Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta kytarova pasaz z prvnio Diabla je stejne jedna z nejlepsich hernich melodii vsech dob :)
  • vojtas562
    Ach jaká nostalgie se mi vrací při tomhle soundtracku ..... :-/ Sem zvědav na Diablo 3ku
  • Tomu říkám reklama! Nádhera!
  • Tohle mi jako 3d fakt nepřipadá.
    • Není to 3d. Nevím jak tam maji spočitanou perspektivu ale v podstatě na zem položili vytisknuty obrazek a oni dokreslili kostky chodniku. Na to že je to Blizard mi to přijde slabé.

      Na druhou stranu pokud by to chtěli udělat napřiklad takto http://www.youtube.com/watch?v=hfn8Dz_13Ms bylo by to hodně pracné.
    • me taky ne
  • Tak především: Blizzard v Kolíně žádné dveře do pekel neotevřel. Blizzard nechal v Kolíně pomalovat část městské komunikace o rozloze několika desítek kočičích hlav komixovým obrázkem s doplněním o patřičnou plastiku. Velmi ubohým komixovým obrázkem nutno dodat, uvážím-li co dnes dokáží umělecky založení sprejeři u nás v čechách. Pokud ten přátelsky šklebící se Gormit má představovat Diabla tak si ani nechci představit jak asi v reálu bude vypadat ve hře samotné *1*
    • doba pokrocila :) vyslo wowko a stejny engine nabidne nejen diabla ve vetsi velikosti :) videl bych to na neco jako maloriak :D ani bych se nedivil kdyby mel u sebe nejakeho dracka :D neco jako teplousek v ICC mel sindragosu
    • No ve dvojce také nevypadal niak zazračně ale jako napichany arnold s rohama. Ale tohle mi připada jako zerg diablo
      • Arnold s rohama co behal po ctyrech jako cokl :D
  • asi si taky rejpnu :) ted je jasne proc blizzard udelal v d3 komixovejsi grafiku :) snadnejsi se totiz pak dela reklama na ulicich
  • nevidim na tom nic zvlastniho. Je to normalni streetart a deje se i v cechach. Tohle je nakonec vyber z toho nej nekolik let zpet:
    http://www.youtube.com/watch?v=NNSGILZb6ZI
  • tomas.vedra
    nice
  • Re-DarkHawk
    No ja som bol tiez v tom ze u nas sa robila hudba alebo minimalne cast hudby v slovenskej filharmonii ved pusti diabla 2 a na konci v titulkach je jasne nazov nasej krajiny tak neviem ale s prce by to tam len tak nenapisali.
  • to tam otevřeli školu? *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit