Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky me Assassins Creed 3 tolik nepresvedcil, i kdyz jsem se na nej tesil a asi stale tesim, ale... Ono uz driv to samozrejme nebylo realisticke, ale byla urcita pomyslna hranice, kde se to dalo v ramci pribehu a hratelnosti chapat. Ale tady uz mi to prijde kapanek pres hranu. Chtelo by to vic vsadit na tu realisticnost a min na wow efekt.
    • A zaco zase minuska? Ze me AC3 nepresvedcil? Nebo ze se na nej i tak tesim? :)
    • ZvacA
      A to si ještě neviděl tu naspeedovanou námořní bitvu, to je teprve jízda. Piráti z Karibiku hadra.... :D
      • Hairy_Ass
        http://www.youtube.com/watch?v=8X5G3QMEwpE

        Ty v*le! Co to tam pluje za motorový čluny s plachtama? *1* *1* Koukám, že AC3 je čím dál vtipnější, asi chtějí konkurovat novému South Parku. *1* *1*
        • Já zas koukám na ten obrázek u článku a říkám si, kolik asi ten náš hašašín váží. Že by 6 kilo, nebo 7 ? Protože víc mít nemůže, ta větvička by pod nim prdla *1*
          AC sérii moc nesleduju, ale to se tam opravdu bude skákat po větvích ? *1*
          Kdepak, tohle bude bžunda hra *1*
  • Po tom co jsem ho videl samotneho vyhrat bitvu a nasledne vyvrazdit materskou skolku maskovanou za britskou zakladnu tak ho mam rad zase o trochu mene a o trochu vice se mi styska po Eziovi.
    • Inquisitor
      Jo holt je vidět jaká je cílová skupina.
  • Inquisitor
    Ten Assassins Creed teda vypadal dost bídně. Nesmrtelný hrdina který sám zastaví celou anglickou armádu? Pobít deset, dvacet, sto lidí asi není žádný problém. Trošku to už přehnali.
    • IIBANIIOcelot
      O tom ale Assassin byl už od prvního dílu...Mě se tohle líbí a nevypadá to tak přehnaně jako v jiných hrách...jinými slovy je to jeho zabíjení uvěřitelné - odehrává se tak rychle, že řadoví vojáci, kteří navíc ani nemají něják extra trénink na souboj na blízko, prostě namjí šanci...
      Navíc je na tobě jak hru budeš hrát
      • Inquisitor
        No mě to přijde přehnaný dost. Když přeci vlítnu mezi padesát ozbrojených lidí, tak nemůžu přežít ani náhodou. Já vim je to jenom hra, ale přece jenom mi to přijde moc.
        • IIBANIIOcelot
          Řekni mi hru, kde tohle nejde
          Prostě je hra udělaná, aby si ji zahrál běžný hráč co všechno vykuchá(a, že to aspoň vypadá pěkně narozdíl od vykuchání města třeba ve Skyrim) ale určitě to jde hrát i způsobem skrývání - útoku - a útěku. Podobně jako v Hitmanovi. Já to třeba hraju tak i tak dle nálady...
          Ale to je jedno stejně bude nejlepší Watch Dogs xD
          • Inquisitor
            Pár her bych určitě našel, ale je fakt že to je menšina.
      • No kdyz jsem nekde v Benatkach na namesti povrazdil sam asi 50 vojaku a pak uz me to nebavilo, tak sem sel zase dal, to kapanek prehnany bylo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit