Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen do nich :) a ještě bych banoval notorický whinnery a děcka, co nic neumí a jen obviňujou ostatní z cheatování. Prostě aby mohli hrát jen pohodový lidi.
    • V tom je troska problem... kedze by zabanovali vacsinu :P
  • Takže abychom si to ujasnili, cheaty, které jsou integrovány ve hře a vyřazují achievmenty jsou bezpečné a za ty blizz ban nedává. Použití programů na cheatování třetích stran jsou odměněny banem? Shrnul jsem to zhruba tak jak je to napsáno v článku? Jen tak dál Blizzarde, tento přístup velmi podporuji :-) Konec cheaterům, konečně. Alespoň tedy zatím ve hrách od Blizzu. Jsem velmi potěšen :-) *1*
    • ales.smutny
      Přesně tak, za "integrované" cheaty je jen ztrata achievementů, za ty cizí je ban :)
      • ztrata? spis se nepocitaj jakmyla zadas cheat ale nic se ti neztrati...
        • ales.smutny
          Tak je to myšleno.
  • Tvrde na delohu a banovat a banovat a banovat i kdyz toho uctu na Diablo 2 je mi lito (map hack je taky cheat :o)).
  • nesnasim chetary, jen do nich, ja naposledy pouzil cheat u dooma 1 a porad ziju :D
  • konecne nekdo, protoze situace v MW2 je fakt flustrujici, uz to ani nehraju protoze jsem z toho znechucenej, nevim jak nekoho muze bavit hrat s cheatama.
  • naco to tam potom ale davaju ked sa nemoze cheatovat.
    • Můžou používat cheaty, ale ty integrované ve hře. Banuje se za ty externí hacky
  • Přístup blizzardu schvaluju škoda, že je málo takových, co na to dbají třeba takové iw a jejich mw2 kde je cheaterů a hackerů mraky rád bych, aby i třeba tvůrci série call of duty měli v budoucnu taky lepší přístup k řešení otázky cheaterů se stejnou razancí jako blizzard...
  • Duuku_cz
    Super, jen tak dal, smrt cheaterum *4*
  • konecne nekdo zacal radne resit ty hajzliky s cheatama, jen tak dal :))
  • Mno, ve hre jsou integrovany cheaty v Singlu, ovsem ty vyradej achievementy...
    • No a vždyť to je dobře, pokud chceš cheatovat, tak to dělej, ale nedostaneš za to odměnu, proč taky ... ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit