Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky me Assassins Creed 3 tolik nepresvedcil, i kdyz jsem se na nej tesil a asi stale tesim, ale... Ono uz driv to samozrejme nebylo realisticke, ale byla urcita pomyslna hranice, kde se to dalo v ramci pribehu a hratelnosti chapat. Ale tady uz mi to prijde kapanek pres hranu. Chtelo by to vic vsadit na tu realisticnost a min na wow efekt.
    • A zaco zase minuska? Ze me AC3 nepresvedcil? Nebo ze se na nej i tak tesim? :)
    • ZvacA
      A to si ještě neviděl tu naspeedovanou námořní bitvu, to je teprve jízda. Piráti z Karibiku hadra.... :D
      • Hairy_Ass
        http://www.youtube.com/watch?v=8X5G3QMEwpE

        Ty v*le! Co to tam pluje za motorový čluny s plachtama? *1* *1* Koukám, že AC3 je čím dál vtipnější, asi chtějí konkurovat novému South Parku. *1* *1*
        • Já zas koukám na ten obrázek u článku a říkám si, kolik asi ten náš hašašín váží. Že by 6 kilo, nebo 7 ? Protože víc mít nemůže, ta větvička by pod nim prdla *1*
          AC sérii moc nesleduju, ale to se tam opravdu bude skákat po větvích ? *1*
          Kdepak, tohle bude bžunda hra *1*
  • Zajímá mne jestli Frantící (které mimochodem mám docela rád) v AC III budou prezentovat jak moc napomohli v boji o nezávislost :D Tipoval bych, že jo :-D
  • naucil jsem se mit rad asasiny, ale nikdy se nenaucim mit rad Francouze :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit