Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    Hra je to fakt vyborna ale na geniality typu Tactics Ogre a Final Fantasy Tactics nedorastla :)
    • ale FF je fakt mizerna hra:D
  • Mělo ho vykastrovat a byl by klid!
  • Mě to třeba nenapadlo, a to myšlenka na sex tvoří 80% mého mozku, jste divní všeci *1*
  • vlk suka .... wtf....
  • TheGGG
    Hru neznám, ale podle toho prvního obrázku soudím že jde o nějaké japonské hentai kde hrajete za vlka a znásilňujete německé pastýřky.
    • Taky mě něco podobné napadlo. *4*
    • kéž by *1*
    • Presně!
  • Mozem odporucit, je to dobra hra....tie aktivne prvky prostredia su slusne spracovane a niektore areny su naozaj skvele. Treba si ale naozaj dat pozor pri investovani xp do schopnosti, grind neexistuje a co clovek premrha tak neskor olutuje ;-) Na druhej strane RPG mechanika je vcelku jednoducha, takze to zase nie je az taky problem.
  • Ten vlk ji na tom obrázku yebe?
  • Nejsem jediný,komu ten obrázek příjde neskutečně zvrácený? *2* *2*
  • Ferdis2
    Tento typ hier mi chýba na Vite. Pritom ťahový systém je na hranie na cestách ideálny a kedže to beží na Unity engine, tak najviac prace na konverzii by bolo s upravením ovládania na handheld. Podobný prípad je i Might & Magic X - Legacy.
    Na rozdiel od JRPG je tých západných na PSV zúfalý nedostatok a toto by boli pre vydavatelov, lahko získané chechtáky...
  • OndraJarda
    "Ne, neschoulíte se do koutku tmavé cely jako každý správný zlomený člověk, ale pěkně si PROVRAŽDÍTE cestu ven a rozhodnete se zjistit, KDO to na vás ušil, a PROČ."

    Tohle měl udělat hrdina Kafkova Procesu!
    • TheGGG
      Jenže pak by to nebylo jemné, intelektuální, metaforické, existencionalistické dílo, kdyby tam ten chlápek běhal a máchal kolem sebe brokárnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit