Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moznost vypnuti chatu by mela byt zakladni funkci v kazde online hre. Jen se snazi nalakat hrace, kteri kvuli podobnym bezmozkum prestali hrat dotu/lol ( a neni jich podle me zase tak malo, jelikoz jich z okoli nekolik znam ).
  • Jason_dinAlt
    Upřímně řečeno, možnost vypnout si celý chat ve hře, kde převážná komunikace spočívá v tom, že jeden bambula nadává druhému a pak na sebe štěkají jako psi, je z mého pohledu velmi pozitivně vítána.
    Holt bude to možná za cenu toho, že uniknou nějaké užitečné informace.
    Jak je člověk už trochu starší (40+), tak mu tihle vykřičení hráči už začínají trochu vadit.

    S oblibou říkám: "Umět vyhrát není zas takový problém, chce to jen trochu toho tréningu. Ale zvládnout prohru je překvapivě daleko náročnější."

    Co jsem kdy hrál online hry, tak jsem se také potkal s lidmi, kteří záměrně kazili hru ostatním, ale to bylo spíše jen vyjimečně. Skoro vždy je to jen o tom, že všichni se snaží vyhrát, ale někteří to prostě ještě neumí a teprve se to učí.

    A komu méně zkušení hráči vadí si holt musí najít nějakou stálou partu se kterou bude pravidelně hrát. Nebo raději nehrát vůbec a jít se vydýchat ven na čerstvý vzduch,
  • Pokud někoho urazí něco co někdo napíše v online videohře, tak by tu hru asi neměl hrát. Úplné vypnutí chatu se zdá jako lacinný alibismus of Blizzardu aby nemuseli řešit všechny ty stížnosti uražených, že někdo napsal, že tenhle je lama a tenhle dělal co s matkou atd..
  • mozna by tech nadavek ubylo kdyby nekdy ti lidi byly schopni se zapojit do team fightu a nebo neafkovali pulku hry....
  • si asi neuvedomuji ze uz jenom zakazanim chatu mezi tymy zpusobji to, ze hrac ktery si nemuze vylit zlost na zm*da z druheho tymu po chatu, si ji vyleje jinde a bude jeste mnohonasobne vetsi, protoze nenasira nic vic nez kdyz vas nekdo omylem zabije a vy ho ani nemuzete poslat do p*dele. Jinak cela opatreni jsou samozrejme k smichu, za chvili si budeme davat injekce s pozitivnim chovanim a budou vsude jednorozci a duha.
    • To se bát rozhodně nemusíš. Lidí majícíh potřebu někoho neustále posílat do řitě a neschopných se vyrovnat s nelibostí jinak, než nadávkama a urážením, se internet těžko zbaví, natož takovýhle hry. Kdyby fungovalo řešení, že se tenhle typ lidí bude obšt´astňovat navzájem a slušný lidi se s nima setkají minimálně, bylo by to myslim naprosto ideální.
  • Je to cca rok co jsem po dlouhe době zapnul Battlefield heroes a jeden blbeček mě nazval gayem a noobem jen proto, že jsem se opovažil vlézt do tanku, tak jsem mu svou chabou angličtinou napsal, že BFH jako každej BF je hra s vozidly, jenže jsem dostal odpověd že pro něj ne.... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit