Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Hlavně se v tom zase nevrtejte, pane Bohoněk *1*
  • takhle špatně skončím. „V pohodě, já se kochám. Bydlím v Praze a tam se jezdí maximálně padesátkou.“ *1* *1* *1*
  • Tak jako pardon pánové, ale trochu víc bílejch tam mohli přidat. Copak jsme někde v Kábulu nebo co? Vždycky mě tyhle maličkosti rozčílej.
    • bili uz jsou mensina ve hre v realu zatim ne
      • doufejme ze ma v tom zanovnim Ferrari poradny alarm.. i kdyz, ja projet takovou ulickou jako je ve hre s autem za 10 mega, tak me tam fakt nidko zaparkovat nedonuti *1*
  • Magister_Peditum
    Hry odehrávající se v naší kotlině vždycky potěší. Sice je výsledek často k pláči, ale i tak. Jsem zvědav na středověkou Prahu od Vávry a spol.
  • Něco z IGN.....
    http://www.ign.com/articles/2013/06/12/e3-2013-forza-motorsport-5-hands-on
  • Tkhle hladkej prujezd bych chtel videt, to ma fyziku Wipeoutu. :-D
  • Black_Hand
    je mi uprimne hodne lito te holky se svetlym trikem a vyraznim paskem co stoji u znacky parkovani pro 4 mista. nicmene take ma muj obdiv, protoze stat takto jiste bez chodidla je opravdu vykon. *1*
    • to je Eržika, přišla o nohu při sběru železného šrotu z vlakových kolejí *1*
  • http://www.youtube.com/watch?v=U_NySJyi2pw tady je aspon video a bez kokotu s vlajkou Evropy 2 :D
  • Když už ne ve skutečnosti, tak alespoň ve hře budeme mít perfektně hladký silnice :D
    • A průjezdnou Prahu. Jestli voni to nakonec nebudou spíš sci-fi závody *1* *1* *1*
  • Keyz
    Ten borec s vlajkou na Tramvaji je super.

    Není náhodou v troleji elektřina a dotknou se toho něčím může způsobit minimálně stání vlasů na hlavě? :)
    • v troleji neni elektřina, ta je pouze v šalině:)
      • Hanzales
        ... s tebou se o tom nemá cenu ani sázet, i když pokud pro případ, že prohraješ sepíšeš závěť, tak si teda plácnem ;o) Já jsem párkrát dostal takový menší průboj od trolejbusu v zimě s promočenýma botama durch a stačilo mi ;o) Asi jsem měl promáčené boty a ponožky jenom já, protože lidi furt čučeli, proč tam naskakuju jako d*ment a nenastoupím normálně. Přísahám, když jsem měl nohu na zemi a zároveň na prvním schůdku, tak to zabrnělo jako kr*va a ten jeden trolejbus měl asi prostě blbý ukostření, nebo co. Jsem pak z toho měl stihu a naskakoval jako d*ment ještě zbytek zimy i do ostatních trolejbusů :D Edit: Člověk se tu ani nemůže označit za d*menta :) A Kr*va není šlapk*, ale ta co mléko dává, veselá kr*va.... :D
      • Aha aha. Povedenej.. :)
    • Dejme tomu že během závodu by se přívod pro bezpečnost vypnul, i vzhledem k možnosti že auto by mohlo při havaárce nějakej ten sloup sestřelit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit