Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SMRT CHEATERŮM
  • konecne nekdo zacal radne resit ty hajzliky s cheatama, jen tak dal :))
  • konecne nekdo, protoze situace v MW2 je fakt flustrujici, uz to ani nehraju protoze jsem z toho znechucenej, nevim jak nekoho muze bavit hrat s cheatama.
  • no problem pokud blizfuk tem lidem taky vrati penize za ted jiz nepouzitelnej produkt
    • Preco by mal? Oni porusili zmluvu s ktorou suhlasili ked si licenciu kupovali.
      • Akorát, že, aby smlouva - EULA - platila v ČR, tak by měla být psána česky.
  • nesnasim chetary, jen do nich, ja naposledy pouzil cheat u dooma 1 a porad ziju :D
  • Nelze než zatleskat Blizzardu. Hra se dlouho balancovala a na jednoduchou obtížnost to projdou snad i retardi. Pokud chce někdo pokořovat výzvy a dostávat archievmenty ať předvede svůj skill a nepodvádí.
  • Jsem pro banování...mám dohráné i za brutál a všechny výzvy a jde to...pokud nevíte jak mrkněte na YouTub.
  • kostejnesmrtelny
    Přesně takhle se to musí dělat. Jednoznačně v tomhle Blizz podporuju.

    Dohrát kampaň na Brutal mi dalo zatraceně zabrat (určitě přes 30 hodin) a rozhodně nechci, aby ten těžce vydřenej portrét mohl v battle.net používat každej idiot kterýmu stačilo upravit pár souborů. *11*
    • Lubim ich za tento pristup :) Ty dementi co cheatuju zacnu nadavat na nich ze to Blizzard robi koli peniazom :D Asiii to potrebuju :D Keby si take Valve spravilo priklad z nich... banovat na steame cele zakupene hry.. jaj to by bola parada. Kazdy by si rozmyslel ci bude cheatovat !
      Smrt cheaterom *12* !
  • kua kdyby tak tohle dělali na Navyfieldu...bohužel potom by už pravděpodobně nezůstali téměř žádní hrající, takže těch pár podstavých by si moc nezahrálo...
    • *podstivých
  • Duuku_cz
    Super, jen tak dal, smrt cheaterum *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit