Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alpha protocol bol super, až na tie frustrujuce boss fighty a nemoznost ukladat postup ako sa zachce, ak poseriete stealth tak mate solidny problem s checkpointom
    • Az clovek dosiel na to ze pistolky a chain shot su megaucinne, tak nebol ziaden suboj problem.
  • Pilgrim66
    Co takový Alpha Protocol? Podle mne genialni hra, kterou sem si mega uzil.
  • tak aby to tu nebylo tak poblité jen těmi "to je škoda" zprávami.... bondovky a špionážní filmy s agenty zachraňujícími svět opravdu nemusím a jsem rád, že při pročítání games.cz nebude mé oči poutat žádná taková hra
  • EA mě fakt nas**la
    Nejdřív vydá hrozný MOHW a ted tohle:(
  • Pan_Klobouk
    Ja bych si dal novy No One Lives Forever. Tam toho plizeni a neakcneni bylo dost, navic to byla naprosto vynikajici serie.
  • Viktor_H
    Well sh*t...
  • misho8723
    Alpha Protocol je inak skvelá hra a podľa mňa jedna z najlepších hier roku 2010.. mne osobne vadil len design misií (hra neobsahuje žiadne misie, ktoré by na mňa veľmi zapôsobili) a prostredia a ešte AI a trošku inventár... grafika síce nič moc, ale mne vyhovovala.. žiadne veľké bugy, ako v iných RPG hrách som nezažil.. postavy, príbeh, možnosti v postupu, RPG systém, technické pomôcky, znovuhrateľnosť, dialógy, dabing, voľby - akcie a z toho plynúce reakcie - to všetko bolo zvládnuté podľa mňa na jednotku.. škoda, že sa dáko dobre nepredávala a tak žiadne pokračovanie asi nikdy neuvidíme..
    • Pri AP si sa rozhodne nemusel obavat toho, ze je prilis hardcore, vzdy si mal dostatok volieb a niekedy aj viac, ako si chcel :). Co do stylu hrania imho asi najlepsie riesena hra, podobne aj co do perzistencie sveta. Ak chces nieco skutocne svieze, pri AP sa nemozes pomylit.
    • Viktor_H
      Kluci z Obsidianu přiznali, že už horlivě promýšleli další díl a měli spoustu kůl nápadů, ale Sega to bohužel celé zarazila (to říkám proto, abych ještě zvýšil vaše utrpení *1* ). Škoda, hra to byla, jak je řečeno trefně v článku, "nevybroušená", ale rozhodně skvělá a pro mě jeden z největších zážitků roku 2010.
    • O Alpha Protocolu už dlouho uvažuju, sice je to na mě asi už moc hardcore RPG, ale třeba bych to dal.. Jen čekám, jestli se neobjeví u některého z časopisů. Nebo už byl? Kupovat se mi nechce :-)
      • Pethulla
        tak toho, že by to mělo být hardcore bych se vůbec nebál, ono totiž největší síla Alphy je v tom, že se přizpůsobí tvému hernímu stylu a nepenalizuje tě za něj ( jako třeba "hlasitý" postup v Deus Ex), ba právě naopak.
        • Cosi
          V Alpha Protocol taky bylo víc bodíků za omráčení nepřátel než za jejich zabití.
          • Pethulla
            fakt jo? Abych pravdu řekl, toho jsem si ani nevšiml, aspoň jsem zase moudřejší. Na druhou stranu ten důvod nechápu, vždyť stealh stylem se to dá projít s prstem v nose.
            A není to náhodou kompenzováno v získaných percích?
      • Alpha Protocol jsem kupoval snad za 2€ na Steamu. Počkej na vánoční akci. Máš to levněji než s časákem *1*
      • Cosi
        Teď se dá Alpha Protocol sehnat v krabici i za méně, než stojí časopis. Stačí použít vyhledávač cen.
  • smejki
    Alpha Protocol v podání Bioware? Jajc! Minimálně už pro to srovnání přístupů by to bylo supr :D
    • Viktor_H
      Bylo by to o poznání "more intense and epic", na vyšší audiovizuální úrovni (EA budget) a filmovější, ale zároveň více lineární...
  • x_ander
    EA mě začíná s*át čím dál víc....
    • Ta hra musela byt strasny sunt, kdyz ani EA z toho necitilo prachy.
      • asi nevíš co to znamená koncept že?
        • Moc se ti omlouvam.
          Ten koncept musel byt strasne mizerny, kdyz ani EA z toho necitilo prachy.
          • Kdyby jeste nejaky expert chtel rikat neco o tom, ze existujou i vyborne hry, ktere nevydelali miliona atd... bavime se tu o Bioware, ta dela vrcholove zdimaci hry.
            • Dela vrcholove zdimaci hry od doby co ji vlastni EA. Do te doby delali hry jako ta zminena, ale to pro EA nebylo dost osvedcene, skoda casu, kdyz ty lidi misto toho, aby delali neco noveho hrnuly novy Mass Effect kazdy rok ne?
    • Viktor_H
      Mě by spíš zajímalo, na základě čeho dostala EA strach. AP v té době ještě nevyšel (a na rovinu si řekněme, že jeho finanční neúspěch byl zapříčiněn tím, že hra nebyla dostatečně polished a hlavně tím, že Sega totálně zprasila marketing) a žádné jiné zkušenosti s "espionage-RPG" žánrem tu nebyli.

      Vážně je to jenom o tom, že se jim nechtělo do neprobádaných vod? Chápu, že se nehrnou do nelukrativních projektů, ale že nechtějí ani zkoušet nové věci? Takový Ubisoft zastává o poznání lepší politiku. A vyplácí se.
      • JohnyTheZik
        Zrovna EA vycitat, ze nezkousi novy veci mi prijde trochu nefer vuci nim.
        Mas tu spoustu projektu, ktery by nebejt EA taky nikdy nevznikly, nejlepsim prikladem budiz Mirror's Edge, ale klidne bych se nebal zaradit i Dead Space 1 nebo Secret World..

        Takze to mozna jako koncept fakt nemuselo znit moc zajimave. To uz netusim :).
  • opravdu škoda vždycky jsem si moc přál vidět něco jinýho než jen baldurs gate,mass effect nebo dragon age,toto konkrétně se mi velmi zamlouvá ale jak už tu bylo řečeno:radši uděláme battlefield 10 než zkusit něco novýho.
    • Ferdis2
      Táto dnešná správa je určite mrzutá, ale treba si uvedomiť, že jeden Bioware team z Edmontonu stále pracuje na ešte neoznámenej RPG hre s novým IP. A neverím, že by šlo o klasické scifi-fantasy, na to už majú osvedčenú dvojicu ME+DA.
      Osobne to vidím tak, že sa pred časom EA rozhodovala, ktorej z nových značiek dá prednosť a Agent mal proste smolu...
      • Baldurs Gate, Star Wars KotoR a Jade Empire, které jsi nejmenoval mě utvrzují v tom, že to bude opět scifi/fantasy.
        • Ferdis2
          Menoval som série, na ktorých Bioware dokázatelne pracujú, čo sa o tej tvojej trojke povedať nedá (aspon čo sa týka singlu)...
          Samozrejme nové IP nakoniec može byť nerozoznatelné od Dragon Age alebo Mass Effectu, ale nechápem, prečo by si EA takto devalvovala silné značky?
          Ak som sa mýlil, tak sa dodatočne vymínuskujem *2*
          • Viktor_H
            Musím souhlasit s touto úvahou. EA/Bioware by si se sci-fi/fantasy RPG v podstatě dělala konkureci ke svým dvěma již zaběhnutým značkám. Pokud se budeme držet této úvahy, napadají mě ve spojení s novou IP dvě možnosti: a) Nebude to RPG (tahle představa mě samozřejmě děsí) b) RPg s neotřelým settingem (Kéž by...). Ale stejně ještě uteče hodně vody, než se něco oficiálního dozvíme - jejich nové projekty jsou v plenkách.
            • Viktor_H
              Spíš než o konkurenci v rámci vydání se bavíme o konkurenci v rámci zasazení hry...

              Co se vydání DA3 týče, oficiálně by mělo jít o Q4 2013, ale spekuluje se o posunutí.
            • a nie DA 3 chceli dať na budúci rok? alebo len 2014?
            • Ferdis2
              Len tak na margo, písal o klasickej scifi-fantasy (ktorými ME a DA určite sú). Ale možností je stále x. Myslím, že steampunk, cyberpunk z blízkej budúcnosti, prípadne nejaká forma alternatívnej minulosti by uvedeným sériám určite konkurenciu nerobila.
              P.S. ako odborník na Obsidian a Bioware budeš mať informácie o novom IP určite medzi prvými *3*
              P.S.S. nie som si istý či k odhaleniu príde až za takú dlhú dobu. Veď Mass Effect 4 a Dragon Age 3 sú tiež v len ranej fáze vývoja a osobne neverím, že by EA nevydala budúci rok žiadne RPG pod brandom Bioware...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit