Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta kytarova pasaz z prvnio Diabla je stejne jedna z nejlepsich hernich melodii vsech dob :)
  • Tak především: Blizzard v Kolíně žádné dveře do pekel neotevřel. Blizzard nechal v Kolíně pomalovat část městské komunikace o rozloze několika desítek kočičích hlav komixovým obrázkem s doplněním o patřičnou plastiku. Velmi ubohým komixovým obrázkem nutno dodat, uvážím-li co dnes dokáží umělecky založení sprejeři u nás v čechách. Pokud ten přátelsky šklebící se Gormit má představovat Diabla tak si ani nechci představit jak asi v reálu bude vypadat ve hře samotné *1*
    • doba pokrocila :) vyslo wowko a stejny engine nabidne nejen diabla ve vetsi velikosti :) videl bych to na neco jako maloriak :D ani bych se nedivil kdyby mel u sebe nejakeho dracka :D neco jako teplousek v ICC mel sindragosu
    • No ve dvojce také nevypadal niak zazračně ale jako napichany arnold s rohama. Ale tohle mi připada jako zerg diablo
      • Arnold s rohama co behal po ctyrech jako cokl :D
  • asi si taky rejpnu :) ted je jasne proc blizzard udelal v d3 komixovejsi grafiku :) snadnejsi se totiz pak dela reklama na ulicich
  • Volam sa Šikula, mna si tiez pozvete? *1*
  • Tohle mi jako 3d fakt nepřipadá.
    • Není to 3d. Nevím jak tam maji spočitanou perspektivu ale v podstatě na zem položili vytisknuty obrazek a oni dokreslili kostky chodniku. Na to že je to Blizard mi to přijde slabé.

      Na druhou stranu pokud by to chtěli udělat napřiklad takto http://www.youtube.com/watch?v=hfn8Dz_13Ms bylo by to hodně pracné.
    • me taky ne
  • Re-DarkHawk
    No ja som bol tiez v tom ze u nas sa robila hudba alebo minimalne cast hudby v slovenskej filharmonii ved pusti diabla 2 a na konci v titulkach je jasne nazov nasej krajiny tak neviem ale s prce by to tam len tak nenapisali.
  • tomas.vedra
    nice
  • nevidim na tom nic zvlastniho. Je to normalni streetart a deje se i v cechach. Tohle je nakonec vyber z toho nej nekolik let zpet:
    http://www.youtube.com/watch?v=NNSGILZb6ZI
  • vojtas562
    Ach jaká nostalgie se mi vrací při tomhle soundtracku ..... :-/ Sem zvědav na Diablo 3ku
  • Hmm, parádní obrázek, už se těším až si hru konečně budu moct zahrát. To se pak člověku ani nebude chtít navečeřet, protže se od toho nebude moct odtrhnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit