Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pridejte se k DIABLO 3 CZ/SK komunite http://www.facebook.com/Diablo3Czsk
  • " Start hry se těžce nepovedl. Nějaké problémy při launchi asi očekával každý, ale že se potáhnou tak dlouho asi nečekal nikdo."
    no ja neviem ale osobne som nemal ziaden problem ani v tedy ani teraz...mam tam uz nejake hodinky nahrate a stale to bavi ;)
    u mna je to podarena hra a s netom problem nemam kedze je to tak povediac uz zakladna vybava :D
  • Hmmm ti si Veskoslav@tiscali.cz? ci dali bana? *1*
  • Ano, zlepší se to. To je vše, co jim tak zbývá říct. Všechno se zlepší.
    Ne, nezlepší.

    (v=WCZbVLOcYu0)
  • Tak to je přesně to čeho jsem se obával, že nastane. Možná jsem blbec ale dlouho jsem měl obavy, že to s touto hrou dopadne stejně jako s většinou her které dnes vycházejí. Za horentní peníze opatříš hardware, zakoupíš hru, nainstaluješ hru a následně jsi obeznámen s tisícem důvodů proč si ji nemůžeš zahrát nebo co všechno ještě ke hraní potřebuješ nebo... bla, bla, bla... Pro takový druh zboží bylo kdysi velice trefné označení "zajíc v pytli" nebo "kočka v měchu".
    "A ještě musíte mít připojení k internetu, specielní ovladače, specielní účet, specielní registraci... to bych musel být uplně vylízaný abych si D3 v současné době kupoval. Počkám tak rok, dva, potom si pobrouzdám po fórech a uvidím *1*
    • Shania
      Nesmíš věřit všem kecům co se o hře píší, hra funguje 97% času uplně v pohodě, zkus si starter edition co máš zadarmo, když nenarazíš na problémy tam, tak je nebudeš mít ani u plné hry.
    • zipp
      Já věděl do čeho jdu a neměl sem s hrou žádnej problém. Není všechno perfektní, třeba údržby serverů sou nepříjemný, kdyz mám odpolední a chci si dopoledne zahrát, ale jak říkám, počítal sem s tím. Mám nahráno cca 75h a můžu řict že mě hra nepřestává bavit.
      • Údržba serverů, to je snad to nejmenší. S tím musel počítat každý. Co se všechno ale stalo potom, s tím už nepočítal nikdo *1*
  • Fanboyovia Diabla 3 su neskutocne demetni, ste take tupe ovce, ze vsetko obhajujete...

    Ad vypadky pripojenia...Konecne vy dute hlavy pochopte, ze to, ze vy ste ich nemali, neznamena, ze ich druhi nemaju...Staci pozriet fora obecne a reakcie ludi...Ale ja viem, Diablo 3 je technicky dokonala hra bez chyb a zaidne problemy so servermi nie su ...Hahaa...Asi preto bol v Europe par dni po vydani vypadok serverov na cca 12 hodin, ze?

    Co sa tyka tohto tu...Dalsia arogantnost a demencia z ich strany...Ale jasne, blbi fanboyovia to obhajovat budu...Vo vseobecnosti, dute hlavy, overenie banvkovej platby do zahranicia trva nejake 2 ci 3 dni, kto nakupuje cez net z UK ci cez steam, tak vie, kedy mu peniaze z uctu realne zmiznu a dokedy tam na ne ma len rezervaciu...Drviva vacsina predajcou na nete, co sa tyka UK eshopov, digitalne obchody s hrami toto riziko beru v uvahu a hru vam daju hned a necakaju na potvrdenie platby zo strany banky...napr. kupite hru cez steam pomocou debetnej/kreditnej karty, ak su udaje spravne a platba bude akceptovana Mastercard ci Visou, mate okamzite hru na ucte, mozte stiahnu a hrat...Ak sa objavia problemy s kartou, pripadne platba nebude akceptovana, neskor vam hru vymazu z accountu alebo ho locknut....Ide v ustreti zakaznikom aby mohli hry hrat hned a mozne riziko z refundacii beru na seba...

    Ale nie, Blizzard to robi opacne, z celkoveho mnozstva platieb je mozno 1% aj menej neplatnych, resp. platene kradnutymi kartami ale napriek tomu sa rozhodnuu toto riziko, resp. cakanie previest na stranu zakaznika, ktoremu v okamihu platby realne odidie z uctu 50 eur, nakolko bude rezervovane a Blizzard ich dostane az neskor, nakolko medzibankove transfery trvaju nejaky ten cas a za to obdobie ma zakaznik prachy v riti a moze si tak hrat akurat demo...

    Ale demencia fanboyov Diabla 3 sa ukazala opat...Zacnu krvopotne obhajovat, ze to nie je chyba Blizzardu ale banky, ze medzibankove prevody trvaju cca 2 ci 3 dni a aj to len overenie platby....Tak vam vsetkym dementnym fanboyom odkazujem, aby sa vam to iste stavalo aj v obchode a ked platite kartou, tak aby ste museli potom po nakupe cakat hodiny pri pokladni na overenie platby. Na smiech toto jak moze byt niekto taky blby a sprosty.
    • ...neskutocne demetni...

      stopped reading here

      troll

      nothing to see here

      move along
      • Inteligencia nula budov opat...Ked nevies nic napisat konstruktivne, tak vobec nepis...Taketo primitivne reakcie si nechaj pre seba alebo radsej napis TL, DR ale co cakat od diablo 3 fanboya..

        Poprve, naucte sa porozumiet citanemu textu...

        Nikde som nenapisal, ze vsetci hraci Diabla 3 su dementi, ale len fanboyovia, ktori krvopotne obhajuju kazdu blbost Blizardu....Mame problem s citanim textu noliferi? Menej hrat Diablo 3, zacat citat knihy...To, ze sa povazujete za Diablo 3 Fanboyov fakt je vas problem a nie je to moja vina.

        Co sa tyka vypadkov serverov a lagou, ja som si Diablo 3 kupil, takze hovorim z vlastnej skusenosti, takze neviem, co tu splietas a servery laguju dodnes a aj padaju...Ako som uz napisal, to, ze sa to nedeje tebe, neznamena, ze to nie je rozsireny problem a ze sa to nedeje vobec...Tu sracku s prepacenim som prestal hrat preto, lebo to zvykne lagovat v tu nejnevhodnejsiu chvilu a zbytocne kapem...Reci o tom, ako mam blby net a ine somariny si nechaj..

        Nemas ziadnu oficialnu statistiku, ktora by tvrdila, ze sa deje naprostemu minumu ludi, jedine, co mame, je FAIL launch, pocas ktoreho sa kopu ludi hru nemohlo zahrat, lebo servery padli ci vypadok europskych a americkych serverov na niekolko hodin...Takze fanboyovia, obhajujte to este viac, prosim, vytrhavajte slova z kontextu a robe ste este viac blbsimi, to je jedine, co vam zostava, lebo ste taki zufali a viete, ze mam pravdu, ze to je vasa jedina taktita ako nieco dosiahnut...KZS.
        • pockej, to jako ze ten server spadne jen nekomu a nekomu ne? :D
        • "Fanboyovia Diabla 3 su neskutocne demetni, ste take tupe ovce, ze vsetko obhajujete"
          "Konecne vy dute hlavy pochopte"
          "Dalsia arogantnost a demencia z ich strany...Ale jasne, blbi fanboyovia to obhajovat budu"
          "Ale demencia fanboyov Diabla 3 sa ukazala opat"
          "Tak vam vsetkym dementnym fanboyom odkazujem"
          "Poprve, naucte sa porozumiet citanemu textu"
          "Nikde som nenapisal, ze vsetci hraci Diabla 3 su dementi, ale len fanboyove"
          "Mame problem s citanim textu noliferi?"

          Epic fail. 0/10. Grow up. Srsly.
          • Fuha, dobry si v anglictine, neboj, na pucovanie hajzlov UK do stacit bude.
            • Pucováním hajzlů v UK si vyděláš víc než kopáním výkopů v ČR. To by mohli tvojí bratři vyprávět. Máme jich tu dost...
    • Veskoslav
      Dementti a dál jsem nečetl....
    • Shania
      Kdo je dement? ten kdo hovoří s vlastní zkušenosti, nebo ten kdo dělá z komára velblouda a záměrně tu rozšiřuje polopravdy?

      Problém je, ze lidi berou hru jako kdyby byla offline, pokud to ale bereš z pohledu online her, což D3 je, tak zas tak šílené problémy s hrou nejsou. Pár týdnu po startu byla sem tam extra údržba, občas to pár hodin nejelo, ale to už je dávno pryč.

      Když to srovnám se startem SW TOR, tak jsem první měsíc po startu měl tříhodinové fronty, bylo to daleko horší jak 37 a kolik se o tom napsalo článků?

      Kdo teď tvrdí, že se hra nedá pořádně hrát prostě lže, nebo má problém jen on, neplatí to globálně.

      Dál mě fascinují lidi, co po sto hodinách ve hře, napíšou, tohle je sračka, už mě to nebaví, je to průměrná hra atd. Ale presto u ni strávili šílené množství času, přijde mi to jako klasicky vyhoření.
      • Neviem o tom, zeby to bola online hra...

        Este napis tu o tom, ze je to MMO a ine bludy, ze ta ochrana je na zastavenie citerov, a ine pecky, nech sa zasmejem...

        A apropo, skus porozumiet citanemu textu, ked si si nie isty, co autor chcel povedat, mozes si to precitat aj trikrat, aj 6krat, nezaskodi to, len pomoze....ziadne problemy davno prec nie su, laguje to dodnes, cekni fora, ak neveris mojej osobne skusenosti, opakujte dookola, ako to nelaguje alebo si to opakuj pred zrkadlom...Mozno sa to zmeni...Take iste blbosti ste tu pisali pri launchy, ako vam to slo v pohode, hlavne, ze ja s kamosmi sme sa na servery dostali az po hodinach + kopu dalsich desatice ludi a fora blizardu zaspamovana...Hod, tak to chodi, ked niekto cez hry nevidi realitu.
        • Shania
          To že ty o tom nevíš neznamená vůbec nic a naučit by ses měl ty.
          Online neznamená MMO, prostě se smiř s tím, že D3 je primárně zaměřený na coop, vyžaduje aktivní komunikaci se serverem, jestli tohle neznamená online, tak už nevím.
          D3 se v tomhle hodně podobá např hře Drakensang online, to podle tebe taky není online hra? Jak se přeně D3 od ní liší?
          To že by tyhle hry klidně mohli fungovat offline na tom nic nemění, to se dá říct u každé hry.

          Vůbec jsme neřek, že při startu hra fungovala, nedalo se lognout prvních pár hodin, ráno už fungovala v pohodě, večer ve špičce byl zase problém, ale lognout se dalo. Pak to nejelo půlku jedné neděle a byla párkrát prodloužená údržba, posledních pár týdnů ale hra běží v pohodě. Ano, občas to i teď laguje, ale o tom jsme se vůbec nebavili a není to nic zásadního, proč by hra nebyla hratelná.
    • No samozřejmě, všichni kdo nemají se hrou problém, což je mimochodem drtivá většina, tak jsou tupci a dementi:D. Ano zhruba před měsícem byl výpadek serveru a od tý doby to běží v pohodě, ježíš to je problém teda:D Jen by mě zajímalo, jak ty můžeš vědět kolik má blizz neplatných plateb? A ano tento krok blizzu je mi skutečně u análu a pokud to omezí gold spamery tak ho i vítám. Hru si může každej koupit i v obchodě a tam žádný omezení není:).
    • *v ustrety
  • Trol.diskuzni
    Gamesáčtí blizzdroni v diskuzích k D3 neúnavně skandují: Hail to the Activision, hail to the Activision!!! *5*
    • Jak se ti v noci spí? asi hodně špatně při pomyšlení, že by i ostatní hry mohli být online only že? *1* No, budoucnost trolováním nezměníš, smiř se s tím *2*
  • Trolls rage continues. Part 25. Go.
    • Ne, pokračuje rage těch, kterým se nelíbí nemožně špatné praktiky Blizzardu a designová rozhodnutí, která z Diabla 3 udělala jeden velkej test RMAH. Protože to je jeho hlavní účel, nenech se vysmát.

      Koupíš si hru a musíš čekat až tři dny něž si ji celou zahraješ? To mi hlava nebere.

      No a lidi jako ty budou Dialo 3 dál bránit argumenty, který nikdy nemají nic společnýho s kritikou, která se na Diablo 3 snáší. Takže ano, pokud tě hra baví, tak hraj dál a užívej si to. Ale to nic nemění na tom, že praktiky Blizzardu jsou sr*čský. Ale to ty z tvé šťastné klikací bublinky nepoznáš.

      A pokud máš každého kritika Diabla 3 za trolla, tak jsi bez prominutí hlup*k.
      • ("Protože to je jeho hlavní účel, nenech se vysmát.")
        RMAH mě nezajímá, hraju HC. Navíc, nutí mě nikdo k používání RMAH? Check.

        ("Ale to nic nemění na tom, že praktiky Blizzardu jsou sr*čský. Ale to ty z tvé šťastné klikací bublinky nepoznáš.")
        Praktiky Blizzardu jsou sráčský, protože to říkáš ty a pár další lidí a já sem zaslepený. Check.

        ("A pokud máš každého kritika Diabla 3 za trolla, tak jsi bez prominutí hlup*k.")
        Nemám, ale díky, že jsi si tuhle větu neodpustil. Takže závěr. Jsem zaslepený fanboy, protože mě hra baví a ty máš pravdu. Check. Thx&Bye.
        • RMAH nie je nutné využívať , ale po skúsenostiach z hraním si myslím, že dropy z bossov sú tak -10 levelov pod môj level. A len výnimočne padne niečo lepšie. Čiže môžeš grindovať stále to isté dookola a dúfať, že padne niečo lepšie, alebo to vzdáš a začneš browsovať AH. A myslím, že Blizz práve s tým ráta, že väčšine ľudí dojde trpezlivosť.
          • jokky: Teď nevím, jestli máš na mysli GAH nebo RMAH, protože pokud někdo dává reálné peníze do hry, protože mu došla trpělivost, není imho něco v pořádku. Nicméně když má někdo prachy a je mu to jedno, tak ať si to koupí. On si urychlí postup hrou, je to jeho věc, MĚ SE TO VŮBEC NEDOTÝKÁ. Navíc, sám jako prodávající hráč můžeš na takových lidech vydělat, takže to z tohodle pohledu můžeš brát jako pozitivum.
            • Ok, takže se potom můžeme shodnout na tom, že je to pro dobro hry. Blizzard z toho má peníze. Obchod mezi hráči funguje. Hra bude mít podporu roky.
            • Možnosť utratiť realne peniaze v hre tu bola už pred Diablom 3. Nákup goldov alebo postavičiek či už do Wowka alebo D2.
              A v D3 Blizz len našiel spôsob ako tieto aktivity preniesť z Ebay a rôznych stranok na seba a mať z toho zisk. Pretože ľudia sú ochotní platiť realne peniaze za ingame predmety. A tým ako nastavil spektrum dropov z bossov, len tomu zľahka napomáha *7*
          • Ano, přesně s tím Blizzard počítá a tak to je.

            A lidi jako Hmmm jsou prostě jako automatoví gambleři, kteří si pořád nalhávají, že jednou vyhrajou, a tak hážou jednu minci za druhou.

            Jenže vyhraje jen Blizzard. A nebo v lepším případě nevyhraje nikdo a hráč jen stráví čas zbytečným grindem než s tím sekce.
            • Koukám, že ty dokonce dokážeš přes internet nahlédnout do lidské duše. To se hodí. Až si budu chtít někdy zajít k psychologovi, tak se ozvu. Btw, asi se budeš zlobit, ale opět nemáš pravdu. Nevyhrává jen Blizzard, ale i hráči, co už něco vydělali (minimálně cenu hry) na RMAH. Osobně takové znám. Nice fail.
        • Check, check, check.

          Doufám, že se těšíš na ty nemožně špatný dropy na Infernu?

          Ale hej, o tom přece ta hra je. každá další obtížnost je stejná jak předchozí, jen číslička jsou větší. Životy, zranění, i čas který musíš strávit bezduchým grindem něž budeš moct postoupit dál.

          Takže check, check. Diablo 3 je ...
          • Jdeš na to špatně milý Evžene. Špatné dropy (bavím se o nej itemech ve hře) byly už v Diablu 2 (a možná ještě horší, než v Diablu 3). To, že měl každý relativně brzy uber gear byl důsledek masivního botování a dupování nejvzácnějších itemů (hlavně run a perfect rares).

            Co se týče obtížnosti a grindování, nezlob se, to bude asi omyl, já myslel, že jsi hrál předchozí díly, kde to bylo úplně stejné a úplně o tom samém. Měl sem dojem, že Diablo 3 je pokračování, tak sem zmatený. Nevím, nějak mám dojem, že jeden z nás si tady spletl dveře.
            • Diablo 3 je fail po všech směrech.

              Neuděláš s tím nic.

              Tak jen dál klikej, nic víc ti nezbývá.
            • Sakra, proč já se tady tak namáhám argumenty, když je to jasné jako facka? Nejsi ty Evžen?

              Btw, one-hit killy byly v Diablu 2 taky, nevíš o čem mluvíš, zbytek tvého postu je snůžka útoků bez jediné pointy, takže bye bye trolíku.
            • Takže milý Blizzdrone, je jasné, že jsi se nechal naprosto opít rohlíčkem = jménem Diablo.

              Ano, v D2 grind byl, ale rostoucí obtížnost a postup neznamenala jen vyšší číslíčka a víc onehit killů pro moby zaráz.

              Mám dojem, že jsi perfektní Blizz zákazník. Jak se těšíš na Titan? *3*
  • Kr.Pa
    Nechápu, proč tomu říkají error 37, vždyt je to klasická 503 ...
    blizzard musí mít stále vše unikátní ...
    • Veskoslav
      On je rozdíl 37 a 503. A byl to rozdíl třeba už u Sc II.
    • Shania
      možná proto, že to není prohlížeč, a je to jejich systém, mají desítky jiných chybových hlášek.
      Error 37 je pro přetížení serveru, ale neplatí i pro údržbu jako 503
      Navíc chyba 37 už by se neměla objevovat, přidali frontu na login serveru.
  • Před pár měsíci jsem tu flamoval, ať už ten Blizzard to Diablo 3 vydá. Po pár týdnech hraní můžu s klidem říct, že s tím vydáním mohli ještě tak rok dva počkat. Opravdu si v některých částech hry připadám, že hru vydali v ranné Alfa verzi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit