Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On tam byl někdy nějaký pořádný vývoj? :))

  • Jevo83

    Aj tak nerozumiem, ze naco bolo dobre vytvarat novu znacku, ked maju MassEffect a DragonAge... ale som rad ze to trapenie ukoncili, snad to bolo na nieco dobre a poucili sa a vyuziju to prave pri uvedenych 2 seriach....

    • romando

      Ty snad chces furt dokola omielat tie iste zabehnute serie?

      • Jevo83

        Tak popravde tych zabehnutych serii je tolko, ze nestiham ani tie :) ale myslel som to skor vyslovene na Bioware, ze by som bol radsej aby priniesli kvalitny dalsi diel DA alebo ME ... ked otvorim gog alebo steam alebo msstore alebo psstore tak su tam take kvanta novych veci, ze stereotyp nehrozi... Anthem vnimam ako zbytocne vyhodene EA peniaze (co ma az tak netrapi) a zbytocne zabity cas Bioware (co ma trapi uz viac)

  • konečně dobrá zpráva

    • Derp_1337

      Taky jsem rád, že nechali fail plavat a soustředí se na něco jiného.

  • "Natěšení fanoušci bohužel musejí spolknout hořkou slzu, protože na blogu Bioware včera vyšlo smutné oznámení." Líbí se mi Pavlův sarkasmus, leckdo by si mohl myslet, že to snad myslí vážně :)

    • Maxianimal

      Tak já se na to docela těšil, ta hra měla vcelku dobrý základy, ale byla po čertech prázdná a nedotažená. Takhle z toho zůstane poue pomník jednoho velkého failu. Mohli to udělat po vzoru No Man´s Sky. ALe prachy jsou prachy.

      • Derp_1337

        Často je mnohem lepší nechat fail být a přesunout se k něčemu jinému. Poučit se a jít dál.

        Bohužel někteří lidé s tím mají ale problémy a myslí si, že nějakým chabým přidáváním "nového obsahu" dokáží z failu udělat tiskárnu na peníze.

  • uher

    Špinavý lháři...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit