Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt občas zbytečné se o nějakém tom OT bavit. ( i když to zas tolik OT není).
  • No tohle vypada jako konkurence Battleborn a Battlecry
  • TheGGG
    firma blizzard nám dává záruku



    že poznáme dalších 5 000 000 milionů nových barev *15* *15*
    • deridon
      chromofobie..
    • sirpaulsaint
      A ty máš z barev nějakou fobii?
      • Veskoslav
        Zná jenom ty, co jsou na duze.
  • tady ma veskoslav nejakou protekci? takovej agresivní trapák co furt tady každemu nadava a jakmile se o nej nekdo jen obtre, tak ma ban *1*
    • eStar
      Když tu můžeš být ty a GGG tak tu může být i Veskoslav.
    • PreidaQ
      V nedávném bonusovém podcastu s diváky se ptali: "A kdo z vás je Veskoslav?" Bohužel se nikdo nepřihlásil. Doufal jsem, že tam tomu fašistovi konečně dají do držky a svět se konečně bude zase zdát o trochu spravedlivější.
      • No nevím no. Sice píše kraviny, ale nebanoval bych ho a nevyhrožoval bych mu. To je zbytečný.

        Ono kolikrát je lepší nevědět, s kým se člověk pokouší diskutovat. Někdy se jedná o lidi, s kterými by se člověk nebavil ani zcela opilý. *1*
      • Nepsal bych něco... ehm co by se někoho dotklo. Já bych dostal další ban.

        Je to jednoduché už to mnozí zminovali dám příklad Veskoslav napíše blábol, dostane + - ( nakliká dostane to je fuk) někdo na něj zareaguje že to tak není, bleskoslavova agresivní reakce... dotyčný ještě se brání a má ban... tentokrát smažou příspěvek zlého člověka.

        Ano, narážím tam...

        Veskoslav tam asi nebyl no. "Nechodí" ani na žádné online seance. Natož offline ( nedostanu ban? dostanu...).
        • PreidaQ
          Inu, spravedlnosti se zde v diskuzích člověk nedočká. Zrovna o příspěvek nahoru někoho nepřímo označil za homosexuála (sice trolla, ale nejedná se o polehčující okolnost). Apeluji na správce fóra, aby zvážil jeho zabanování. Bez jeho homofobních fašistických výblitků zde v diskuzích bude lépe.
          • No nevím abys pak na oplátku nedostal ban i ty *3* , to by pak museli vybanovat i anonymy co se neumí chovat. To mne celkem serre, dostanu ban prosím, ale at ho taky dostane ten kdo se neumí chovat nadává a mění si ip aby zde stále psal aspon ho to zpomalý. Když už nic jiného, v mp hrách se dá taky nějakej trotl ignorovat proč ne tady ne.

            Vyřešilo by se povinnou registrací aspon u článků ale to taky ne no. Tak se to tady bude trpět no. Necháme se zde urážet, posílat doprdelle a být tratny nad registrací. Anonym rulez!
            • Lepsi nez ban by byl iq test. To by se sem retardi jako ty nedostali. *5*
    • Petr Poláček zcela neprofesionálně v jednom podcastu řekl, že si váží názorů Veskoslava. Takže asi tak. *3*
      • o polačku jsem mel lepší minení než že si važi nazory človeka s pulkou mozku a psychickou poruchou
      • Kde , kdy? to bych chtěl vidět.
    • Má, to nevíš kam až sahají mocné spáry veskoslava? boj se chlapče boj, kdo se nepodvolý ten bude zabanován. *3*
      • species
        "kdo se nepodvolý ten bude zabanován."

        tak tohle si musim nekam zkopirovat, to se jen tak nevidi.
        • měl by se podvolit učebnici českého jazyka *1*
  • To je fuk jestli to vychází ze zrušené hry nebo ne, nedá se na to koukat fuj a ve hře to bude na zblití. Tolik barviček, chaos... njn ale co taky čekat od Blizzardu a jeho Wow fps/thps klonu.
    • skoda ze si to nepaci, nastastie existuju stovky hier s realistickejsou grafikou, ktore sa ti hadam pacia viac.
      to je krasne na dnesnej dobe, v kazdom odvetvi je velky vyber, takze si kazdy najde to co ho bavi a paci sa mu a to co sa mi nepaci nemusi hrat :)

      len nechapem co ta nuti chodit sem a pisat ze sa ti nejaka hra nepaci? keby som ja mal pisat pod kazdy clanok o hre ktora sa mi nepaci, tak by to bol moj full time job :D
  • Pilgrim66
    Hezkej cinematic a jako nápad to nevypadá vůbec špatně.

    Uvidíme jak se Blizz předvede.
  • Veskoslav
    http://www.pcgamer.com/overwatch-hands-on-why-its-more-than-blizzards-take-on-tf2/
  • Nechápu, proč se tu lidi diví grafické podobě téhle hry a stylu a nazývají ho dětský, zatímco WoW je údajně graficky dospělé. Všechny hry od Blizzardu vypadají stylově naprosto totožně a tohle není v ničem jiné. Co si pamatuju, už od Warcraftu 1 je grafický styl naprosto stejný.
    • wenceslaus
      Počkej, nikdo tu snad neříká, že je WoW graficky dospělé...
      • Ale jo, někde jsem tu viděl snahu tvrdit, že tenhle styl je už moc a přitom je přesně tohle styl Blizzardu od dob, co Blizzard vznikl.
        • wenceslaus
          Nevím, když porovnám tohle a Diablo 1 :-D A u toho Warcraftu těžko říct - vzhledem k tehdejšímu rozlišení ale taky mi přijde trojka jako zlom.
          • Chceme krev a brutalitu, tohle je marnost !
    • jako by na tom záleželo, manga jako výtvarný styl taky působí dětsky a nebrání mu to ve zobrazování toho, jak nezletilou japonku znásilňuje chobotnice
  • Blizzard udělá další legendu, udělali někdy nějakou hru která by nebyla legenda ? to že to má kreslenou grafiku mi nevadí vždyt real grafiku má každé druhé fps a co jako ? nezapomínejte že i quake3 byl kreslený a jaky klenot to je, teda pro lidi kterým je více než 12 let, prostě tahle hra vypadá jako dnešní pohádky od pixaru a disney a to se mi líbí a navíc hra na hrdiny počkejte až to vyjde vezmu WIDOWMAKERKU a rozsekám vás všechny :))) BTW hodně tady čtu že Blizz upadá prosím mějte rozum vždyt ste dospělý teda spon většina
    • No mě teda docela vadí, že většina her má komixovou stylizaci. Já komixy nemám rád - nevyrůstal jsem v komixové kultuře, na kterou jsou zvyklí třeba američané či japonci. Často se tak dostávám do problémů, že si chci nějakou hru zahrát, vím, že je kvalitní a přesto jí hrát nemůžu právě kvůli stylizaci. U takového WoWka, které jsem hrál, jsem ten grafický styl nikdy nepřekousl a musel jsem to jen trpět. Hry od Blizzardu bohužel nejsou pro mě a bohužel je podobných her příliš. Třeba najít nekomixové MMO je dost obtížné.
      • tak ale chapes ze to nie je problem tych hier, ale tvoj problem, ze?

        ja ked nemam rad citrusy, pretoze proste nemam rad citrusovu chut, tak to nebude chyba citrusov, ale moja ze mi nechutia a budem teda jest to co mi chuti.
      • Mam pro tebe radu, která ti pomůže: Pokud se ti něco nelíbí, tak to nehraj a nenadávej...

        Najít nekomixové MMO je těžké? Hmmm a co takhle Everquest, LOTRO, SWO, Age of Conan, Rift...
  • Kdyby to nebylo od Blizz, tak po tom neštěkne ani pes.
    • Blizzard = záruka kvality *7*
    • poprevde vypada to ja kickstarter projekt neznameho studia
    • pravdu díš
    • Přesně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit