Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pán by se měl taky vyjádřit k dalším věcem, jako zakázání módů a další. Na tohle už asi moc slov nemá?
    • Má a nejen k tomu

      http://www.diablo3.cz/204-diablo-3-pouze-s-pripojenim-k-internetu-zakaz-modu-a-botu

      Ale pozor, jedná se o nálož velehoven, takže pokud právě obědváš tak bacha.
      • Pravda, opravdu jak řikáš. Tohle je prostě hnus. Co víc, nepodporovat módy je něco jiného, než výslovně zakázat. Bravo Blizzarde!
        • Ty mody jsou jen přirozený vyústění událostí, pokud je hra hratelná jen online, tak je bohužel i logické, že tam nedovolí mody, nebo by asi museli udělat nějakou Mod zonu. Takže by museli udělat offline možnost hrnaí...a to nehrozí. Prostě blbost v reakci na předchozí blbost.

          Nejlepší je to vysvětlení proč je to online, prostě proto, že nás chtějí chránit před sebou samými, ten mentos by se dobře hodil do politiky. Za reakci na to co když si chce něko zahrát offline, bych ho být jeho zaměstnavatelem nebo akcionářm firmy, nechal na hodinu vyhodit.
          • Proc? Freelancer se prave diky MODum hraje online i 10 let po vydani. Spis nechteji, aby z toho modari udelali Diablo 3, takove, jake melo byt.
            • Mám stejný názor, možná jsem byl špatně pochopen, to s tím upravením D3 do té pravé podoby a strach z toho plynoucí jsem už zmínil v předchozím článku, takže já s tebou souhlasím : )

              Odstranění modu je zkrátka špatné, jen jsem chtěl říci, že je to ale logické, protože to udělali jen online, a tam bohužel uznávám, že mody povolené být nemůžou, měli to udělat i offline a pak by nebyl s mody problém, takhle si mody budou moci užít maximálně ti co si to stáhnou/cracknou, ovšem otázkou je jak moc bude Diablo 3 otevřené pro úpravy.
  • podla mna super krok co sa tyka marketu, D3 je zas v niecom prvy, ze priamo cez PP predas alebo kupis nieco v hre a nikto nemusi dohadovat s druhou stranou ci item dostane alebo ci ho neoklamu...vsadim sa, ze 8 ludi z 10 kto si hru kupi tak prve co spravi bude, ze klikne na market ake su ceny a potom az spusti hru samotnu :)...a kto nechce market pouzivat nemusi tam vobec kliknut a moze hrat sam roky SP, nikto mu v tom nebrani...kazdopadne market bude ziskovy hlavne pre Blizzard ale da sancu aj hracom, ze si mozu zafarmit a privyrobit "legalne"....
  • Chlape dej si facku, pres ty penize nevidis nic... tuhle hru si 100% nekoupim
    • no1currrrrr
    • Facka je málo :(
  • No, já myslel, že tyhle slova dokáže vypustit jen Kotick, kterej se teď drží radši někde v ústraní :P Očividně jsem se zmýlil.
  • neviem preco sa vy tu rozculujete. D3 bude mat klasicku single-player kampan. kde budete hrat len VY a nik iny vam do toho kecat nebude. chce to online pripojenie iba ako prevenciu, to nebude mmo ze hrate a nejaky ini vam tam behaju, wake up. inou kapitolou je pvp, ak sa blizzu podari ze kupeny top equip sa nebude prelinat s poctivo dropnutym, tak problem v tom tiez nevidim. tu vidim, kde moze aukcia od blizzu zlyhat.

    alebo to az tak zavidite ze si niekto kupi itemy??? ved v singleplayeri mi to moze byt jedno. ak ma singleplayrova hra zaujme a dokoncim ju, splni svoj ukol. a nejaka online aukcia kde si nejaky zbohatlik kupi cely equip ma nezaujima. dolezite je aby zaujal pribeh, atmosfera, znovuhratelnost a nie aukcia. a aspon sa ukazu niektori HC hraci z D2 ci si equip budu poctivo farmit alebo si to kupia.

    PS: to co robi blizz (zavedenie online prvkov) je dnes trendom. vid dlc balicky alebo napr. valve a jeho prehlasenie ze do kazdej single hry chcu zaviest multiplayerovy prvok, v podobe socialnych prvkov. to znamena ze vasi kamosi vidia ako hravate, ake uspechy v singli dosahujete, kde ste sa zasekli.
    • Ten koupenej equip bude ten, co dropnul někomu jinýmu.

      OMFG další co necpochopil ..
    • MidnighT91
      dolezite je aby zaujal pribeh, atmosfera, znovuhratelnost... atmosféra pro fanoušky diabla naprosto nulová, tím pádem nulová znovuhratelnost (jestly vůbec dohratelnost *4* ) plus během dovolené, dlouhé jízdě v autě, 8 hodinové jízdě vlakem, během letu letadlem, během týdnu na chatě zkrátka kdykoliv kdy máš spoustu času, si tu hru stejně nezahraješ protože nemáš internet (ani v singlu)... a aspon sa ukazu niektori HC hraci z D2... ne neukážou protože naprostá vědšina HC hráčů diabla 2 tuhle hru totálně odsoudí... Já proti té hře nic nemám, jako experiment zajímavý, já jsem vysazenej na ten název, chci totiž skutečný pokračování diabla 2
      • remm
        tam kde je hra vyvijana s pripojenim na net nemas, napr. ja na cestach mam napojeny net v mobiel na nb. online sluzi hlavne ako kontrola ze tam nebudes mat botov. a btw hardcore hrac ti tazko bude niekde hrat na chate resp v lietadle. bude sediet zakempeny doma pri monitore.

        len som chcel poukazat, ze ak hra zlyha tak bude najma koli wow efektu a vytratenia atmosfery alebo prilisneho zejdnodusovania, ale nie koli takej veci akym je aukcia, kde to mozes a nemusis vyuzivat.
        podla mojho osobneho nazoru, je aukcia taky preventivny prvok na fiasko, neuspech. hra hratelnostou zazitkom slaba ale vidina zisku pre hraca velka a to zabezpeci predaje :(
        • remm
          doplnenie: ...nemas problem :)
    • skaven123
      ahaaaa, takze to co je trendom sa nam musi automaticky pacit, uz chapem *12*
      • tak to si povedal ty. nikde nepisem ze sa mi to paci. len je dost smiesne ze zijeme v kapitalistickom svete, za ktory sme pred niekolkymi rokmi bojovali a kazdy tu pise ze to bude zdimacka penazi. blizz chce zarobit a ty mas moznost, bud budes donatovat alebo dropovat. volba v singli je len na tebe ci to chces prejst s kupenymi vecmi ale to co si sam nazbieras... ludia nevedia pochopit ze za vyhody sa uz plati aj v hrach, co je smutne ale cakalo to aj herny priemysel (hudba, filmy tym tiez presli)
        • a doplnim ze namiesto toho spamu okolo aukcie co je teraz na ich forach by som radsej spamoval grafiku a atmosferu. tu by mala komunita zahltit spamom tak forum, ze by ich servery to nerozchodili :D
          som velky fanusik Diabla a pride mi to ako dalsie Wow :(( (wow btw tiez hravam ale uz rekreacne kedze praca nepusti)
          • skaven123
            mne napr nevadia aukcie a pod prkotinky, ale online pripojenie(kupim si single player hru, hram ju off bez posahanej DRM - vid zaklinac), ..som zvedavy co sa stane ak nejakemu fanusikovi D2 sa nebude pacit to online pripojenie a hackne battlenet aspon na tyzden WoW look, osekavanie vsetkeho rpg, co uz osekal Blizz pred 10 rokmi na kost. *1*
            • Já mám pocit, že bnet je DRM. Steam se taky označuje jako DRM.
            • O žádný DRM ochraně v D3 nevim.

              To, že se logneš na svůj battle.net účet neni DRM ochrana.
  • hehe dovolim si len povedat ze vlastne sa vyvojari hier prisposobili okolnostiam hlavne v dobe ked piratenie frci a coraz viac ludi to povazuje za normalne aj ked aj vyvoj tej hry stoji miliony. tak naco utracat dalsie na prapodivne ochrany ktore aj tak vzdy prelomili? riesenim su mikrostransakcie to uz crackom neobabreme a zakladnu osekanu hru bude mat kazdy zdarma a kazdy tak dostane svoje viac mene aspon nejakym sposobom, a co sa tyka samotneho diabla tak tento system mi je fuk a kazdy nech si robi co chce ak su ludia co to chcu kupovat a ty co budu tam tie veci davat ich vec vas tiez nikto nedzube za to ze si kupite laserovu ultra hernu mysku za x tisic a tymm ate vyhodu proti niekomu kto ma mysku z tesca :D
    • Witcher 2 nema zadnou ochranu a nejak jsem nezaregistroval, ze by si CD Projekt stezoval. Naopak u verzi, co ochranu meli a blbla ji sami odstranili. Dobra hra se proda sama. Ja se na Diablo 3 docela tesil. Nejsem fanatik, ale 1 a 2 jsem tenkrat docela hral. Ale nutnost pripojeni k netu a to, ze mi cpou neco, co nechci mne proste od koupe odradilo. Je spousta jinych her a jinych vyvojaru. Holt Blizzard se zarazuje po bok Ubisoftu do skatulky NEBRAT.
  • Diablo III bude zdimacka penez.
    • No ty bláho, já myslel, že tu hru dělaj zadarmo. :-O
    • smejki
      peníze ničí lidi, áno?
    • A o tom je snad každá hra ne? Kdyby to bylo jenom na nadšencích co vytvářej svoje hry za své prostředky a nic za to nechtěj, tak hrajem ještě Maria :D
  • V dnešní době každá otevřenější hra nabízí něco za reálné peníze. Firmy se tomu snažej zamezit, ale jde to těžko, tak Blizzard takhle nad tim bude mít kontrolu a něco z toho získá. Já osobně v Diablu nehodlám nakupovat za reálné peníze a PVP řešil blizzard, že stejně nebude vyvážený, takže mi to je fakt putna jestli pokám pár hovad co do toho narve těžký prachy a budou si honit ego :D a tady některé HC hráče Diabla neláká možnost, že na levlu 60+ vám spadne nějakej sakra vzácnej item, kterej nebudete moci nosit a nějakýmu bláznovi ho prodáte? Vždyť se vám ještě můžou ty peníze za Diablo vrátit :D
  • uprime lepsi aukce ve hre nez tuna spamu, botu, atd... a toho co se deje ted, kdyz hrajete DII na battlenetu. jen by hra v tom pripade mela byt 18+ .to, ze nepujde hrat "offline" se taky da jeste prekousnout, protoze online bude hrat vetsina lidi a je to daleko zabavnejsi.
    jen jedna vec me dneska dostala a to automaticke pridelaovani bodu do atributu a skillu coz je podle me totalni konec diabla
    • Ne, online většina lidí hrát jistě nebude. Stejně jako "online je daleko zábavnější" je také jen čistě subjektivní názor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit