Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nečekej nic extra. Ta hra není tak dobrá, jak mnozí čekali. Rozhodně to není to očekávané MMO, o kterým dlouho sníme. Tedy aspoň pro mě vůbec ne a co jsem tak koukal, tak ani pro řadu zahraničních recenzentů. Ale je to ok. Má to své světlé stránky. 7/10 bych tomu asi i dal.
  • Paulcz
    Co je na tom tak úžasného? Kromě toho, že chytání ryb bylo zřejmě inspirováno Chaplinem a jeho groteskama :)
  • axell1990
    Přestal sledovat tak to bude možná ten problém *3* , kdybys sledoval tak bys postřehl že tvojí postavu hodlají záporáci použít a proto jí nechávají přežít. Ale jinak souhlasim ze začátku to klišé je skoro až bolestivý, potom v druhé půlce zatim zveřejněného obsahu je sice pár flashbacků , ve kterých je vidět co k tomu vedlo a že ne úplně všechno co ti na začátku takzvaní klaďasové nabulíkují je pravda, ale asi se to úplně nevykoupí :)
  • Jack1947
    Aha tak to jo *1*
  • nightborne
    Na padesátým levelu ten grind teprve začíná ;).
  • Jack1947
    Naštěstí nevzpomeneme... já znám max grind ze SMITE ( jasný s tímahle XXXXXX x65454654465 deebaklama se nedá srovnávat ale i takto je grind...)
  • Jack1947
    Ty jo takto je nic moc néé jen 50lvl ? bych čekal tak 150+. Když už teda bereme grind sakra vážně.
  • zde mi nezbývá než připojit svůj volající hlas po recenzi na tohle překvapení v MMO, takže taktéž připojuji hlas pro recenzi Black Desert. Jen z pouhých videí na Youtube to totiž vypadá asi tak 10x zajímavěji než ta Blade and Soul
  • restore
    Tak ale spomenme si na priserny grind vo wowku, a asi tiez kazdy uz zazil to prave peklo z azie...
  • Rejsek
    Pvp celkem fajn, řeže se to už od low lvl - to mám rád. Jen by se mohlo zapojit víc lidí. Ale chápu, když on je ten grind tak strašně zábavný - honem honem doletět na 50 lvl *2*
  • Jack1947
    Není to fuk, Grind jako grind no navíc to snad nikdo tady ani nehrál (nemaj rádi MMoA).
  • Taky mam rad anime, ale jsem velice vybiravy. To same v MMO. Pokud vezmu napriklad Secret World, Elder Scrolls Online nebo Star Wars:TOR, pribeh je tam na uplne jine urovni. Konkretne co mi nesedelo na Blade and Soul: zacina jako nejtrapnejsi klise, potisici uplne to same. Casem jsem to prestal sledovat, ale z toho co jsem videl mi to prislo jako velice podprumerne genericke anime. A s moji postavou zachazeli jako s kusem hadru, v kazde druhe animaci konci polomrtva na zemi, ale z nejakeho duvodu ji nikdy nedorazi protoze se jim to nehodi do scenare. Proste horsi nez harry potter ;)
    Hudba mi prisla spis prumerna, z posledni doby se mi fakt hodne libila jenom v Black Desert Online.
  • Jack1947
    Aha hmm ? no já radši mám nějaký ten příběh a tak než jen honění se o tom kdo má větší pérooo... no ale tak proto asi nehraju MOC MMO jasný ne a každý komu jest, dle chuti *3*
  • nightborne
    Všeeechno bude =)).
  • Možná říct, že jedna z nich není člověk
  • Rozhodne story má Blade and Soul jeden z těch lepší na poli MMO. Mám rád anime, mangu, takže mi to vyhovuje, hudbu ve hře je taky suprová.
  • axell1990
    tak já měl na mysli spíš příběh než questy no, a tohle si teda nějak nevybavuju že by tě hlavní příběhová linka posílala farmit stejný mobky ( všechno je možný moje pamět nepatří mezi nejspolehlivější ). A mě se třeba líbilo že v hlavní questové linii je hodně eventů kdy je například město kde jsi pod útokem a teprve po splnění série questů, během níž musíš třeba odvést civily do nějaký skrýše , odrazit útok pak sabotovat kanóny a nakonec zabít velitele, se zase vrátí do normálu a podobně.
  • Jednoznacne nejhorsi pribehova linie kterou jsem kdy videl, questy vicemene v te same kategorii (zabij 10 mobek tam kde je jich jen 5 a farmi je 20 hracu, v dalsim questu zabij 15 tech samych mobek). Neznam MMO ve kterem by to bylo takhle priserne, ale mozna jsem si jenom vybiral ty lepsi ;-)
  • Tak tohle mě porazilo *1*
  • axell1990
    To už je asi dost otázka preferencí, ale asi nejde úplně od korejské hry zasazené do fantasy světa čekat, že se v ní bude vyprávět naprosto uvěřitelný příběh o obyčejném fármáři Pepovy, jeho kámošovy Tondovy a vesnickej buchtě Martě a jejich velkém dobrodružství o sázení brambor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit