Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Prodávali Boty nebo Boty?
    • V tomhle případě asi boti, jak tak čtu :)
  • Titulek záměrně zavádějící, aby byl článek co nejčtenější (s oblibou používáno v bulváru)..
    Už jsem si představoval nějaký gumáky s Arthasem a ono ho*no *15*
    • smejki
      "Komunisté jsou ve při"
    • Akorát, že tady ti nadpis vysvětlí ještě na hlavní straně, bez toho abys článek otevřel, takže je vtom docela rozdíl...
  • ja sa len nedivím, že takáto firma nemá sídlo niekde v Rusku alebo na Seycheloch...v takom prípade by im mohlo byť celé rozhodnutie súdu v Kalifornii u zadku....čo možno aj bude a to bolo len ofiko PR od nich a naďalej budú podnikať...
  • A co když samotný živí hráč wow se chová jako bot?
    • Utratej ho taky. Co s takovym smetim ?
  • Blizzard su zidaci
    • nechápu lidi co mají potřebu cheatovat v multiplayerových hrách, největší ubožáci
      • souhlasim ale moje prakticka zkušenost z guild wars 2 a the secret world byla takova že cheatovali uplne všichni (teda krome mne ale ja tam pak vypadal jak blazen)
        • Ale ale, v GW2? :D Pokud vim, tak se ze začátku zneužívalo pár bugů, ne botů, hacků atp :)
          • zneužívaní bugu je taky podvod
          • jo a v dungach, kdyz neznas v kazdym alespon 10 exploitu, tak ses uplna nula.
      • LionelHutz
        Přesně, proč to potom člověk vůbec hraje? Stačí kliknout a vyhrál jsem...jo to musí bejt fakt zábava první třídy... Spousta lidí (hlavně v FPS) to podle mě dělá hlavně aby znepříjemnila zážitek ostatním...taková nejubožejší forma trolení. *16*
        • Delaji to, protoze jsou proste slaboucci nebo chteji udelat dojem na kamarady. Kazdopadne bych jim vsem hodil kybl na hlavu a nakopal do kouli.
        • Boti slouzej primarne na vydelavani penez, reálných penez..takze důvod proc to někdo hraje s botem je myslim zcela zjevny
  • smajdal
    Až v posledním odstavci jsem se nakonec dozvěděl, že ti boti maj být nedovoloné programy, ale jak fungují a co dělají mi tu chybí. Nic moc, Aleši.
    • Tilwaen
      Ještě návod na skript mohl napsat.
    • Skus precitat znova, natriezvo.
    • autor nemuze predpokladat že je nekdo takova lama a nevi co je bot *7*
  • ješte by mohli zabanovat nebo se nejak vyporadat s temi co ty boty primo ve hre zneuzivaji
  • ROFL , taky sem si nejdriv rikal... ze WoW boty sem teda jeste nikde prodavat nevidel :-D
  • MickeyMutant
    Výbornej titulek! Blesklo mi hlavou, že Al Bunda asi přijde o práci.
  • Trochu z jineho soudku, ale diky botum zemrel Runescape. Po nedavne vlne banovani klesl pocet hracu online ze 60-70k na 15-20k (!!!)... Co nechapu je, proc bych mel platit hru a pak jeste program, aby ten program za me hral? Vzdyt to nedava smysl. Pokud me hra (nebo jeji nejaka cast) nebavi, tak ji proste nehraju.

    Zrovna ve WoW se treba expeni smrsklo v prubehu datadisku na minimum, za 2 tydny jde uplne klidnym tempem naexpit 90... a farmit goldy jde taky spousty zpusobama... a ne, pouzivani botu / skriptu neni nejefektivnejsi zpusob.
    • no hele tak napriklad kdyz jsem hral swtor nebo world of warcraft tak vim ze se vzdy nasel v guilde nekdo kdo prodaval a vykupoval zlato nebo jinou platbu ve hre npr kredity v swtor vykupoval 250kc za milion to si mel behem 2 dnu osobne to taky nechapu ale asi existuje velke mnozstvi hracu kteri to kupuji
      • njn, jak sem psal vejs, to sou hraci postizeni ... stejne jako ti, co travej cely dny v hospode u atutomatu a hazej do nej vse co sezenou ...

        Ale na druhou stranu ... mas acc, mas nejaky hriste (=co ti hra dovoli) tak nevim, proc by sis v ramci tech pravidel nemoh hrat. Klidne s pomoci toho bota ... tvoje vec... pokud vyvojar/provozovatel dojte k tomu, ze to kazi hru ostatnim, tak by stim mel neco udela = zmenit fungovani hry. Hra na kterou lze snadno pouzit bota je dmntni hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit