Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale FF je fakt mizerna hra:D
  • tak si zahraj drakensang ked chces take rpg
  • EA cena pocas vianocnych sales bola 12e, coho je hodna urcite.
  • Skoda vyberu tahoveho systemu pohyb-akce, radsi bych system AP, kde si mohu delat co chci, tak jak to ma X-COM (ten puvodni dobry, ne ten priserny remake), Fallout 1&2&tactics nebo Jagged Aliance *.
  • problém tehle hry je pomer value for money
  • Hele uklidni se, jo? Uklidni se s tím věštěním.
  • zajimava hra, ale ma docela zasadni problém a to ze tam jaksi chybi ten svet. maximalne se tam chodi prstem po mape a jinak jsou to jen souboje a staticke obrazovky mest. Je zajimavy ze třeba u Fire Emblemu,nebo FF tactics kde to je stejne mi to nevadi, ale tady jak to ma takovej ten realisticky pusobici raz, to je pro me problém..ten chybejici svet kde jde pobihat:)
  • no podla toho obrázka- to bude asi najuspešnejšia hra v Japonsku
  • Pilgrim66
    Je to jak Rorsach, v některých obrázcích je normální vidět sexuální obsah.
  • Hra je to dobrá a to tomuhle žánru nějak neholduju (poslední moje tahovka před tímhle byla heroes 6). A dětem co připadá, že na obrázku ten vlk někoho "jebe" bych doporučil sprchu a uklidnit se... podle komentů a + u nich vás tu nebude málo.
  • Taky mě něco podobné napadlo. *4*
  • mužete vyzkoušet demo ktere je hoodne dlouhe. mne na tom otravovaly ty miniaturní mapy pospojovane nespočetnými loadingy. jinak hra se hraje dobre ale za 35 € ve sleve skutečne ne. dal bych za to tak pod 10 e.
  • kéž by *1*
  • maros.goc
    Hra je to fakt vyborna ale na geniality typu Tactics Ogre a Final Fantasy Tactics nedorastla :)
  • Mělo ho vykastrovat a byl by klid!
  • Presně!
  • Mě to třeba nenapadlo, a to myšlenka na sex tvoří 80% mého mozku, jste divní všeci *1*
  • TheGGG
    Jenže pak by to nebylo jemné, intelektuální, metaforické, existencionalistické dílo, kdyby tam ten chlápek běhal a máchal kolem sebe brokárnou.
  • vlk suka .... wtf....
  • TheGGG
    Hru neznám, ale podle toho prvního obrázku soudím že jde o nějaké japonské hentai kde hrajete za vlka a znásilňujete německé pastýřky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit