Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakékoliv kupování expů nemá ve hrách co dělat!
    • wenceslaus
      Protože? Sice bych to neudělal, ale nechápu, proč by mi to mělo vadit.
      • asi tak, když si někdo chce zničit zážitek ze hry, nebránil bych mu
  • wenceslaus
    Máte pravdu, je to buržoázní, kryptofašistickej škvár... ooooohhhmmm
    • hotový majstrštyk
  • Nechápu, co se na tom lidem nelíbí. Když si chce někdo mermomocí koupit postavu, tak si ji koupí, ať už mu to Blizzard umožní, nebo ne. Postavy se prodávají odjakživa, teď tomu akorát chce Blizz v podstatě udělat přítrž tím, že to převezme do vlastních rukou.

    Tímhle se z WoW ani z daleka nestává pay2win, vždyť expení je ta nejmíň důležitá část hry. Je to akorát takovej přehnaně dlouhej tutorial, aby se člověk naučil se svou postavou zacházet, kterej od teď bude možno přeskočit.

    Navíc za 60dolarů (5 měsíců hraní) si to koupí málokdo, vzhledem k tomu, že s expícím gearem a exp bonusem z guildy se dá 90ka vyexpit za "pár" hodin.
  • ...tak me napadlo, proc je gear na low lvlu hnusnejsi nez end game, kdyz ma byt to expeni zabavne....kazdy chce urcite zabijet prasolidi a dostat za to polorezavou psem ochcanou zbroj co lezela npccku v koute jurty v Crossroads :-)
    • Tushan
      staré dobré časy *14*
  • Proti možnosti koupit si něco takového jako okamžité a trvalé zvýšení levelu na určitou hodnotu nic nemám. Jsou lidé, kteří o tohle mají zájem, tak proč nevyhovět poptávce? P2W to není.

    Celé to má ovšem negativa, která ve mě vyvolávají zvláštní pocity směřující k lidem, kteří o tohle mají zájem. Kroutím nesouhlasně hlavou. Vždyť když této služby využijete a vaše postava získá během chvilky vysoký level, sotva si ke své postavě uděláte nějaký hodnotnější vztah. Také tuto postavu nebudete umět nějak dobře hrát - podle mě není nad to svou postavu hrát od levelu 1 a postupně se prokousat vývojem postavy a pomalu přijít na ten svůj herní styl. Mně to příjde, že se takoví hráči vyhýbají hraní, což mi příjde divné - platí za to, aby nemuseli hrát. Možná by bylo vhodné zamyslet se nad tím, že pokud vás už nebaví hrát hlavní obsah hry, pak by možná bylo vhodné s hrou skončit.
    • Hodnotny vztah k virtualni postave ve hre?
      • I takovi jsou mezi nami. Jeden typek, uz nevim v ktere zemi, se dokonce ozenil se svym oblibenym polstarem:-) fakt
    • Kroutíš nesouhlasně hlavou?? Ty jsi Klaus???
    • Oni se tu postavu velmi rychle nauci, pro kovany pvpeckare je to supr moznost, nebot oni tyhle profi playeri maji ve zvyku honit si rating na vsech povolanich v ruzne kombinaci s rasami a jejich perky. Uz ted se kseftuje s postavama ruznych serverech. Podle me to je to dobrej krok.
  • penízky, víc penízků, všechny penízky, celej svět penízků jen pro nás!
  • Já si myslím, že by se rovnou měly vydávat dlc k normálním hrám, které vám řekněme za 40 dolarů hru sami dohrají, ať to nemusí dělat chudák hráč a může se přesunout k něčemu jinému.
  • Nechápu, jak si někdo může vážit charakteru, který si v podstatě koupí. Takový člověk nemá u mmorpg hry co dělat, protože mu jaksi uniká, co vlastně ten akronym "RPG" znamená.
    • Asharak
      Když jich předtím nahrál 5 tak proč by to nedokázal i takhle.
    • poznam XY progamerov co si nechavaju expit za peniaze postavy .... kazdy v hre hlada nieco ine nikto vas nenuti si to kupovat *2*
    • Spades
      Když to děláš kvůli HC contentu, tak tě nějaké expení nezajímá. HC hráč musí mít klidně i 10 postav, aby mohl chodit raid co nejčastěji. A to trvá doexpit.
    • wenceslaus
      "nemá co dělat"?! WTF? Tobě zase uniká, že je to jeho rozhodnutí. RPG je v mmo stejně opravdu hodně, hodně slabej prvek.
  • to je jak jí to kina na film a připlatit si 200 za to že ti hned u pokdladny prozradí konec.. "hmm, takže Bruce Willis je celou dobu duch? hustý! Tak naschle"
    • Shania
      Presnejsi by bylo: preskocis reklamu a pusti ti rovnou film. Endgame je to o cem hra je, pro vetsinu hracu je dulezity jen aktualni kontent a pro ty co neni se nic nemeni.
    • Trosku silne prirovnani. Spise bych to videl jako predpremieru, kdy mas moznost videt neco driv, nez ostatni. Je kolem toho zbytecne moc velky humbuk.
      • to bych neřekl, u hraní her stejně jako u sledování filmů je (alespoň u mě) zábava právě ten čas který společne s hrou/filmem strávíš, ne to že cheatem přeskočíš k finálnímu bossovi a odškrtneš si hru jako dohranou
        • Souhlasim, to uz pak nemuseli delat novy obsah na levelovani, ale rovnou jen pridali end-content a nemuseli zvysovat level a kdyby tak mohli jen o jeden a dat uplne nove silnejsi itemy ..
          I kdyz chapu ze nekteri chteji hrat rovnou ten obsah na konci, ale stale by to nemel byt udel firmy, ktera danou hru vytvari. Ano existuji tu lidi, co vydelavaji na expeni, ale to je proste dalsi trh, takoveto trhy tu budou vzdycky a najdou si neco jineho, nema smysl s nimi bojovat. Jedine ceho dosahnout je spis nastvani svych fanousku krome tech, kteri si to kupovali, ale zpravidla k takovym lidem ostatni nemaji moc respekt.
        • wenceslaus
          U MMORPG to ale funguje jinak a s maximálním levelem se hraje dál. Spousta lidí tvrdí, že teprve pak začíná pravá hra.
          Takže je to věcí pohledu. I tak už se dala postava pořídit, nebo vylevlovat za několik dní. Teď to jen jde i oficiálně.
        • Moc to dramatizujes. Nic takoveho tam prece neni. Ten "cheat", chces-li tomu tak rikat, je akorat to ze zatimco ostatni splhaji do kopce k branam dungeonu, ty si k tem branam zaplatis lanovku. V zadnem pripade te to nepripravi o progress.
          • samozřejmě že připraví, protože skočíš rovnou do endgame contetntu, tedy prakticky na konec hry. nebo si myslíš, že někoho bude bavit dělat raidy pro postavy na 50. levelu s borcem kterého si cheatem hodíš hned na lvl 90 nebo jaký je teď vlastně level cap
            • Ja si dungy na low lvlu nejak extra moc neuzival. Ale treba tehle nabidky bych v zadnem pripade nevyuzil. Proste si to "odkroutim". Lidi pred tim stale zaviraji oci ale mmo je opravdu jen o endgame. U wowka je to s@dismus v tom, ze sis ten straveny cas zaplatil. Muzes si rikat, jak si to uzivas, ale jen co kolem tebe probehne kolega v endgame equipu, jakym smerem zacnes uvazovat;-)? Kdyby to nejak zvyhodnilo pvp, tak nereknu. Ale pve jen modni prehlidka lepsiho equipu. Ve finale je jedno kdo toho vyuzije a kdo ne. Zabavu si tvori kazdy sam. Vymstit se to muze max blizzu, kdyz hraci hned okostuji hlavni chod a po jeho konzumaci "restauraci" opusti.
            • jenze u datadisku bude level cap 100... ;)
  • Tushan
    já bych hned hodil na 90 priesta nebo mága páč to sou největší prudy je expyt :-D
    • Priest jenom do toho nějakého 30lvl, pak už je to balada. Aspoň za discáče nebyl problém kilovat mobky po třech a mohli být třeba i o tři lvly vyšší.
      • Shania
        Disco priest se leveluje uplne sam, staci stit a tri kouzla co delaji dmg a zaroven te healuji. U nej se da rovnou rict, ze te levelovani nepripravi na endgame:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit