Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kolik je na světě fanoušků WoW a kolik je fanoušků Star Wars? Už to je otravný - Horda, aliance, kouzla, roguna, Lich king, barrens (on má 85lvl!!,, Goldy, Goldy!!) už je mi z toho nanic!!... Star Wars: The Old Republic je pro mě jasná volba - přesto si nemyslim, že to je až taková konkurence...
  • Víra nikdy nepomůže s prodejem.
    • ales.smutny
      Pokud ovšem v konzervatinvím státu typu Alabama neuděláte hru točící se kolem vyvolenosti USA v rámci božího plánu s "hrdým státem Alabama" v čele očistné vlny, která smete hříšný svět! ;)
  • No aby to pak nebylo tak, že většina WoW hráčů přejde na Old Republic.
    • Tak ja uz jsem tak nejak v prechodu. WoW jiz nehraji a pokud SW dopadne slusne tak je to minimalne do vydani noveho mmo od Blizz jasne.
    • no ja budu mozna jeden z nich :-) cekam na to uz pekelne dlouho
    • xixixao
      Tak nad tim se může člověk jenom zasmát :)
    • Erien
      To si nemyslím, ale i kdyby peněz mají plno a dělají Titan.
  • Mno nevim jak budou blizz koukat jak jim budou klesat pocty lidi az tu bude swtor, vim o hodne lidech na nasem serveru co nato ceka a kazdy patek kolem veceru je trade chat plny o swtor novinkach :)
    • Pozri sa, tak to vyzeralo pred vydanim kazdeho konkurencneho mmo, ci to bol LoTR, AoC, Warhammer online, Aion... Takze robit zavery na zaklade trade chatu je trosku naivne. Pockame, uvidime, ak bude lepsie, tak prejdem bez problemov aj ja.
    • Kvanta lidi cekaji na "pristi" onlinovku,ale casto se pak stejne k WoW vraceji.
      Naposled to byl myslim Rift...snad SW:TOR dopadne lepe, osobne mu to preju (ale radeji nedoufam).
  • Urcite SWTOR muze pomoct MMO zanru. Kazdopadne si myslim ze v tomhle prohlaseni od Blizzardu je i trochu snaha pripravit si pudicku... Pokud se SWTOR podari, budou moci rict ze jsou samozrejme radi a ze to tvrdi jiz dlouhou dobu a pokud SWTOR mit uspech nebude, budou opet na koni a tvrdit ze jsou nejlepsi (coz samozrejme jsou, alespon co se poctu lidi hrajicich WoW tyka)...
  • To urcite s tim zastaralym bojovym system to bude stejny shit jako poslednich xxxx MMO. Navic vzhledem k tomu jak Bioware dosralo DA 2 tak nejde cekat nic zajimavejo...nez hrru pro deti s IQ 50....a mackani 5 tlacitek.
    • *1* Ty jsi ale hovádko, viď. Navíc bude tvoje iq minimálnš tak 190.
    • A čo takto čísla zajtrajšej športky ?
    • Srovnávat DA2 a SW:Tor je jako srovnávat bagr s parníkem jsou to dva odlišné žánry.
  • ja si radeji pockam na warhammer 40K online nemuzu si pomoc ten svet je pro mne vic nez SW SC WoW apod
  • já taky
  • Blizzard má pravdu úspěch SW:TOR mu jen prospěje. Když nováčci začnou hrát kvůli SW a začne je to bavit, dost z nich si budou chtít zahrát, nejlepší a nejhranější MMO na světě.
    • nejhranejsi ano,nejlepsi... o tom by se dalo polemizovat *3*
      • Drom
        urcite, ono obecne "nejlepsi" je dost pofiderni termin pro hru v nejakem sirsim zanru *3* jak muze nekdo srovnavat tabulatorove MMO s FPS MMO nebo sandbox MMO? Sice stejny zanr, ale uplne jine hratelnosti.
  • Já zase naopak moc šancí právě této MMO nedávám. Zpočátku to vypadalo nadějně, ale nějak se to pokazilo ... Dle mého to bude následovat osud AoC. Jistě, své fandy si to najde - přece jen je to velmi známý svět - a fandové Světelných mečů jinou alternativu v MMO nemají. Nemyslím si že jich bude dost - tahle základna většinou vyrůstala na původní trilogii a ne na Clone Wars na kterých je SW ToR postavený. Zatím tedy spíše zklamání z toho jak to Blizard uchopil. Ale rád se budu mýlit. Kvalitní epické Scifi MMORPG mi na trhu dost chybí.
    • Příště si zjisti alepoň základní info než ze sebe uděláš debila chlapečku.
      • Jj, ty budeš přesně ta cílová skupina na kterou to je směrováno. Proto si za tím co jsem napsal stojím. Tedy kromě toho že jsem zaměnil Blizzard s Bioware :P.
        • Mluvím o tom tvém spojování TOR a Clone Wars. Napsal jsi absolutní hovadinu, která dokazuje, že o problematice nemáš ani páru. Přesto píšeš rozmáchlé komentáře... Jsi prostě idiot, který se i přes totální neznalost nebojí velkohubých prohlášení. Neustále se utvrzuji v tom, že někteří lidé jsou nekompetentní dokonce i k internetovému diskutování.
          • Drom
            vitej na internetu :) tady je kazdy odbornik, vsechno zna, vsechno hral, vsemu rozumi a jeho nazor ma nejvetsi hodnotu :)
            • Drom
              No jiste. Pokud chces hrat s pohodovou partou lidi z CZ/SK, tak muzes do nasi gildy Imperial Commando. S trochou stesti se tam sejdou i nejaci veterani SWG. Kazdopadne rekrutuju jenom lidi, s kterymi jsem nekde uz hral nebo je znam osobne. http://www.swtor.com/guilds/18909/imperial-commando
            • MrSanta
              @ Sham: sice nejsem Drom, ale tady máš dva linky na CZ/SK weby, kde se rodí i nějaké guildy: http://www.sw-tor.cz/ a http://www.oldrepublic.cz/
            • Drome nevis o neake CZ/Sk guilde co ma stranky do SWTOR ? podle me jsi znalec a mozna te znam ze SWG podle Drom ale mohu se plect :)
    • Nevim, jak si přišel na to, že je SWTOR založený na Clone Wars... Pokud já vim, tak SWTOR má být pokračování příběhu z KOTORů..tzn: Malak a Raven a spol.. Krom toho CW je vyvíjeno pouze Lucas Arts.. a TOR Biowarem ve spolupraci s Lucas arts, kteří je tak možná hlídají, aby neznehodnotili příběh původních SW, na které oni mají práva..Pravdou však zůstává, že MMO stojí a padá s hráčskou základnou a pokud se ti lidi nenajdou tak TOR může dopadnout jako AoC, ale jak už si naznačil kvalitních her z jedné předaleké galaxie je málo, a proto já ji dám šanci. btw: Blizzárd se k TORu staví tak proto, že se jim hodí jakákoliv novinka použitelná v jejich novém projektu: Titán, kterou předtím otestuje TOR. A pokud možno zvedne laťku MMO víš nad WoWko, tak aby nám mohl znovu vytřít zrak..
      • Zkus se podívat na jeden díl těch dětských Clonewars a na úplně stejnou dětskou grafiku SW Tor. Je mi celkem jedno z kterého "období" to je pokud to bude takhle komixově dětsky laděné graficky dost pochybuju, že k tomu udělají nějaký hutný obsah. Bude to směrované na masy. Takže komixová grafika (aby nalákala děti co se dívají na clonewars), jednoduchý koncept vykopírovaný z wowka (aby přetáhli část scifi pozitivní wow komunity). Takže když to shrnu SWTOR se mi zatím jeví jako WOW z dějového období KOTOR s CloneWars texturami. Což mi příjde jako strašidelná kombinace *12*. Budu to dál sledovat protože aktuálně jediné použitelné MMORPG scifi je EVE, ale jak jsem psal čím více informací k tomu prosakuje tím jsem více skeptický. Svou komunitu si to asi najde i tak. Zejména mezi fandy CW. Takže to možná nakonec nebudu platit sobě ale synovi :P.
        • Drom
          ja uz nemam silu se vyjadrovat k podobnym blabolum. Ale naposledy: SWTOR ma grafiku, ktera za 2 roky bude porad vypadat dobre, narozdil od tech high-end realsitickych, ktere rychle zastaravaji. S clone wars to ma tak maximalne spolecny komiksovy nadech, ale tim veskera shoda konci. SWTOR ma PIGE 12, takze vazne pro male deti neni.
      • Drom
        pravda je takova, ze Star Wars ma momentalne 3 MMO hry. Star Wars Galaxies (2003) - z obdobi stare trilogie, SWTOR (2011) - z obdobi 3500 let pred filmy a pak jeste Clone Wars Adventures (2010) - coz je casual MMO hra postavena na enginu z Free Realms, produkovana SOE. Njespis si plete vse dohromady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit