Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taronyu

    Diablo Cinematic je rozhodne jeden z najlepších, aké som za poslednú dobu videl. Ten vyzuál, tá hudba a ten Hellraiser feeling, čo z toho šiel, proste paráda. Lilith je nádherne diabolská, chcem sošku :D

  • Morlang

    Tvl ten Diablo cinematic, aaaagh, slast! A gameplay videa vypadala moc slibne, ze bych si po dlouhe dobe zakrajel? Trojku jsem vynechal a misto ni jsem mastil jinaci hekensleš, ale jestli to nebude always online tak bych uvazoval o kaufu :))

    • Jack1947

      Bude to Online, takže se moc nebudou namáhat to promlomit ani...

    • Doporucuji Diablo 3 si zahrat jen pro kampan, uzasne filmecky, celkove pribeh me moc bavil a ten jeden pruchod jsem si velmi uzil. Rozhodne nelituji tech 20€, ktere me to stalo.

      • Morlang

        Pribeh a filmecky trojky jsem zkouknul na YT

  • Jack1947

    Overwatch 2 nevypadá zle koukám že okoukali z Paladins systém abilit a levelování postav. Nojo budou ještě soupeřit.Takže se ještě uvidí co a jak🙂 i když dříve než 2020 se nedozvíme.

    Diablo4 asi bude jinej druh rpg než ty ostatní díly noo.

  • D IV mě překvapilo. Čekal jsem hnusný omalovánky a ono to vypadá fakt dobře! 

  • Johnny

    Mě ty cinematicy nějak vubec neberou, a co se gameplaye týče, vypadá to aspon jako path of exile, takže to třeba to bude hratelný :)

  • CRYPT

    Vcera jsem po praci koukal na trailery WoW Shadowlands a bomba. Potom jsme koukal na trailer a gameplay D4 a ackoliv nejsem fanouskem Diabla, tak taky bomba. Uz abych zacal setrit, Red Dead Redemption 2 + premyslim o tom novem cod + wow datadisk + d4 a to jeste asi nebude konec... 

  • Původní Diablo, i jeho výborné pokračování si rád zahraju ještě i dnes. Bohužel trojku už jsem nehrál, protože byla pouze anglicky, a čtverka bude zřejmě to samé😐, takže zůstanu u Grim Dawnu, protože tomu rozumím🙂, navíc si myslím, že je tato hra i lepší. Jinými slovy si může Blizzard své Diablo nabouchat😉
    • Inquisitor

      Já jsem nikdy ve škole eng neměl, tak jsem se naučil a stále učím sám. A to taky právě proto, protože mě štvalo spoléhat se na češtinu a čekat až to někdo přeloží. Když jsem začínal hrát, tak moc češtin nebylo. Ze začátku to není lehký, ale ta pohoda potom, kdy si můžeš zahrát co chceš a kdy chceš za to stojí. A takový Diablo je na to ideální, protože tam určitě nebudou kvanta šroubovaných vět a knižních výrazů.

      Tohle téma se tu objevuje pořád dokola a nechci se do někoho obouvat za to, že anglicky neumí. Je to každýho věc. Jenom se to opravdu vyplatí a to nejen kvůli hraní, ale i články a informace atd.. Otevře se nový svět.

      • red.eagle.792197
        Su hry ktore ak su v angličtine nič z nich nemaš a ta čeština je tam fakt potrebna. skus si napr. zahratt v angličtine Empire total war a prečitat si tam encyklopediu o technickom alebo sociologickom vyzkume že kolko z toho budeš v angličtine chapat. Alebo strategie od paradoxu ktore ak človek hra v angličtine nie je to relax.
        • Inquisitor

          Promiň ale já hraju hry od Paradoxu v angličtině a dovolim si tvrdit, že je chápu.  Nakonec já přece nepsal nic o tom, jestli je někde čeština potřeba nebo ne. O tom to není. Každýho boj, jestli chce čekat rok na překlad. Třeba EU 4 myslim nemá překlad dodnes.


        • Derp_1337

          ROFL


          To je jako nějakej špatnej vtip?? Sarkasmus???


          Pokud nedokážeš porozumět hrám jako Empire Total War (a CK či EU), tak v tom případě anglicky neumíš tak dobře, jak se domníváš. Dokonce bych řekl, že anglicky umíš jenom povrchně.

          A když už teda neumíš pořádně anglicky, tak prosím tě aspoň nenaznačuj, že ostatní lidé musí na tom být stejně špatně jako ty, a že si ty hry nedokážou užít v angličtině. Takový blábol. LOL

      • Lukass

        Zkus to vysvetlit treba Polakum,  Spanelum nebo Francouzum a argument ze maji vetsi trh neberu.  Je uplne prirozeny ze kazde chce hru ve svym jazyce.  Ja rozumim tak prumerne a vzdycky radci koupim hru z cestinou nez bez. 

        • Inquisitor

          Vzdyť v pohodě, já si taky rád zahraju v češtině. Jenom na ní nechci být odkázaný, to je všechno. 

        • Anarcha

          Argument o větším trhu nebereš, ale bohužel to je ten hlavní důvod proč oni mají lokalizace a mi ne.

          • Lukass

            Ano,  ale z pohledu hrace sem si fakt nemohl vybrat ze se mam narodit v zemi s desitkama milionu obyvatel. 

            Je uplne jasny ze kazde chce hrat hry a na 100% jim rozumet,  at v zemi s par milionama obyvatel,  nebo desitkama. 

            • Blue.Shark

              Hm... počet hráčů v zemích je ale hlavní určující prvek pro lokalizaci. Řečnická: obětuješ milion pro tvorbu jazykové mutace do země, kde se ti to stěží zaplatí, nebo do země, kde si to na sebe 16× vydělá?

              Sice si nemůžeš vybrat, kde se narodíš, ale můžeš si vybrat, jestli se naučíš cizí jazyk.

            • Anarcha

              to sice ano ale hold  by se jedinec měl umět přizpůsobit realitě a ta je taková , že anglicky a třeba polsky mluví mnoho násobně víc lidí než Česky a proto je hold třeba se naučit angličtině a né jenom kvůli hrám , které jsou v tomhle ohledu okrajovým důvodem.A pokud nechci tak bych aspoň neměl brečet , protože si za to můžu sám , že jsem pohodlnej.

    • Anarcha

      No jestli i na hry tipu Diablo potřebuješ čestinu , tak by si se místo sezení u PC měl vzdělat v angličtině,jelikož taková neznalost je v dnešní době fakt smutná.

      • Meow

        Typu* by ses* 

        Lepší je neumět česky, viď? :-D

        • Anarcha

          Já tam někde píši *by ses nauč se číst trole.

          • TheSuffering

            On samozřejmě naráží na to tvé "by si se". A  ty jsi jen potvrdil to, co on už dávno ví.😂

            • Anarcha

              Upřímně je mi úplně jedno, že to není správně spisovně 😎

              • Meow

                Reakce na příspěvek:

                Někdo se rád chlubí absencí vzdělání, takže proti gustu... :p

      • Hry jsou zrovna médium, u kterých si slovní zásobu zlepšit formou zábavy. 

      • No ano potřebuju, protože česky rozumím přece jen o dost líp než anglicky. To je takové myslím normální když jsem čech. Kromě toho jsem toho názoru, že když se mám bavit, tak se vším všudy, to znamená v jazyce kterému rozumím nejlíp.
        • Jackoslav426

          Nesnáším, když se hra pustí v češtině. To je vždy první co přepínám. Ty překlady jsou kolikrát na hrozné úrovni. Originál je originál.

        • Anarcha

          je užasný jak si lidi dokáží okecat svoji lenost.

          • TheSuffering

            Ty se tu navážíš do lidí, kteří mají problém s angličtinou a přijde ti to normální, kritiku své češtiny ale nezkousneš.😂

        • BoB.2
          🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit