Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, celkem mi je jedno jestli Dota 2 od Valve bude Dota 2 nebo Atod 2. Mam betu, hral jsem to par hodin a pak to slo pryc. Proste nedokazu prejit to, ze je tam tolik pasivnich skillu. U nekterych hrdinu to bylo jen o postaveni na spravne misto, spravnem pohybu a mackani jedne klavesy. To je proste malo.
    • Tak samozřejmě že někteří hrdinové mají hodně pasivek, z fleku mě napadl takový Leoric (což je extrém). Ale taky jsou hrdinové co nemají ani jednu, a při obsluhování jejich kouzel se pekně zapotíš (napadl mě takový puck, s tim že na něj samozřejmě koupíš i nějaký použitelný itemy).
    • Náhodou těch pasivek tam tolik není, nejčastěji jeden ze čtyř skilů, hráls špatný hrdiny.
    • Náhodou s passivní skilly jsou dobrá věc.Dodáva hře jistou špetku vzrušení když řveš STUN TAK STUN.Je to rozhodně lepší než když přiběhneš k nepříteli a vybliješ na něj všechny spelly a pak jdeš pryč *7*
      • Nemam hrat pvp hry, u kterych je rozhodujici jakasi nahoda, jestli me zrovna procne passive nebo ne. Proste chci mit maximalni kontrolu kdy a jak co pouziju. Cim vice nahody v pvp, tim mene me to bavi. Dota 2 je podle me extrem.
        • Nahoda ? Je to kooperativna hra a ak mas malo aktivnych skylov tak si nakup plny inventar aktivnych itemov, ktore budes mackat :D Neviem si predstavit vsetkych herov a vsetci aktivne skily. Boje by boli velmy rychle. O tom to je, roznorodost hrdinov a gangovanie :)
          A Dota 2 je extrem ? Je to vylepsena Dota 1 s lepsou grafikou, lepsimy skriptamy (herovia lepsie posluchaju). Taktiez jednoduksie nakupovanie (a tym spristupnenie pre zaciatocnikov).
          A ked sme pri tom Dota 1 je zakladatel Dota hier, cize LOL a HOM Demigod atd, to su klony.
          A kedze ako som napisal Dota 2 je vylepsena kopia Dota 1.
          Tak dake rozpravky o extremoch su zavadzajuce :)
  • A dobře jim tak Blizzardům! Na W3 se úplně vykašlali když přišli s tím svým WoWkem. *16*
  • Jako nechají si fanoušky celou dobu vytvářet mod do W3 a když Valve rozhodne vyrobit pokračování, zajistí si vše potřebné, tak najednou je to značka Blizzardu? Moc zajímavě si v Blizzu hrají se slovíčky ale fakta nezmění.
  • Cist clanky o dote na serverech, ktery na ni primarne nejsou zamereny, je vzdycky trochu problem.. I tady se objevuje par nepresnosti..
    Napr. IceFrog neni tvurce doty, je to Eul, pozdeji Guinsoo az do verze 6, IceFrog ma na uspechu doty kazdopadne lvi podil, o tom zadna a za zmeny, ktery do hry vnasi, ho uznavam.
    A pak jsem se celkem zarazil nad vetou: "Mnoho lidí se podivovalo nad krokem Valve, kdy se rozhodli DotA 2 pojmenovat tak, jak ji pojmenovali." ..
    Kdo se nad tim podivoval O.o? Na vsech dota serverech se v jeden moment objevil clanek o spolupraci IF s Valve a vsichni gratulovali apod. Nenasel jsem nikoho, kdo by se divil, "a proc ne Blizz?"..

    Blizzard mam rad, ale tohle je proste smesny, jejich argumenty jsou nesmyslny viz my prispevky dole. Jen si nicej reputaci.
    A blizzard dota? To je stejne smutny, jako kdyz LoL hraci vykrikujou, ze Traxa je kopii Ashe -.-
  • Blizz v tom chce udělat pouze zmatek... Hráči tímto nikdy poškozeni nebudou. To, že prošvihli příležitost je jen jejich chyba, když měli zlatou slípku za dveřmi. Blizz může být pouze rád, že díky DOTě si W3 udělal jméno(i blizz), a že ho vůbec ještě někdo spouští! RÁD BYCH VĚDĚL, JAK BLIZZ INVESTOVAL DO DOTY?!?!? Podle mě asi tak jako do módů "footmen, legion TD, battle tank, atd." Nijak. Jen uvolnili nástroj, kterým to umožnili.
  • Nejsem znalec těhle věcí, ale myslim, že jediné, co Blizzard vlastní je obsah doty vytvořen pro W3. Platí obecně, že módy, jejich obsah vytvořený pomocí nástrojů ke hře je majetkem té firmy, co hru vytvořila. To se ale dle mého skromného názoru nemůže vztahovat jak na nápad, tak na jméno té modifikace/mapy....
    Takže jelikož Valve zaregistrovalo DOTU jako první (a do této chvíle to nikdo jiný neudělal), Blizzard nemá nejmenší právo na tuhle značku.
  • Zabudli ste napisať, že Ivefrog oslovil najprv Blizzard s ponukou na Dotu 2. Lenže Blizz samozrejme sa na nho vyjbal, tak skusil Valve kde ho privítali s otvorenou náručou. A spravil dobre. Podla toho ako vypadá Dota 2 BETA (hrám ju), tak som len rád.
    • Blizz jsou arogantni darmozrouti! Kdyz se icefrog prvni nabidl Blizzu, vyfakovali ho. Zatimco Valve ho prijalo bez problemu a to uz se Blizzum nelibilo... Proste arogantni blbci
    • Icefrog*
  • MikeKing
    Souboj titánů *1*
  • Co je to tady za módu pořád v článcích používat to "Nu" ? Co to je?
    • ales.smutny
      http://www.cesky-jazyk.cz/slovnicek-pojmu/citoslovce/ :)
      • *8* , dík za objasnění.
        • ales.smutny
          Pro čtenáře vše ;)
          • MickeyMutant
            Zkus občas Hoho! To je hned za Nu.
            • ales.smutny
              Nejsem si úplně jistý, jestli jsem někdy v kontextu nějaké pirátské hry Hohó nepoužil! :)
  • Urug
    By mě teda zajímalo jakým způsobem Blizzard podporoval značku (to je značka?) DOTA?

    "...poškodí to nejen Blizzard, ale také zástupy fanoušků Blizzardu, které s ním roky spolupracovaly"
    ...taky směšný, jak to jako poškodí fanoušky? Tím že budou mít lepší Dotu?
    • spis horsi dotu, narozdil od lol uz je to brak staci se podivat na maduzu :)
      http://www.dota2.cz/files/images/heroes/medusa.png?1317396349
      • Gratulujeme ti, našiel si prealpha obrazok.
    • Vydávali patche a věci podporující dotu.I přes to jsou to blbci protože na tom mohli vidělat majlant kdyby Icefroga vzali pod sebe.Hold kdo dřív přijde ten dřív mele.
      • Urug
        Patche snad vydávali na Warcraft ne na Dotu. Valve taky každou chvíli vydá aktualizaci na Source engine kvůli podpoře modifikací (třeba i na základě odezvy moderů), ale to přece neznamená, že si automaticky můžou dělat nějaký nároky na ty modifikace.
        • Patche vydavali přímo pro dotu na opravy některých enginových věcí a na zvětšení maximální velikosti mapy aby se do doty vešlo více hrdinů.
          • To neni pravda.. Patche byly primarne vydavany na w3 (staci si cist changelogy) a bylo opraveno i par veci u doty, rozhodne ale Blizz nevydaval patch na dotu.
            A tak jedina znatelna vec je zvyseni kapacity map z 4MB na 8MB..
            Kazdopadne ani to IceFrog nepotreboval - jde o to, ze tam pridaval zajimavy efekty (napr. techiesovy particles efekty na minach), ale sam rek, ze jen s 500KB by do hry dokazal dat dalsich 100 hrdinu, holt by nemely tak zajimavy efekty na kouzlech apod.

            Navic by tam museli opravit jeste spoustu dalsich enginovejch veci, pokud se o to zajimas, tak napr. vis, ze te to varuje, abys nepouzival bkb po naixovym rage, protoze by ti ta hra mohla vyhodit fatal error :).. A to je jen jeden priklad z vice, ktery v ty hre jsou uz par let..
      • Ale poučili se z toho, viz ten borec s world of starcraft.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit