Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to říkal.
    • A já sem o tom mluvil s panem okresním hejtmanem už před válkou...
  • Opravdu "unikátní" mám zakoupené Diablo přímo od Blizzardu a už 3 dny hraji "Starting Editions" Kdyby k tomu alespoň napsali, že nově zakoupené hry, které budou placené kartou, budou v určité "zkušební" verzi, než se ověří creditní karta. 72 hodin je pryč a výsledek? Žádný .... Už jen doufám, že si full hru zahraji ještě tenhle rok. *6*
    • jo jo same vyhody a pozitiva tenhle digital. My krabicari jsme zaplatili 49 E, vy digital 59 E, a jeste musite chudaci cekat "pry" 72 hodin ale na webu jsou lidi co cekaj i pres 100 hodin a nic. Smutne smutne.
  • Ja som tomu dal 30% a mal som pravdu. Ja však nie som fanboy a ani mi Blizz nestrčil do obálky klobásu, s lístkom, že pod 8 nemôžem. *1*
    • Ty si asi zvyklý na jiné klobásy, to docela chápu.
      • My heteráci máme iba jeden druh klobás, väčšinov z prasiatok, ale tvoja asociačná vlna je tiež dobrá. Dúfam, že ti to niekedy výde. *1*
        • Sakra, heráci a prsatky, na koho tady člověk nenarazí...
  • xixixao
    Kriste pane, kdy už lidi co píšou na Games pochopí, že žádný offline mod pro Diablo III nikdy nebude a nemůže být, protože hra běží na serveru!!!!! To je jako chtít po Blizzardu, aby vydával offline mod WoWu.
    • Uz sa to da hrat aj offline je emulator tak neviem co tu splietas p....
      • Shania
        ano, emulator je, ale hrat se to rozhodne neda
  • taky se vam neprehravaj animace mezi akty ? (nightmare)
  • Autor tohodle paskvilu je dobrej kkt. Nevím, jestli je chyba blizzardu, když bance trvá ověření platby. Já si naopak online singl nemůžu vynachválit a doufám, že takovýchto her bude víc. Z rmah jsem už dostal 120 euro prakticky za nic. Jen víc takových her.
    • za nic? leda tak za 1000 ingame hodin..
  • Zrovna jsem opet oprasil Titan Quest + datac a musim uznat ,ze me to bavi 1000 x vice nez ten lagujici nedodelany paskvil zvan failablo
    • Titan Quest? Jo, to sem dohrál (zuby nehty) a pak zahodil. I první Diablo mě bavilo víc...
      • no mne bavil vic taky ten Titan Q. nahodne generovany pritom porad dokola to samy v D3 je nic moc
  • sankuri
    Blizzard proste D3 nezvladnul ve vsech smerech. Osobne jsem s pripojenim mel problemu minimum, ale pri predstave ze k te mizerne hre dostanu jeste takove mrzke pauzy ve hrani tak bych ragoval taky.
  • Tu sratchku ještě někdo hraje? *11* *11* *11*
    • ty, já, a miliony dalších chudáků
  • ja nevim o cem to tu porad kecate ja sem na error 37 narazil jen v bete od plny verze jsem zadnej jinej error nevidel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit