Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale jo je to pěkné, ale asi jako všechny tech dema v Unreal enginu. Tech dema unreal enginu už bylo hodně, ale hru dosahující kvalit techdema ani jedna :)
  • Bitva, bitva! Bitvu si Epic samozřejmě schovává pro finální odhalení celého tech dema a to nejspíš na E3 či, pokud to bude dříve, na odhalení Xboxu 720.
  • smajdal
    Kde je ta bitva?
    • LoL to je fak xD kde je?
    • v tech demu unreal 4, moree
    • Tu dostanou jen ti, co si předobjednaj nějakej PS4 titul .)))
  • Mahcake
    Pomalu se mi zdá, že zdejší komunita je tak zignorantovaná, že musí mít kecy na jakýkoliv detail jako kdyby byli profíci a zvládli to mnohem lépe. To nemůžete mít radost z i jen malého krůčku kupředu ve hrách? Stejně u toho budete všichni za rok slintat jak to vypadá parádně, tak nevim proč ten naprosto zbytečnej a tupej hate.
    • Já zase miluju ignoranty co tvrděj "když to nezvládneš lépe, nemáš to co komentovat" .)))
  • Veskoslav
    A mě se to líbí:) Není to dokonalé, dokonalé by to bylo, kdybych se na to díval venku z okna:)
  • A to má být jako lepší než todle jo?:

    http://www.youtube.com/watch?v=RSXyztq_0uM

    Nicméně doporučuju jiná videa která jsou již na YT a ukazujou UE4 v mnohem lepším světle než toto video
    • Pilgrim66
      Naprostej souhlas, tohle demo se jim fakt moc nepovedlo...

      doporucuju:

      http://www.youtube.com/watch?v=acR4n6lJEdQ

      tam se ten engine opravdu predvede.
    • Edit: jelikož todle je ukázka z "ps4 verze" tak to možná jen ukazuje, že ty vnitřnosti taková sláva nebudou... *1*
      • God-of-War
        Spíš nebude žádná sláva Unreal Engine.. nidky vlastně ani nebyl:)
        • Nebo...ale přeci jen některá ta videa na YT vypadají o několik tříd lépe .))
          • God-of-War
            Je to možný, ale mně se ten Unreal nikdy nelíbil.. je to takový furt stejný.. studený.. nudný.
            • Kowalski: to neřikám...jistě maj enginy daný specifika, teĎ mě nenapadá žádnej kvalitní příklad her, který běžej na stejnym enginu a přesto vypadaj úplně jinak co se kvality týče...ale z jinýho soudku (rozdílnost ale ne kvalitativní) třeba Xcom: EU a Borderlands 2...oba dva ty tituly běžej na UE enginu...zrovna u B2 bych si asi netipnul, že běží na UE...
              Edit: myslim, že běžej na UE enginu...pokud to neni pravda, tak jako bych nic nenapsal )))
            • Zacapa,
              ...no, to není tak úplně pravda, jasně, že grafici dělají hodně, ale přesto jsi v téhle generaci enginů vždycky podle jednoho obrázku bezpečně poznal, že daná hra jede na UE3.
            • Až takhle to neřešim...Enginy jsou stejně jen nástroje a výslednej efekt je na graficích...někdo dokáže z "nudnýho" enginu vytřískat hodně a někomu by naopak nepomohl ani ten nejlepší engine světa...jen mě trochu zarazilo, že prezentační video vypadá hůř jak jeho starší bratříček...
  • nic moc, teda
  • cumpi3
    me se to také nelíbí, možná kdyby to bylo ve větším rozlišení, tak by to vypadalo lépe, ale nevím no, nic moc.... *10*
  • Nic moc. Navíc tyhle fantasy tech dema přebarvičkovaný s milionem kostičkama mě moc neberou. Proč nedemonstrují tyhle věci na "hrách" z reálného světa?

    Unreal byl vždycky takový přebarvičkovaný, plochý... jak nějaké anime. Nic proti tomu, na některé hry se to třeba hodí, ale raději bych něco "reálnějšího" ...
    • Dej si Battlefield 3.
      • Moje realita je ale míň hnědá *15*
        • Pššššt, to fandům tvrdě realistických her neříkej.
  • Keyz
    Pro mně byli hezčí a smysluplnější různé 3D marky a pod. Hlavně ty starší kde byly velké viditelné rozdíly na první pohled.
    Taky to hodně využívalo dobové PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit