Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm a co já s tím?
  • ->Stan: to je trosku nelogicke co tu pises, to, ze by si videl tisice predmetov v aukcii ti pokazi hru? z tych nazvov ty budes vediet vsetko ako keby si hru dohral? hm, to som este nepocul a na druhej strane ked akoze neplanujes vobec MP hrat tak preco ta serie ta aukcia? mna ked nejaka hra nezaujima tak nebudem vypisovat ako som s nou nespokojny, pojdem tam pisat k tej hre, ktora ma zaujima....a preco by neprofitoval Blizzard z toho co vytvori, vsak vytvor tiez nieco podobne a daj si tam podmienky ake ty chces :)...ale to, ze do WoW ludia tlacili 6-7 rokov 13 EUR mesacne to neserie nikoho? len to, ze konecne ludia budu moct aj zarobit a aj Blizzard samozrejme tak zrazu velke halo lebo toto sme tu este nemali....fakt niektore prispevky vyzeraju ako keby to pisali admini nejakej farmarskej stranky, ktori su vysraty z poklesu ziskov lebo obchodovat pojde priamo v D3 a nie na ich stranke....
  • Shania - už jsem to někde psal zkusím to znovu a krátce.

    1. můžeš využít ale nemusíš, pravda, ale nevím jak tobě, ale vadí mi, že mi pod nosem leží databáze všech předmětů zatímco je poctivě budu hledat a snažit se, nevim jak tobě, ale mně vědomí existence takový zkratky zkrátka vadí, uplně to devalvuje hodnotu těch předmětů a činí to honbu za nimi, která je opravdu dlouhá, úplně zbytečnou a než bych si to hledání užíval, tak se na to vyprdnu uplně když si je můžu koupit, jenže to je zase pod mojí roveň a pak tu hru ani nemusim hrát, jelikož hledání výbavy a její skládání na mé postavě a vychytávání mě baví nejvíce, dokonale zničený herní zážitek.

    2. hra je na hraní, ne na vydělávání, D3 neni esport, možnost vydělat si skutečné peníze tímhle způsobem do hry přitáhne sortu lidí o které asi málokdo stojí. (ted nejde ani tak o mě, já MP určitě hrát nebudu)

    3. tohle bude něco pro ně? to nezní dobře, Diablo 3 má být pro hraní a hráče a ne pro milovníky aukcí co jimi žijí a vydělávají tak, to jsme trochu jinde a ne u hry. Blizzard by mohl systém nastavit tak aby minimalizoval tyhle praktiky, jenže nechce, to je vše, když z toho může kápnout love, tak proč by se snažil, akcionáři je za to jistě pochválí. I bez aukce by se lidé ve hře domlouvali na prodeji za peníze, ale jistě uznáš, že v daleko menším a hůře organizovatelném měřítku, a bylo by to komplikované, takhle to Blizzard usnadnil, dal tomu průmyslovej šmrnc místo toho aby kšeftování ze reálné peníze spíše bránil, začne se na tom podílet a profitovat z toho.

    Dokážu si představit určitá opatření, která by tohle kšeftování a reálný peníze omezila a výrazně, ale zatím ti toho takhle moc neřeknu, bylo by to na delší debatu, ale myslím, že kdyby se chtělo, šlo by to, ale ono se nechce, prachy jsou prachy.
  • A víš že tuhle věru říkávaj puberťačky, aby si dodaly sebevědomí, viď že jo?
  • Strength sorcka? Ok, tvůj nick mi stačí.
  • Mám stejný názor, možná jsem byl špatně pochopen, to s tím upravením D3 do té pravé podoby a strach z toho plynoucí jsem už zmínil v předchozím článku, takže já s tebou souhlasím : )

    Odstranění modu je zkrátka špatné, jen jsem chtěl říci, že je to ale logické, protože to udělali jen online, a tam bohužel uznávám, že mody povolené být nemůžou, měli to udělat i offline a pak by nebyl s mody problém, takhle si mody budou moci užít maximálně ti co si to stáhnou/cracknou, ovšem otázkou je jak moc bude Diablo 3 otevřené pro úpravy.
  • Ti co budou myslet s PVP važně, tak budou organizovaní, tzv premade teamy do aren, to budou lidi, co budou mít tu správnou sestavu, budou sehraní, budou mít dobré vybavení a když bude štěstí, tak se budou organizovat a pořádat zápasy mezi sebou a nebude je zajímat boj proti casual hráčům.

    Pak tu budou normální hráči, co si občas budou chtít zahrát a ti budou mít dvě možnosti, buď si seženou kamarády a budou hrát uzavřené hry, nebo budou riskovat setkání s první skupinou.

    Pochybuji, že se tu objeví nějací HC PVP hráči hrající solo.
  • citam a ano mas pravdu jeden s dovod je aj ochrana proti piratom. Ale tak som zvedavy ako ta ochrana bude fungovat ak to bude ako AC tak to chvilu potrva ale aj tak si nepomozu ..... akurat to zneprijemni hru platiacemu zakaznikovi.
  • Největší tragedie není snad to, že hra vyžaduje stálé připojení k internetu čímž vybízí k multiplayeru. K pláči je spíš fakt, že počet hráčů je omezen na 4. Ano čtete dobře slovy čtyři hráči ve hře! Pro lidi s větším počtem přátel byl i původní počet hráčů (8) v Diablu 2 omezující. Opravdu nevím, jak budu řešit s kým si Diablo 3 zahraji a koho budu muset oželit. Věci se dají za reálný peníz pořídit i v Diablu 2. Blizzard to tentokrát zoficiálnil.
  • Stan: Tady je to docela dobře vysvětleno: http://www.diablofans.com/topic/26397-the-auction-house-explained/

    Aukci beru to jako věc, co můžu a nemusím používat, což je pro mě +. Kdybych možnost volby neměl, tak s tím taky souhlasit nebudu.
    1. eleminace stránek živící se prodejem virtuálních předmětů a goldu, to dále znamená, že se výrazně zvyšuje bezpečnost účtu na battlenetu.

    2. jak si řek možnost vydělat si, když už ne reálné peníze, tak na měsíční poplatky do jejich jiných her.
    3. je tu možnost, že se na aukci nebude dát vydělat normálním farmařením a dojde a to vyřeší náš čínský problém. Pravděpodobně šéfové těchto organizací přijdou na to, že skupování předmětů za goldy a prodejem na aukci vydělají víc, ale v tom budou mít taky velkou konkurenci, znám dost lidí, co aukcemi žijí a tohle bude něco pro ně.
    Blizzard nemůže nastavit systém tak, aby se dalo farmařit co nejméně. Jakmile se ve hrách rozjede ekonomika, tak je tu vždy prostor pro farmáře, nejde snížit drop předmětu, goldu z potvor, to jen zvýší poměr usd/herní měna. Farmaření zastavíš jen v případě, že to lidí nebudou kupovat, což se nikdy nestane. Za reálné peníze by se v D3 (stejně jak to je v D2) obchodovalo i bez aukce, nebo s aukci jen za goldy.

    Jak jsem i řek, bude to mít i negativní stránky, ale nepočítám, že to bude problém Blizzardu, ale nějaké další firmy a jiné hry, kde ten systém převezmou a upraví.
  • remm
    to MrSanta@tiscali.cz: nemas sa zaco ospravedlnovat, neustale online pripojenie ma svoje medzery
  • MrSanta
    Reakce ne Ke: Neříkám, že si někoho označil za hlupáka, vyznělo to v postu jinak, než jsem zamýšlel. Sorry.
  • Je zvláštní, že d2items a další fungujou bez potíží a kde nic tu nic o prodávání celých účtů z WoW už ani nemluvě.

    Ono to s těmi zákony nebude v tomhle případě zrovna nejjasnější si myslim a v našich končinách už tuplem ne.
  • hm nikdy som nepovedal ze je niekto hlupak. sam mam chatu a jedine co ide na elektriku je sporak, chladnicka s mraznickou a hifi veza. proste ja si to neviem predstavit ze bysom mal na chate pc alebo televizor, mozno som dost stary aby som to pochopil. samozrejme ze niekto NB donesie, no vylucne koli hudbe, dnes uz velmi cd neletia :)
    dalej, v krajine kde sa hra vyraba take veci neriesia, aspon to odzrkadluje ako daleko sme v tomto smere pozadu, ze stale riesime kvalitu a stabilitu netu.
  • legislativa na Slovensku to umoznuje a myslim si ze aj v Cechach. hocijaky vyrobok nemoze hocikto predavat, musi mat povolenie/ licenciu od vyrobcu,
  • MrSanta
    No třeba pro případ že venku bude pršet. Nebo si může večer kecnout na verandu a pár hodin si zapařit. To vykřikování NTB na chatu je blbost - to můžeš stejně vykřikovat, že co za hlupáka si vezme na chatu knížku *7*. Zábava jako zábava.
    Mě nutnost připojení pro SP hru taky vadí. Není nic lepšího než dovalit večer domů po práci, vykoupat se, dát si večeři a natěšenej si sednout ke kompu a zjistit že z nepochopitelných důvodů nevalí net a tudíž nemůžu konečně sejmout toho velkýho parchanta, se kterým mám nevyřízené účty z předchozího dne...
  • remm
    hm toto asi nikdy nepochopim, ako si niekto na chatu berie notebook koli hram :D
  • Poslali toho víc do ******, ale hlavně že to dokážou prodat tak, že je to vlastně pro dobro hráče.
  • MrSanta
    Já nechci nijak flamovat, ale taky mě ta grafika krapet zaskočila. Nemyslím tím stylizaci, ale to, že to na mě celé působí tak nějak neostře. Postavy vypadají dobře, ale veškeré okolí mi přijde takové mázlé. Cihly v dungeonech, dlažky na cestách apod. Beru to podle screenů na oficiálních stránkách.
    Jinak mi ta grafika přijde dobrá, ani se mi to nezdá nějak přebarvičkované. Jenom to máznutí...
    Aukci neřeším, nehodlám to používat, nutnost být on-line mi vadí víc. U Diabla to asi překousnu...
    Stejně asi s nákupem počkám, až do hry dají paladina. Ať už jako DLC nebo jako součást datadisku. Rád hraju za plechovky *1*
  • remm
    :) hehe, nepisem ze to zbabrali (len niektore ich cini tomu nasvedcuju), len proste si viem predstavit grafiku daleko temnejsiu, co satyka atmosfery uvidime, u mna je to jasna volba, blizz ma zatial nesklamal aj S2 je paradne a pri tom je to len jedna z dalsich rts.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit