Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nelze než zatleskat Blizzardu. Hra se dlouho balancovala a na jednoduchou obtížnost to projdou snad i retardi. Pokud chce někdo pokořovat výzvy a dostávat archievmenty ať předvede svůj skill a nepodvádí.
  • no problem pokud blizfuk tem lidem taky vrati penize za ted jiz nepouzitelnej produkt
    • Preco by mal? Oni porusili zmluvu s ktorou suhlasili ked si licenciu kupovali.
      • Akorát, že, aby smlouva - EULA - platila v ČR, tak by měla být psána česky.
  • Ano, jediné co pomáhá BAN.
  • Core
    Hehe *1* dobře jim tak! *12*
  • kua kdyby tak tohle dělali na Navyfieldu...bohužel potom by už pravděpodobně nezůstali téměř žádní hrající, takže těch pár podstavých by si moc nezahrálo...
    • *podstivých
  • hypotetická otázka, dejme tomu že hru projedu tak 5x odzkouším všechny možnosti dobře se pobavím pak si řeknu že to po 6té projedu s kodama ať prostě můžu experimentovat dopřát si toho luxusu že si odemknu všechny vylepšení pro jednotky a prostě dopřát si tak trochu jinou hru v tomhle vidím jako další cestu jak si oživit několikrát ohranou kampaň, já souhlasím že cheaty v MP nemají co dělat ale v singlu by měly být přípustné ikdyž jen za určitých podmínek dejme tomu dojetí celé hry a získání všech archivmentu pokud se tohle dodrží tak tvrzení že cheater si zlepší prestiž v MP už nebude platit
    • není problém použij Cheaty od Blizzardu ...je tam myšleno na vše od peněz až po suroviny až po mapu...A nikdo ti za to že použiješ jejich cheaty nedá BAN
  • SMRT CHEATERŮM
  • kostejnesmrtelny
    Přesně takhle se to musí dělat. Jednoznačně v tomhle Blizz podporuju.

    Dohrát kampaň na Brutal mi dalo zatraceně zabrat (určitě přes 30 hodin) a rozhodně nechci, aby ten těžce vydřenej portrét mohl v battle.net používat každej idiot kterýmu stačilo upravit pár souborů. *11*
    • Lubim ich za tento pristup :) Ty dementi co cheatuju zacnu nadavat na nich ze to Blizzard robi koli peniazom :D Asiii to potrebuju :D Keby si take Valve spravilo priklad z nich... banovat na steame cele zakupene hry.. jaj to by bola parada. Kazdy by si rozmyslel ci bude cheatovat !
      Smrt cheaterom *12* !
  • Jsem pro banování...mám dohráné i za brutál a všechny výzvy a jde to...pokud nevíte jak mrkněte na YouTub.
  • Ale pokud si nekdo cheatuje v SP, treba proto, ze to uz dohral a chce si jen neco zkusit, tak je to jen a jen jeho vec, ne? Navic, jak uz jsem psal v diskusi pod tim blogem, EULA neni v cestine, tudiz je u nas neplatna a pokud vas zabanuji, mate narok na vraceni penez z duvodu nefunkcnosti produktu.
    • Nemas pravo na nic, kedze ty si kupujes licenciu na hru a nie hru ak taku. Hra zostava majetkom Blizzardu a kedze Blizzard sidli v USA tak zmluvu EULA prekladat nemusia. Ja osobne som dohral kampan na Hard a mal som dost.. brutal som sa ani nepohol (do nejakej 4 misie :P). Pouzivaj cheaty (ked uz musis), ktore su od Blizzardu (vypnu sa ti achievementy a bonusy).
    • v SP muzes pouzit zname textove cheaty (ovsem pak se ti pri hrani nepocitaji achi...) ale pokud nekdo pouziva programy na cheatovani ikdyz jen v SP aby si splnil nejake achiviementy, tak dobre mu tak az mu ucet smazou podvadet se nema

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit