Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prakticky VŮBEC NIC SE NEZMĚNILO už dřív jste dostali v rámci battlechest všechny předchozí datadisky a v ceně bylo předplatné... tedy mění se jen to že Bli$$ard ušetří za distribuci battlechest jen zaplatíte předplatné...😂

  • MickeyMutant

    "...původní hru a všechny předchozí vám dá Blizzard zadarmo, jen v rámci pravidelného měsíčního předplatného."

    Tyhle stylisticko-logické kotrmelce byste si v redakci měli už jednou provždy odpustit. "Zadarmo v rámci předplatného". Ach jo. Základ slova "předplatné" je "plat", což je pravidelná finanční odměna, předpona "před" značí, že člověk cáluje dřív, než něco dostane.

    • radim.zaty

      Jako hráč, který wow nehraje a chtěl by třeba začít, bych si doposud musel koupit hru a platit předplatné. Teď mi stačí si zaplatit předplatné, tedy hru mám zdarma.

    • Svým způsobem ano. Ale platíš, abys mohl hrát. To jsi mohl klidně i s základní hrou. Nyní dostaneš všechny datadisky.

      • NE NEDOSTSANEŠ VŠECHNY ten poslední si musíš koupit! 😉

      • MickeyMutant

        Ano, správně jsi napsal "Nyní dostaneš všechny datadisky", ne "Nyní dostaneš všechny datadisky zdarma". Kdyby Adam třeba napsal "...původní hru a všechny předchozí dostanete v rámci pravidelného měsíčního předplatného", a ne to, co tam stojí, neřeknu ani ň.

        • To je hrozné slovíčkaření. Do teď jsi platil jen předplatné a hrál to, co máš koupené. Nyní si předplatné zaplatíš a dostaneš k tomu navíc, tedy bych řekl i zdarma, všechny předchozí datadisky.

          • MickeyMutant

            Navíc ano, zdarma ne. Já to chápu, netřeba dál vysvětlovat. Dar je ale něco, co není vázané na jakékoliv finanční kompenzace. Tohle "zdarma" je podmíněné předplatným, je to "dar zdarma" Horsta Fuchse, a proto to není zdarma🙂

            • triptich

              osobne sa prikláňam skôr k pohľadu, aký ma honesty, predplatné musím platiť tak či tak akurát teraz k nemu dostanem bonus v podobe hry a niečo ušetrím. teda sám pre seba si to definujem, že hru mám zadarmo. je to niečo ako princím kúp 2 tyčinky a tretiu máš zadarmo. tá tretia tyčinka nie je zadarmo, lebo je podmienená kúpou tých dvoch cenovo ale zadarmo je. takže pravdu máš ty aj honesty. je to len doťahovanie sa na slovníkovej definícii.

            • Ale ty to nedostáváš navíc. Ty datadisky jsou zadarmo. Ale abys mohl hrát potřebuješ předplatný a to bylo potřeba vždycky a vždy i bude. Dřív si musel platit i za rozšíření, teď ty peníze můžeš dát rovnou za předplatný.

              • Reakce na příspěvek:

                Honesty: chlape ty musíš mít šťastnej život.. nechceš ještě zadarmo vilu u prahy? stačí když mi za ní dáš 100k měsíčně jako předplatný.

                • Reakce na příspěvek:

                  A není to to stejný jako když bydlíš v bytě? Byt máš zadarmo, ale platíš nájem. Tady máš hru zadarmo, ale platíš "nájem". Už to není tak že by sis koupil byt (hru) a pak ještě platil nájem (předplatné).

                • triptich

                  Reakce na příspěvek:

                  a ak tú vilu od teba kúpim za 250k, budem ti musieť každý týždeň platiť predplatné???

                  ja WoW nehrávam. ak chcem začať, musím si kúpiť základnú hru za 20€ a ak chcem aj datadisky za ďalších 50€. OK. práve som to kúpil. ale aby som mohol naozaj hrať, musím dať 15€ mesačné predplatné, aby som sa mohol pripojiť na server a hrať. vlastníctvo samotnej hry ma totiž neoprávňuje pripojiť sa, k tomu musím mať predplatné. takže od bodu nemám nič po hrám je to suma 20+50+15.

                  teraz je "akcia", že ak dám 15€ predplatné, hru dostanem automaticky. takže áno, hra je zadarmo aj s datadiskami a ja si len zaplatím to pripojenie. hra ti ale ostane vo vlastníctve aj po uplynutí mesiaca, keď ti vyprší predplatné a môžeš sa do nej kedykoľvek vrátiť tým, že zaplatíš nové predplatné.


                  ešte inak: ja som dostal celý balík hier WoW od priateľky ako dar. super, hry mám zadarmo. súhlasíš? asi áno, lebo je to zjavný fakt. dostal som ich darom a nestáli ma ani cent. ale aby som hry mohol hrať musím! investovať 15€ mesačné predplatné, lebo inak sa hrať nedá. imho, 15€ nie je cena hier, ale cena za pripojenie na server.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit