Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak včera jsem DAI odinstaloval asi po 25 hodinách hraní. Podle mě propadák roku. Skyrimu to nešahá ani po kotníky, tam jsem odehrál možná 1000 herních hodin na 4 odehrání. Co jsem nerozdýchal : Ovládání na gamepad, u PC o ničem. Vylepšování předmětů - neúčinná fraška. Příběh jsem vůbec nepochopil. Do teďka se neobjevil žádný pomocník navíc kromě 3, co jsou od počátku. Inventář chaotický a malý. Strom úkolů všechno smíchané dohromady Nelze nic pořádného koupit u obchodníků. I na nízkou obtížnost nereálná síla některých protivníků - i pitomý medvěd dá zabrat. Jenom 5 lahviček s lektvarem na uzdravení, stále nutno běhat do tábora - děs. Spolubojovnící jsou naprosto stupidní, klidně si běží pro smrt. Grafika i se všemi detaily slabý průměr. Je toho víc, i DA2 jsem hrál možná 10x i se všemi dlc a byl jsem spokojen. Už o této hře nechci ani smyšet, jestli takhle zk..ví i ME, tak to asi nepřežiju. *16*
  • A já myslel, že folkový duo vzniklo z jeho ponožek v koši na prádlo *4*
  • Pokud jedeš na čemkoliv, jsi podstatně rychlejší, než po svých.

    Pokud ne, něco děláš špatně. Jak si myslíš, že jsem prohlédával Hissing Wastes.
  • Mě totálně odradilo zbytečné běhání. Jako kdyby ty questy nešli udělat tak aby se to dalo zahrát na jeden zátah. Ono tě to raději nutilo běhat po mapě tam a zpátky.
  • Sr_Lobo
    No to byla taky slusna demence tam hopsat jako vopice a hledat kudy na ten zkruvenej kopec teda jako vylezu abych tam moch sebrat shard... *7*
  • Na DA:I mě štvalo že jsem snad musel víc skákat jak běhat.... porad nekam hopsat jak debiil
  • Skyrim se dá pomoci módu opravit npr http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/19281/? z toho dělá poměrně hardcore záležitost :) samotnej skyrim mě nebavil ale módy z toho udělali aspoň pro mne zábavu na víc jak 100 hodin nejraději mám ale Oblivion z nějakého důvodů mě bavil o trošku víc než Morrowind který je že všech těch her asi nejpropracovanější už v základu
  • Skyrim je rozbitý jako celek... hrál jsem ho normálním způsobem bez nesmyslného vylepšování, o kterém píšeš. Ve hře je výroba zbraní a nevím čeho ještě, ale je to úplně zbytečné, protože nepřátelé jsou až na výjimky přizpůsobeni tvému "levelu". Dále generická města se skoro stejnými questy nebo neskutečně stupidní AI a vůbec samotný svět.

    Píšeš, že hru si hráči kazí sami, ale třeba ve Falloutu můžeš mít také supersilnou postavu, také je to otevřený svět, ale hra pořád baví, i když všechny snadno porazíš. Je to v designu hry a ne v hráčích.
  • teplouši
  • nebo snoo snoo
  • Já bych chtěl odsouzence předhazovat rancorovi.
  • kdyby ti aspoň dali možnost krmit s ním odsouzence při inkvizičních procesech
  • Vypadá to na poctivou porci nudy ve stylu Bioware. A mimochodem, autora to možná překvapí, ale "Tevinter fortress" česky neznamená "pevnost Tevinter". Je vidět, že pán je znalec.
  • Vypadá cool *3*
  • K čemu potom takovej svět, když ho nemužes prolézt, abys náhodou nenahnal nějaký expy navíc? I bez nějakejch extra úmyslů stačí prolézt jednu dvě mapy aby zbytek hry člověk "drsně" kosil potvory o x levelů níž... O lootu nemluvě, to je tragédie sama pro sebe..
  • normálně za quest, ale k čemu to je, když z jeho zad nejde bojovat, ani ti nemůže vozit věci a pěšky jsi rychlejší
  • Jak získám takového dráčka jak je na obrázku? Dá se to dokoupit za real cash?
  • Na 3cm pyjíček není zvědavý nikdo
  • Sr_Lobo
    Tak na pyj Toma Hanske vskutku zvedavej nejsem *15*
  • Sr_Lobo
    Hele "tvůjtrubkáři" sou mi uprimne u mrdele, protoze to je proste pro me forma zivota nizsi nez to folkovy duo co vzniklo v Cervenym trpaslikovi kdyz Listrovi zapadly do ventilace indicky placky... Je pravda, ze je asi neco fakt spatne kdyz tahle hra vyhraje Xkrat RPG roku, ale to je asi tak kdyz dneska vysel Bloodborne a ranec normalnich uzivatelu tomu hnet dava na metacritics 100ku anebo 0 *7* Tim nerikam, ze je spatnej ani dobrej, zejtra si pro nej jdu a ne driv nez za takovy tri tejdny to asi stejne rict moc nebudu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit