Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sarra

    Koho zajímá nějaké diablo 4?! Všechny teď zajímají  jen protesty v Hong Kongu a jelikož probíhá velký bojkot Blizzardu, tak si to od těch korporátních komoušů skoro nikdo nekoupí a prodeje budou katastrofální!!! A já je vytrestám ještě víc! Já si to zadarmo stáhnu a celé to dohraji!!  

    • Derp_1337

      Hezký sarkasmus.


      Ale nedokážu si odpustit něco přidat: Diablo 4 vyjde nejdřív za rok. Za ten rok si většina lidí bohužel nevzpomene, co se to vlastně v Hong Kongu stalo. Bude to pro ně stejně důležité asi tak jako loňský sníh. (Teda za předpokladu, že to tam ještě víc neeskaluje a všechny je nepostřílí armáda... to by se o tom pak ještě mluvilo roky)

    • Anarcha

      Si najivní Diablo 4 bude mít start a prodeje , které budou rekordní Honkong ne Honkong nehledě na to se za , předešlé jednání Blizzard omluvil.

    • lito

      lidi jsou pokrytci. Diablo IV se bude prodávat fenomenálně. Jelikož to půjde i na 100 milionů PS4, očekávám rekordy.

      • uher

        To možná tak na PS5 😀

        • Pred samotnym filmeckem typek sdelil, ze hra vyjde na PC, xbone a ps4. Melo to stylizaci, ale graficky to rozhodne nebyla zalezitost, kterou by nynejsi generace nezvladla.

      • Tak hlavne Diablo tady bude nejdriv tak za rok, jestli ne pozdeji...

        • lito

          tak ještě lépe. Bude se to paralelně prodávat na PC a novou a starou generaci konzolí. Diablo IV bude prodejní hit jako blázen.

  • Copy + Paste a je Overwatch 2 ? Dali tam jen Coop Pve a  prej nový díl ?? .....

  • Kdyby nekoho zajimaly materialy v trosku vyssi kvalite, nez ty uploady afektovane YT kompresi, tak tady: https://blizzard.gamespress.com/Diablo-IV---BlizzCon-2019-Press-Kit

  • WOW GO je tedy opusten a nebude? Skoda.

  • Saaaakra. Ok, dostali jste mě (B)lizardi. D3 mě neskutečně zklamalo, považuji ho za svou nejhorší koupi PC hry (včetně datadisku, který jsem možná ani nedohrál). Po shlédnutí videa vím, že ze mě zase vytáhnete prachy. :o)

  • Tak alespoň to nevypadá jako korejská omalovánka (grafikou, stylem a hratelností)... ano, mluvím o D3... zklamání.

    Čtyřka vypadá dle traileru velmi k světu, snad tak dopadne celá hra.

  • Inquisitor

    Diablo vypadá luxusně. 

  • unicz

    A NENAPLŇUJE spíše Blizzard ona očekávání, redakce? 😉

  • Více čínských peněz nacpat to PR kampaně a za rok po Honkongu nikdo ani nevzdychne. To už bude dávno anektovaný...

  • u diablo 4 me celkem prekvapilo ze to vypadalo lip na tech streamech jak to streamoval treba kripparian nez na gameplay traileru ... jinak ta hra vyjde nejdriv tak za 2 roky a bude asi uplne jina krome grafiky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit