění, nebo fragmentální? atd. atd. atd.... A důvod, proč tyhle věci nechci řešit, je ten, že řešení NEMAJÍ! Tedy naposled, záleží mi na provedení, ne na konceptu.

    Tímto debatu končím, lépe už svůj postoj nevysvětlím a jestli můj postoj i nadále odmítáš, pak nemá smysl se dále bavit. Já nebudu a) nikdy ta pravidla respektovat b) nikdy mě nebude v rámci argumentace zajímat, jestli autor hru napsal sám na hajz*u, nebo v zasedačce s kolegy...
  • Vedet muzou, co chteji, udelat museji to, co jim prikazi sefove z EA. A kam to vede jsme videli u DA2, ME3 a SWTOR. Opravdu nechapu, jak muze byt jeste nekdo tak naivni a opravdu si myslet, ze Bioware udela to, co si preji hraci...
  • No s temi 95% bych take byl opatrny. Hlavne vedlejsi mise byly propadak. Naprosto minimalni zapojeni postav z ME2, totalni zmeneni diagnozy u Thana (zajimave, ze toho si skoro nikdo nevsiml) a dalsi veci tech tvych 95% srazi tak nekam k 50%.
  • Jestli nový mass effect tak jedině po vážnym restartu serie nebo před událostmi ME1. Bohužel autoři už od ME2 zvysoka kašlali na konzistenci světa a na lore, takže podle mýho názoru je ten svět už nenávratně zničený. Nevěřím že se na tom dá něco dobrého postavit.
  • ty jsi ale,sráč a hater k tomu!!
  • Cahir, včera v 19:57:"Aha, takže když se ti něco nelíbí, tak to musí být nutně odfláklé, že ano??..."

    Ani do huby si nevidíš. Chceš se bavit o konkrétních věcech, ale místo toho, aby reagoval na ty konkrétní nedostatky, na které ukazuju (jako třeba úvedení nové postavy na konci příběhu a nezodpovězení otázek a Reaprech) si tady vystavíš ukázkového strawmena o konspiračních teoriích. Tvůj způsob uvažování je úplně stejně defektní jako u těch konspiračních teoretiků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit