Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Takže říkáte, že je defacto na stejné úrovni jako nové SW? Good, good a pak že máme Games brát vážně a to říkám jako někdo, koho 1. boss v DS zabil tolikrát, že ani terakotová armáda nemá tolik členů:)

    • cms.jakub-malcharek

      Čteš někde v textu, že je Wukong de facto na stejné úrovni jako SW, nebo vytrháváš z kontextu jedno číslo, které vyjadřuje Honzových skoro 16K znaků? To snad ne :)

      • Veskoslav

        Nevytrhávám. Ale text SW recenze neodpovídá 7/10, maximálně tak 5/10....A ano, recenze vždycky čtu celé, byť nakonec si stejně většina lidí bude pamatovat to číslo:) 

        A hned se nabízí porovnání s recenzí WO LONG: FALLEN DYNASTY od stejného autora se stejnou známkou. Byť Wo LONG je více než tragická dle recenzí na Steamu:)

        • cms.jakub-malcharek

          Ještě bych pro úplnost dodal, že 7 dostal Starfield, Hogwarts Legacy, Hellblade 2 a namátkou Expeditions: Mudrunner, ať máme ty hry stejné úrovně pokupě...

          • Veskoslav

            Tak to je Vaší vizitkou:) 

    • medveddd

      Ne. Říkají, že Wukong se Honzovi líbil podobně jako se Šárce líbily Outlaws.

      Na Metacriticu se od sebe ty hry svými průměry liší o 0.4 bodů.

      Kde je problém? Jaké hodnocení by měly hry dostat, aby si Games.cz vysloužily tvůj respekt? 🙂

      • Veskoslav

        Krapet si zapomněl říct, že se jedná o redaktorské recenze, co se takto liší:) Nikoliv hráčské a ano, je to Ubisoft hra, takže očekávám nějakou formu trolingu a 0 za nic (což si skoro žádná hra nikdy nezaslouží), ale ta hra nepřeleze 5.0 v uživatelském hodnocení.


        • medveddd

          Můj protiargument sis tam napsal sám. Uživatelská hodnocení, která navíc nejsou založená na tom, že člověk tu hru aspoň koupil, jsou leda tak k smíchu :)

          Kromě toho tu přeci porovnáváme redaktorská hodnocení, tak snad dává smysl sáhnout opět po hodnocení redaktorů :)

          • Veskoslav

            Hru koupil? Tak to vyřazuje 99% redakcí, co ji dostanou zdarma😂

            • medveddd

              V případě běžných uživatelů je ale podmínka koupě (nebo obecně třeba vlastnictví na Steamu) nejjednodušší způsob, jak vyfiltrovat ty, kteří hru nehráli.

              Doufám, že už mě jen taháš za fusekli a tohle ti nemusím vysvětlovat :D

              Rád bych se ale vrátil k mé původní otázce - jak se hry líbily tobě a kolik bys jim na základě svého zážitku dal ty? :)

              • Veskoslav

                Reakce na příspěvek:

                Wukong? Zatím jenom hodina na PS5 a na to, že hry typu DS mi jdou jak mrtvému zimník, tak cajk. Ale zážitek zatím skvělý a dlouho jsem takový neměl a ano, 20 minut jsem spíše čuměl po prostředí, včetně ovládání. 

                U SW? Bohužel tam jsem sledoval jenom gameplay, ale plánuji nejspíš v rámci Ubisoft+ předplatit na měsíc a zkusit, kupovat rozhodně nebudu, poslední AC jsem taky nedokázal dohrát. A ano, je to reskin klasické Ubisoft hry s mizernou optimalizací jako Avatar. A ten jsem po 8 hodinách vzdal, protože to byla tragédie.

                • medveddd

                  Reakce na příspěvek:

                  Takže v jedné hodina a v druhé nula 😁

                  Ale v tom tě máchat nebudu - pojďme to uzavřít na tom, že hodnocení je vždycky do značné míry subjektivní, hodnotili to dva různí lidé a zrovna ta sedmička je taková smířlivá v tom, že ji může dostat i devítková hra, která nesedne, nebo pětková, kde k recenzentovi naopak něco promluví :) Závěry o celkové kvalitě herního webu bych z toho nevyvozoval :)

                  Hezký večer! :)

                  • Veskoslav

                    Reakce na příspěvek:

                    Teoreticky asi ano a ano, recenze je vždycky čistě subjektivní věc:)

                    Problém je skutečně ten, že když uděláš recenze na dvě očekávané a velké hry se stejnou známkou, tak se prostě lidé začnou ptát i z toho důvodu, že se třeba řídí recenzemi a mají rozpočet třeba na jednu hru. A teď si vyber:) A ne, podle textu se moc řídit nelze ani u jedné z nich:)

            • Medved ti argumentuje uzivatelskymi recenziami .Patria redakcie patria medzi "uzivatelske recenzie"? Tvoje argumenty su na urovni sestrocneho dietata ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit