Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Problém téhle demonstrace je, že to člověk nedokáže porovnat s hratelnou částí nějaké hry. Vypadá to akorát jako nějaká nehratelné sekvence (filmy dotvářející příběh) ve hře, u které je mi jedno, jestli je předrenderovaná nebo běží real time.
  • Sakra už aby oznámili nový xbox. Nehorázně se těším na ty hřmotné srážky fanboyů PS4 a xboxu asi 720. Do toho bude zpívat válečnou píseň batalion věrných pcčkářů, koutkem oka sledujíc své nejnovější Nvidie, které jím za minutu sežerou to co zbytek spotřebičů v obýváku. Co chvíli se z kouta také ozvou nešťastní majitelé Wii U a přispějí tak k celkovému zmatku. Bude přímo potěšením se do toho vnořit po hlavě.
    • sirWallace
      A pak uz tu budes zbytecnejsi, nez doted :)
      • TheGGG
        Ano, zato bez tebe by mohli games. přímo zrušit *3*
    • A ty tvoje zvasty tomu vzdycky nasadi tu pomyslnou korunu. I kdyz na druhou stranu mas velkou konkurenci v podobe Jindry.
      • Tohle neni troll, tohle je komik *1*
      • TheGGG
        Vážený pane tralala na to vám mohu říct pouze:
        http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4
        • To je ale frajer *3*
  • erikse
    Nevim, me to prijde kvalitou jako render z 10 let stary hry. :/
    • A tak to ma preci byt. Rendery musi byt kvalitativne dlouhe roky pred realtimem. Stejne tak kvality soucasnych renderu ani za 10 let nedosahnes.
  • victor
    Naopak ukazuje to to no .... realtime zpracování ... můžeš jít doleva doprava nebo rovně a vždycky když poskočíš rozjede se realtime animace na konci které vždy narazíš na zmrzlíka ... a vo tom to je ;)
  • TheGGG
    Po příběhové stránce dost slabé *7*
    • Stejně texty v tvých "písničkách" Justine. :)
      • TheGGG
        Máš naučíno na zpaměť co? Ty lišáku jeden. Věrnýho fandu poznám
    • jen pockej. Von to tu nekdo brzy napise doopravdy *1*
      • TheGGG
        Já to myslím vážně. Ten ohnivý golem má očividně nějaké trauma z děctví spojené z ledem a tak si zlost vybíjí na svém sousedovy. Z toho by se dalo udělat dobrý story.
        • Podle mě to podněcuje sousedovskou nenávist. Přece jen, to že jsem špatně 500 tisíc let spat, neznamená, že hned zničim u souseda příjezdovou cetu, keříky a dveře.... tohle neberu :(
  • no vyzera to dost na p1cu...vobec to neukazuje potencial toho enginu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit