Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celkem si dokazu predstavit hru ze sveta Mass Effectu, ktera by nabizela treba cooperativni kampan. Nejaky mix Gears of War a Mass Effectu, asi by to bylo vice akcni,ale rozhodne by meli zachovat nejake RPG elementy (vyvoj postavy, zlepsovani zbrani atd).

    Chci rict,ze pokud by to vyslo soubezne s klasickym Mass Effectem, tak bych to jedine uvital.
    Coop kampane mam rad a je jich tak zalostne malo.
  • No, nevím no. Multiplayer je sice fajn, ale opravdu se nehodí na každý titul. Nějak nechápu, proč ho chtějí cpát i do ME.
  • No...to by mohlo bejt zatraceně dobrý MMO *3*
  • Jestli udelaj ME MMO hru tak to snad budou delat 5 let aby bylo vse spickove hudba sedela atd, ale meli by si napred pockat jaky to bude se SWTOR sice se odtamtud nikdy uz nehnu ale nevim jak ostatni lidi.
    • toho se právě bojím, že od SWTOR už nikdy nevstanu:D
    • Drom
      SWTOR bude pro Mass Effect MMO to same jako KOTOR pro Mass Effect. Pokud se povede (jak kriticky, tak financne), tak do toho pujdou.. kazdopadne to bude trvat HODNE dlouho a vicemene to bude nastupce SWTORu. Logicka dlouhodoba strategie Bioware.
  • Což MMO by nebylo špatný, ale jendině v případě, že jej bude možný hrát i zdarma a ne jen za prachy. Jestli to chtěj zpoplatnit jako DC Universe online, tak ať si to strčí...celý naštorc...tam kde slunce nesvítí. *2*
    • MrSanta
      Do sklepa? *3*
      • Ne...hádej znova *1*
        • MrSanta
          Jo aha... Ty fekále *1*
  • chce to len beznu FPS MP strielacku, nieco na sposob BF. to by sa dalo splacat za jeden rok a mohlo by to vyjst spolu s trojkou.
    • Proc FPS? To jich neni dost? Kdyz MP strilecku tak proc nezustat u TPS.
  • to redakce: z toho, co rekl Casey vubec nevyplyva, ze to bude MMO. vyplyva z toho jen, ze chteji svet ME otevrit vice hracum najednou. Na obzoru je navic SW:TOR, ktere mas pomerne dost podobny setting (ne-li stejne, protoze ME puvodne vznikl proto, ze BW nedostali licenci na Star Wars). Takze neprichazi v uvahu, ze by delali podobne ladeny MMO.
    Pokud byste to sledovali, tak vite, ze Bioware uz dlouho uvazuje o tom, ze udela Mass Effect multiplayerovou strilecku, spin-off zakladni serie. Kdyz uz chcete delat zpravodajstvi, tak ho aspon delejte poradne, ne jak v nejakym bulvaru.
    • ales.smutny
      Píšeme, že BioWare zvažuje možnosti MMO. A to je pravda, což dokládají i citované věty. Že to má k vývoji hry daleko je snad jasné.
      Zbytek jsou teoretické úvahy o možné podobě a potenciálu.
  • MrSanta
    To už bych radši nějakou tu spin-off FPS hru. Slušný příběh, herní dobu v SP na 20 hodin, modifikovatelné kvéry atd a byl bych, doufejme, spokojen. Hrát třeba za Zaeeda a projít jeho kariéru žoldáka.
    Ale MMO bych klidně oželel. Ať hezky udělají SW:TOR, to mi bude stačit. Na dvě MMO hry bych stejně neměl čas *2*.
    Souhlasím se Zaylem - ať raději makají na singleplayer RPG.
  • Drom
    beztak by to MMO bylo az tak za 6 let, takze je to skoro fuk
  • Zayl
    Jen ne další MMO. Copak není trh už dost přeplácaný? Když už nutně musí ždímat z téhle značky maximum, ať to radši někomu outsourcují a zaměří se na to, co jim jde už xx let. Singleplayer (A)RPG.

    A docela mě zaráží že diskutují nad dalším MMO, když ještě neví jestli se vůbec SWTOR zaplatí.

    Co se týče kulis Mass Effectu, nemůžu si pomoct, ale mě přijdou jako dobře zpracované, ale neskutečně generické. Ať přemýšlím jak to jen jde, nenapadá mě nic originálního co by činilo to univerzum unikátní a zajímavé.
    • Spades
      Pokud bereme jen MMO, které mají opravdu hodně hráčů (ne žádne metiny a runescapy), tak to tu máme tyto hráče:
      World of Warcraft, EverQuest2, LotRO, LineAge 2 a mozna EVE
      Zbytek jsou bud nove MMO (RIFT, DC Online, StarTrek Online...), nebo ztratili hrace ve prospech jiz zminovanych velkych MMO (Age of connan, Warhammer, Dungeons and Dragons, City of Heroes)
      Vetsina tech novych MMO (hlavne klony) pak zase ztrati sve hrace ve prospech tech vetsich MMO.
      Kdyz jeste vezmeme v potaz, ze LotRO, WoW a EQ2 jsou skoro stejne hry, tak tu mame 3 fantasy RPG MMO, jedno JRPG MMO a jedno SciFi MMO s vesmirnyma bitvama. Zadne MMOFPS, nebo klasicke SciFi RPG.
      Pokud se SWTOR podari prorazit, tak tu budeme mit smrst SciFi MMORPG. Pak tu ale mame dalsi nadejny projekt - Tera, coz je MMORPG, ktere si vsak bere system boje z diablovek (ale jinak je pohled normalne z treti osoby.)
      Jsou to MMO, ktere nejsou klony jiz existujicich, takze prostoru je tu mnoho - staci vytvaret nove a originalni kousky, a ne WoW/EQ/LotRO 100x a jeste jednou.
      • Zayl
        No k těm 2/3 tvého postu nemám co říct, jelikož není moc co komentovat. Možná jen to že jsi vynechal celý východní MMO trh. A tu spoustu malých projektů které rostou jako houby po dešti a dohromady taky dají solidní číslo.

        Pokud.... spekulovat o tom jestli ToR bude fungovat je zbytečné- uvidíme, každopádně zminuješ originalitu. To je všechno krásné, ale být originální v MMO je daleko težší než být originální v obyčejné hře. Ten koncept musí fungovat a musí zůstat dostatečně zábavný po enormní dobu. To je ten problém.
        • Spades
          vynechal jsem vychodni trh, protoze jsme na zapade, a tady hraje vychodni hry vazne mensina
          BTW mas tu Aion a LienAge2, coz jsou MMOJPRG jak poleno

          Ano byt originalni je tezsi - ale to je to, co lidi chcou - ja bych treba byl 100 pro MMO typu Hellsgate London (Smula ze ho korejci maji zadara :()
    • Preplacany trh s MMO? Mne ukaz jedno poradne co se da hrat... :-) Za takove bych zabijel...
      • Ultima Online?
    • Jaké další MMO? Na trhu jsou asi jen 3 nebo 4 MMO které by se daly označit jako dostatečně kvalitní, AAA, nebo jakkoliv tomu chceme nadavat. To že tady jdou tuny sračkových her které skončí dřív než vůbec začaly je holt problem. Ja bych třeba velmi rád nějaké opravdové FPS MMO, kdy veškeré PvE a PvP bude stylem klasického FPS, ale aby bylo plně rozsáhlé v možnostech, kontentu i velikostí světa jako jsou RPG.
      • Zayl
        Heh, z +4 kdy jsem odcházel je -4 a z toho jen dva komentují. Zbabělci. Nejsou argumenty co? Typické.

        Musíš si uvědomit že 1 kvalitní MMO znamená x set tisíc až milionů lidí kteří u té hry nejspíše budou trávit většinu volného času(ztráveného na PC). Jedno kvalitní MMO v daném subžánru je dost na to aby ukouslo většinu trhu(WoW?). Řekni mi kdo má čas hrát víc než jedno MMO? A já navíc nemám náladu expit postavu jako několikrát předtím, jen abych zase viděl tu hru chcípnout mě před očima.

        A co se týče MMO FPS... nevím, potřebuje FPS být jako MMO? Já už nějaký pátek hraju Battlefieldy a vždycky mi stačilo těch 64 lidí :).
        • No, když se něčeho hodně prodá, tak to musí být oblíbené, v něčem vynikat, ale hlavně neobsahovat odpuzující a otravné věci. A pak se dá tvrdit, že produkt který je průměrný může být označen jako kvalitnější než produkt, který je v něčem extra, ale obsahuje prvky které mě donutí to raději vypnout.

          Jinak souhlasim, že hrát dvě MMO nemá cenu. Ale pokud by to byl odlišný žánr, nevidím důvod proč vedle SWTOR neudělat MassEffectMMO, kdyby byl FPS.

          Jinak počet lidí na mapě neprezentuje MMO, ja osobně mam nejradši male mapy s 12 lidmi a klasickym S&D.
      • World of Warcraft, DC Online, Rift, LotR Online, Lineage... je toho dost, ale hlavně příklady Age of Conan, Aion, Warhammer, Anarchy Online a dalších ukazují, že tenhle trh je obsazený a cpát se tam nemá smysl. A hlavně Bioware dělá The Old Republic. Nevěřím tomu, že by si sr*li do vlastního hnízda tím, že by vydali v relativně krátkém časovém sledu 2 scifi MMO.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit