Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po stazeni a instalaci DLC se v MultiPlayeru objevuje bug. Kdyz je jako posledni v dane zone zabito zvire. neobjevi se klic a dvere k postupu do dalsi zony se neotevrou. vice zde:

    http://forum.bioware.com/topic/535481-gamebreaking-bug-post-dlc-if-animals-are-killed-last-the-key-to-the-next-room-will-not-drop-video-proof-inside/

    Kdo je na PC ma moznost si toto DLC "deaktivovat" zde:

    http://forum.bioware.com/topic/535644-removing-dlc-without-reinstall-pc-only/

    mne se to stalo nekolikrat, takze si dat pozor aby zvire, z DLC, nebylo posledni.
  • Keyz
    Namísto aby opravili ovládání na PC, tak řeší hovadiny. Anebo zpřístupnili modování aby to někdo udělal rychle když jsou neschopní...

    Takto je taktický mód stejně špatný jako v DA 2 a naprosto zbytečný... Nemluvě o nutnosti držet čudlík aby boj pokračoval, není možné kliknout jako v prvním díle na věc aby tam postava doběhla a sebrala to... Nastavení taktiky je tak omezené, že nemá cenu tam něco dělat... *16* To samé o "taktické" kameře kdy vidíte maximálně taktické h*vno.

    Kecy o návratu ke kořenům anebo snad o taktice stále neplatí.
    Hlavně, že tam je možné mít romance na 101 způsobů.
    • Hral si to vobec ? V taktickom mode staci kliknut, netreba drzat knoflik. Alebo to patchom rozbili ? Nehral som to po poslednom patchi, bojim sa, hehe. Pretoze celkovo, ten takticky mod je katastrofa, kamera, ovladanie, absolutna katastrofa.
    • Johnny
      On někdo používá PC ovládání? já osobně to hraju na PC, jedničku jsem hrál také na PC ale prostě se mi v dnešní době cokoli krom stříleček hraje lépe na Gamepadu... Nemusím tam přesně mířit, tak je pro mě pohodlnější vpohodně sedět s ovladačem a nemuset mít ruce na stole
      • Zatial co ty uprednostnis "nemat ruky na stole", ja uprednostnim plynule ovladanie pohladu mysou. S kontrolerom som to skusal a bohuzial si na to odmietam zvyknut, pride mi to stupidne a som nesikovny ;D
        • Jack1947
          *3* som nesikovny ;D, občs je lepší rovnou říct že na gamepadu je někdo lama.

          Ubylo by stupidních komentářů... nebo se ostatní wcckáři zato stydí že by neváleli jak na km. *2*
    • MrSanta
      Na změně K+M pracují, stejně jako na zlepšení UI pro K+M. Je jen otázkja jak to dopadne.
      Takže to není 'namísto' oprav, ale společně s nima.
      • Keyz
        Četl jsem to v seznamu změn i na fóru. Bohužel to vypadá, že to je minimální priorita (tedy chtěli udělat hlavně akci podle druhého dílu) a hlavně, že změny asi budou minimální. Rád se nechám pak překvapit.

        Sice máš modifikaci kamery, kdy máš přehled apod. Ale to je díky tomu blbému enginu komplikované na použití.
        • MrSanta
          Uvidíme jak to dopadne. Mě to až tak nepálí, stejně na PC, když to jde, používám gamepad, páč myšky si užiju dost v práci a s gamepadem je pro mě hraní pohodlnější.
          Počkám si tak do února až bude hra doladěná a pak se rozhodnu jestli půjdu do xbox one nebo PC verze. Nemusím to hrát jako novinku a her mám dost, takže žádný spěch. Ono dneska všeobecně kupovat hru jako novinku je docela o ústa *1*
    • XXDarthVaderXX
      Nehrál jsem, možná časem. Mám však jednu otázku...co má DLC společného s ovládáním? Nic... Tohle je věc, která se určitě nějak řešit bude(tak že hodně nadávat na fórech a tak(ne tady)...to funguje. Mluvilo se o návratu ke kořenům, ale ne v tom smyslu, že má hra vypadat jak v době vydání jedničky a používat stejné mechanismy. Jedničku jsem vyzkoušel a ano fajn, ale po technologické stránce to bylo fuj.
      • Keyz
        "Mluvilo se o návratu ke kořenům".

        Ale skutek utekl... Jestli časem něco bude / nebude to se uvidí ale to mělo být v den vydání. Takto vidíme, že to byl kec. Jasně, že je 1 díl starý a technicky zastaralý ale ty mechanismy pořád fungují a zde nejsou.
        • XXDarthVaderXX
          To ano, ale ne na 100%...hra si měla vzít to lepší jak z jedničky tak dvojky. U takového Zaklínače 3 čekám to samé...jedna část bude nadávat, že je to moc akční, druhá, že je to zase moc pomalé. Když to hodíš někam na střed...tak budou nadávat obě skupiny naráz. Všem se zavděčit nelze(zaplať pán Bůh za to). Víš kdy vzniká pitomá hra? Když vývojář začne poslouchat hráče a skáče podle nich...pak je z toho nakonec paskvil.
          • V tomto se pletes, protoze treba tu vec, na kterou keys narazi muzes resit uplne jednoduse. Moznost v menu nebo nekde de/aktivovat auto attack. Nastavit moznosti taktickeho modu opet nekde v menu. Proc ne...
            Dojit si pro loot? To je tak obtizne? Dyt to dela tolik her v dnesni dobe, proc hledat tu spravnou vzdalenost abych to nakonec opravdu mohl sebrat?
            Pokud to chces vic akcnejsi, tak proste nastavis, co nejlepe to jde, pokud to jde, jak se postavy maji chovat v urictych situacich a ty si vlastni postavu ovladas bez pauznuti. Pokud nechces tak se prepnes do "prehledneho" pohledu z vrchu a budes to ridit pauzou a nebudes mit zadnou postavu v primem ovladani, ale budes jim davat jen prikazy.
            Hru jsem jeste poradne nehral, ale docela me otravila, mysleno prave ovladanim. Kazdopadne je to muj pohled, ostatnim to neberu :)
        • MrSanta
          Jakej kec? V boji je víc možností než ve dvojce, je to blíž Origins. Máš tam zase zpátky velký svět, který zkoumáš. Zbroje můžeš věšet i na parťáky. To návrat ke kořenům je. Že tobě se nelíbí neznamená že to tak není. Sice se zastavili na půl cesty, ale těžko se budou vracet na úroveň třeba Baldur's Gate. To už prostě není v AAA segmentu dneska možné. Od toho tu máme (doufám) Pillars of Eternity.
      • No gro celé hry je že tam je dán dúraz na slovo HRA a na to je nabaleno mnoho přidaných hodnot a na grafiku si nejde stěžovat
      • Jack1947
        Co je z konzole to Keyz hejtuje, zvykni si.
    • Jack1947
      Náhodou to je formát co dneska má člověk u her zdarma, pomalu si začne i doplácet updatování...
    • Otázka je to jak udělat to ovládání lepší pro pc aby to nerozbilo hratelnost. Klikací model by nefungoval například two hand charaktery mají určitou oblast zásahu útoku a to nejde jinak zvládnout než jednotlivými zmáčknutími čudlíku
      • V Origins to šlo, ale tady ne? Zajimavé....
      • Keyz
        Proč by to nešlo?

        Kliknu na protivníka -> 2h tam doběhne a začne mlátit. Mohu během toho točit kamerou a sledovat okolí jako v prvním díle a boj probíhá. To přece jde. Jeho zásahy budou pořád počítány podle dosahu ale bude sekat sám. Takto jsi omezen tím co můžeš najednou dělat. Musíš držet čudlík aby jedna postava bojovala.
        Skilly by jsi dělal ručně. Klasika.

        Vůbec to je celé opět postavené na akčním modelu. Kdy ten taktický je zcela mimo a máš s tím pouze starosti. Ty potvory stejně nějak umlátíš, tak vo co de... Tedy druhý díl který je znatelně vylepšen ale pořád to je více druhý díl, než první díl.
        • Dobře dobře představ si situaci kdy stojí dva protivníci zhruba v takové vzdálenosti že jediná možnost jak je zasáhnout oba dva je seknout do prostoru někde mezi nimi. A také by to narušilo dynamiku bojú které jsou už nyní místy úmorné. Hru jsem hrál pouze na hard takže kdyby tuhle debatu rozsekl někdo kdo hral na Nightmare tak bych byl rád.
          • Keyz
            Tak nesekneš oba. To není problém.

            Často stojí v chumlu aneb to řešíš skillem. Pořád lepší mít možnost sledovat okolí a nemuset něco držet aby se provedl běžný útok. V prvním díle to fungovalo dobře.

            Případně protivníci reagují... Tedy nestojí tak jak píšeš celou dobu. Lze je lehce nalákat do chumlu jako se to dělá v MMO hrách a tam využít skill anebo dosah zbraně. I prvním díle nebyl přece problém se v taktickém módu pohybovat. Něco se stalo, tak jsi oběhl protivníka dál útok a zase borec sám bojoval a mohl jsi lehce řešit jiné postavy atd. Když bylo potřeba, tak jsi prostě změnil rozestavení aby se to co píšeš nestalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit