Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Jak je myšlena "kompletní edice" D3? Však má vyjít ještě jeden xpack ne?
  • Kedysi som tvrdo obhajoval designove rozhodnutia okolo D3.. Teraz ? Uprimne mi to je luto ludi co si kupili datac. No aspon sa zabavim na forach, ako idu ludia plakat ze si kupili hoovno v pozlatku :D Popcorn uz mam pripraveny :)
    • Kdysi mne Diablo 3 skutečně znechutilo (první rok provozu). Teďka ... ? Od vydání patche 2.0 si hru nemůžu vynachválit, konečně je to zase trochu Diablo. A toho masivního hejtu se asi nedočkáš. RoS přinesl nové rozlehlé mapy ve správně temném, hezkém prostředí k procházení a plno drobnůstek obohacujících hraní. Jako nového craftera, Mystica, co umí Transmorgifikovat a Enchantovat předměty. Nový loot. Nové skilly pro všechny postavy. Nový režim Adventure mode atp. Nevím teď co hrát dřív, asi to budu muset střídat :D ...jeden den Dark Souls 2 a druhej na odreagování Diablo 3 RoS :) ... a nejméně půl roku mám co dělat ... vrchovatě.
    • já teda nevím ale poslední patche diablo neskutecne vylepsili a me ta hra opravdu konecne chytla, pred par dnema sem si datadisk predplatil a dnes se tesim na spusteni :) ale novinka okolo xbox verze me teda moc nezajima, spis by konecne mohli pohnout s pvp :)
      • Presne tak, chtelo by to pohnout s pvp...klidne nejaky areny by tomu slusely.
  • a bude to na ps3 ?
    • A neni to náhodou již na PS3?
      http://xzone.cz/nahledps3.php3?idg=936
      • ses debill ?
        • Podle tvého nicku, jsem tu debill jen ty.
          • ? *15*
      • Spades
        Reaper of Souls ne.
        Upřímně, nekupoval sem si RoS na PC jen proto, že bych si ho radši zahrál ve 4ech na xboxu, ale asi to nakonec nevyjde.
        • Doufám, že bude RoS i na starší konzole. Sice o tom nepadla ani zmíňka, ale když mají původní D3 na X360/PS3, tak by mohli být tak hodní a udělat i datadisk. Mám PC verzi i X360 verzi a PC jsem jednou dohrál a pak už mě to nebralo. Na X360 mám několik postav a hrál jsem to několikrát dokola. Na gamepadu se D3 hraje neskutečně dobře a to ani nemluvím o lokálním co-opu, který hru posunuje zas o krůček jinam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit