Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Jako čekal jsem od toho hodně, ale ani ve snu by mě nenapadlo že tu bude tolik úžasnýho obsahu. Obrovskej skok oproti předchozím souls hrám. Lokace jsou neuvěřitelně detailní a některý tak rozsáhlý, že se v nich dá ztratit.
    Působivý je i jak rozmanitý a nápaditý jsou nepřátelé. Některý typy nepřátel jsou dokonce použitý třeba jen na jednom malým, skrytým místě, jen aby dotvořili svět. Prostě nedělali kompromisy.
    Bossů tu nebude tolik jak v DS, ale každej je unikátní, zapamatovatelnej a většina z nich budí respekt. Zapomeňte na přerostlý rytíře s přerostlým mečem z DSII.
    • Pravda, pravda. Jen s tou rozmanitostí bych tak úplně nesouhlasil. Ve hře je spousta vlkodlačích monster, což po čase lehce omrzí a to prostředí se taky moc nemění, jelikož víc jak půlka hry se odehrává ve městě. Mě osobně docela zklamala recyklace bossů a nepřátel, což je nešvar, který byl už v prvním Dark Souls.
      • Malleth
        Dohrál si to? Jakmile se dostaneš z Yahrnamu, lokace i nepřátelé začnou bejt čím dál víc ulítlejší.
        Nehledě na to že i když je tam hromada vlkodlaků, jsou v různých mutacích a stadiích proměny, tím pádem maj odlišný zbraně, modely i movesety. V podstatě jediný co je spojuje je ta nemoc.
        Jaký bosse recyklovali?
        • Dohrál jsem to. A dohrál jsem i všechny Souls hry. Proto můžu říct, že rozmanitost IMHO tak velká není. V podstatě je tam město, les, bažiny, další město. "Nightmare" úrovně jsou originální a neopakují se, to je pravda. Když to srovnám třeba s Dark Souls, tak ta rozmanitost žádná sláva není.

          Ty vlkodlaky bych jim odpustil, je to dáno příběhem a to jsem schopen překosnout.

          V poslední lokaci (před návratem do Snu) udělali z bosse (bossů) normální nepřátele.
          • Malleth
            Ok, použili jednoho bosse jako normální nepřátele. S tím problém nemám. Horší je když použijou jednoho vícekrát, jen ho udělaj těžšího, nebo tam daj dva. To se tady pokud vim nestalo.

            Jinak souhlasim že dark souls bylo rozmanitější, ale to už je holt daný tim zasazením.
            • Teď jsem si vzpomněl, že ten panák u čarodejnic se pak objevuje i v úrovni před tím. Ale jak říkáš, zas takový problém to není.
              Vyloženě zkopírovaní bossové nejsou, což je jedině dobře, ale uvítal bych je trošku nápaditější, to je vše.
    • Kozy
      Mě dostal Insight a jeho vliv na příběh a obtížnost.
  • Odulin
    Tohle je skvělý týden. V úterý koupno Bloodborne a teď Pillars of Eternity. Obě skvělé hry.
    V Bloodborne jsem u teprve u druhýho bosse a už jsem měl několik záchvatů. Sice trochu delší loadingy po smrti, ale zas než člověk najde ten gamepad, který někam mrsknul, než se pořádně nadechne vydechne a připraví mentálně na další pokus, tak je to akorát. :)
  • xH4wK
    Som v zasade PC hrac.. ale
    Kvoli Demons souls som si kupil PS3
    Kvoli Bloodborne si kupujem PS4 :D
    • jsem rad, ze nejsem se svym postizenim sam :-) udelal sem to uplne stejne...
    • Keyz
      Proč ne...

      Udělal jsi přesně to co chtělo Sony. Podlehl jsi tlaku jedné hry která je pouze u Sony a koupil proto konzoli.
      • A? Nebude natom hrat len blloodborne
        • Pravda, bude na tom hrat i to, co by jinak nehral :D
    • Mart9
      Nejsi PC hráč, jsi jen hráč. Já taky (hraju na PC) jen s tím rozdílem, že nejsem ochoten koupit konzoli kvůli jedné hře. Musely by být alespoň 3 a na pěkně dlouho. Žádné 3hodinové rychlovky.
      • xH4wK
        Samozrejme,

        Pri bloodborne urcite stavim mozno aj stovky hodin.. (ked si spomeniem na stovky hodin u predchodcov)
        Dalej som si k tomu rovno kupil the last of us a DmC
        Uvidim co prinesu dalsie mesiace mno..
        • Mám to stejně kámo. Vyrůstal jsem na Eye of Beholder a Dungeon Masteru. Měl bych tedy být nejspíš zatvrzelej PC hráč, ale nejsem. Výborný hry není možný ignorovat, takže jsem kvůli Demon's Souls, Last of Us, Red Dead.. apod pořídil za pár šupů jetou PS3 a užívám si i na ní. Potom ji v podstatě za stejnej peníz můžu zase prodat. To stejný plánuju i s PS4. Zdravím tímto všechny zatvrzelý vztekající se PC konzervy. *5*
    • Jsi moudrý
      • Zamysli sa nad svojim nikom, dufam ze este nemas 18
        • Kesuonvoh byl samuraj z jedné epické knižní ságy. Uživatel je zjevně sečtělý a je velkým fanouškem tohoto reka a dal si jako nick jeho jméno, jen ho napsal obráceně. *15*
  • hororove ovladanie ci uz aj nieco normalne?
  • jednou za dva roky solidni hra, ta ps4 se vazne vyplati, takhle za celej zivotni cyklus budou 3 mozna dokonce i 4 *5*
    • A co je ti potom?
    • A to je problém ? I kdyby byla jenom 1, tvoje peníze to nejsou. Lidi utrácejí za kde co, taky to všude komentuješ ?
    • Nenariekaj ze nemas na ps4 nikoho to nezaujima
  • Vážení PC hráči, uvědomte si prosím, že PS4 stojí +- 9000. Srovnávejte tedy kvality s PC, které stojí stejně. Spoustě lidí očividně nevadí, že mají horší grafiku, framerate a efekty než mají mašiny za 30000, popř. ti lidi ty mašiny doma mají taky a PS4 mají proto, aby si na ni zahráli to, co si na PC nezahrají, aka exluzivní hry. Bloodborne je pro mnohé z nás dostatečný důvod si konzoli pořídit. Je ta těžké se s tím smířit ? Popisovat proč je ta hra tak dobrá je zbytečné, na PC vyšly DaS i DaS2, pokud vás nebavily tam, tak by vás nebavil ani BB, pokud vás ty hry chytly, tak doporučuji šetřit :-D
    • tak ne každý se spokojí s lowendem.. je jasné, že technologicky ten boj současná generace konzolí dávno prohrála, to ale nemusí být na škodu, musí se teď víc soustředit na hratelnost, když ví že na technologickou špičku nedosáhnou (Nintendo efekt?) a to nemusí být pro hráče na škodu
      • Já jsem třeba taky vždycky obhajoval hraní na PC, než jsem začal pracovat s počítačem. Po 8h v zaměstnání mi nezbylo než vzít tu konzoli. Teď jsem rád.. :D Ale viděl jsem to taky z toho pohledu PC hráče.

        Ale používal jsem argumenty ohledně antialisingu a kvalitě textur i když jsem to doma rozjel stejně jen na střední nastavení. A je mi jasné že to dělá 90% hejtrů. Zvláště ti co se odvolávají na 4k monitory. Nemám rád ani jednu z těch stran- to je podobné jako u Orderu 1886- jedni ji hejtovali ještě než vyšla a nadávali, druzí vynášeli do nebes ještě než vyšla a nadávali, ale obě skupiny jsou prostě.. *16*

        Každému vyhovuje něco. Mě vadí nepravdivé prohlašování.. DS hry = grind? Já nenávidím grindování ve hrách a neměl jsem potřebu to dělat v žádné souls hře ani bloodborne. Jiní kritizují kotouly ve hře, ale jsou witcher 2 fanboyové. Prostě nechápu, proč musejí být furt nějaké protipóly. Nikdo nezávidí nikomu, protože má doma zařízení, které si vybral, kdyby ho nechtěl vybere si jiné. Proč bych měl závidět třeba cokoliv na xbox? Však si ho můžu koupit.. PC můžu kdykoliv vylepšit. Jsem prostě namíru spokojený s tím co mám a přijde mi že to jsou právě hejtři co nejsou spokojení, protože se musejí ozývat.
        • Bez křeče přiznám, že mě láká Quantum Break na xko a Star Citizen na PC. Kvalitní tituly jsou všude.. Jen mě prostě nejvíc lákala ta nabídka na PS4. Japonci jsou sice trochu divní ale jejich kreativitu jim nejde upřít.
          • Já měl taky období, kdy jsem hodně pařil na konzolích (PS2, PS3) a pak jsem zase přešel na PC zřel že má přecijen dost výhod, pro mě jsou to hlavně mody do her, které jsou dnes opravdu pohodlně dostupné přes steamworks, hezky to bylo vidět u prvního Dark Souls, které vyšlo na PC v hrozném stavu a autoři řekli že s tim nic dělat nebudou, ale během pár dní to mod komunita opravila za ně. Tohle Sony i MS prováhali, kdyby udělali na svoje konzole nějakou integrovanou službu na podporu modů ve hrách ve stylu steamworks, bylo by to mnohem zajímavější.
            • Pak borec ještě opravil deadly premonition za 20minut.. :D on je bůh. Jinak souhlasím, omódovaný Stalker je nejlepší střílečka jakou jsem kdy hrál. Total War jsou nejlepší strategie jaké jsem kdy hrál. PC má svoje kouzlo a konzolisté nejsou klonování k tomu tvrdit opak.. :D to že se tak chová ta hlasitá menšina (žiju v bláhové představě že většina si nestěžuje a hraje, tak mi ji neberte :D) je už věc druhá.
      • Ano, s tím souhlasím. Když konzole neutáhne 4K v 60fps tak musí nabídnout něco jiného. Mě osobně nevadí hrát hry s, pro někoho, horší grafikou, stačí, že mě baví. Z poslední doby třeba Binding of Isaac, Rogue Legacy, Rayman Legends. Grafika nic moc, zábavy moc. Ony možná ty firmy nechtějí jít cestou technologické špičky naschvál, masy by to stejně nezaplatily. A to je dobře.
        • Nechcu ti brat iluze ale konzole utahne sotva 30FPS v 900p, takze 4K a 60FPS je solidni scifi. To driv zacnou ptaci chodit pesky.
          • Umět číst znamená i pochopit co je psané. Tvrdím snad, že utáhnou ?
          • No tak to sme asi v budoucnosti u nas na namesti si to holuby stradujou po svejch jak lidi.
  • Za jak dlouho se ta hra da projit pokud by clovek furt nechcipal?
    Nenatahuje obtiznost umele herni dobu?
    • Kdybys porad nechcipal tak ta hra ztratí svoje kouzlo... Tady je umírání většinou určitěj pokrok, neni to jako umírat třeba v CoDku na jednom checkpointu a pořád chodit dokola... Je to spíš jako umírat v MMO, zustane ti inventář a dozvíš se něco novýho na co si dáš pozor
      • Jde me spis o to ze na konkurecnim webu borec po 40 minutach hrani prohlasil ze kdyz to hral poprve dostal se na stejny misto za 5 hodin. To me prijde divny a zda se me to jako umely natahovani herni doby.
        • No ale o tom ta hra prave je.... Je tezka, sama past, shovani nepratele... Musis na to prijit a odhalit vse a pak to jede jako po masle... Ta hra neni tezka jako ze bys musel 10 minut do nekoho šťouchat aby umrel, ale je tezka protoze kdyz jsi nekde kde to neznas, udelas krok blbe, nebo nabehnes do mistnosti bez kontroly a umres protoze te nekdo prepadne... Prvni Dark Souls me poprve trval tak 50 hodin, ted kdyz budu chtit tak prijdu z prace a do večera mam dohráno
          • Musíš vždy zjistit strategie na jednotlivý nepřátele, vymyslet jak je pozabijis protoze vetsinou jsou ve skupinkach... Taky bloudíš, protože hra nema žádnej kompas nebo mapku... To neni umělý natahování herní doby, to je proste těžká hra...
    • Mě to nepřijde tak zlé jako v dark souls 1. Obvykle než umřeš tak si otevřeš zkratku. Nestalo se mi že bych šel déle než 10 minut poté co jsem umřel. Spíš je to tak že někam dojdu, otevřu si dveře. Umřu na bossovi a pak k němu dveřmi proběhnu za minutu. A samozřejmě nějaký čas může člověk zabít tím že bude studovat pohyby nepřátel ale že bych po 15 minutách napjatého hraní umřel a musel procházet těch 15 minut znovu se mi nestalo. A i kdyby se stalo tak je podruhé člověk jistější a fičí to rychleji.
  • Viem mi prosím niekto vysvetliť o čom je táto hra ? Aký má príbeh a čo je cieľom ? Lebo pripadá mi to dosť primitívne. Z videí môžem len posúdiť, že postava sa pohybuje smiešne a vlastne celé to na mňa pôsobí tak, že by som to nechcel ani zadarmo, ani keby mi zato platili. Prečo a kvôli čomu je táto hra posudzovaná a hodnotená tak vysoko ? Fakt by ma to zaujímalo, možno potom na ňu zmením názor. Souls som nehral, tiež z videí som o to záujem nemal.
    • to bude psychologická věc, že jsou tyto grindovací hry tak návykové, asi jako když jsi 100x za sebou dělal boss raid v Diablu nebo nějaké mmo, kdovíjaká zábava to nebylo, měl jsi lepší věci na práci a stejně jsi tam běžel po 101.
      • Souls serie neni grindovaci, nechapu, proc mas potrebu se vyjadrovat k necemu, o cem nemas paru.
    • Kup si ju a uvidis z pismen to nepochopis
  • Ta hra je skvela, mam ju od stredy a bavim sa velmi dobre. Nenechajte sa oodradit trapnymi komentami od ludi co ju bud nemaju alebo ju nevedia hrat. A grafika je tiez super.
    • Jop to můžu potvrdit je to pecka. A to že tu pár pitomců brečí jaká je to blbost přestože to viděli tak maximálně pět minut na youtube opravdu neni nic co by komukoliv o té hře něco řeklo a rozhodně se tim nnechte odradit. Mimochodem stejně jako u ostatních souls her vám gameplay ne yutube nic neřekne a skutečně to z něj vypdá jako nuda. Skutečnost je ale jiná a je to jednoznačněš must have titul a to i pro hráče který nikdy žádnou souls hru nehrály.
      • Přesně tak. Ono je jedna věc, když vidíte na youtube někoho, kdo to umí hrát a pak si ten ovladač vemete sami poprvé do ruky. Ta hra potřebuje se to skvěle naučit a umět číst prostředí a nepřátele a to samo o sobě trvá. Timing je alfou a omegou her od From Software. A ted do toho připočítejte spoustu skrytejch věcí, na který člověk přijde buď náhodou nebo díky komunitě. Kámoš co hraje tyhle hry už od Demon Souls tvrdí, že end game v podstatě vrcholí v pvp, ale to je jeho názor. Celou hru se člověk podle něj učí hru ovládat a je spousta novejch věcí na co člověk přichází. Navíc jsou tam vždy speciální věci, který nejdou jen tak získat.
  • Fakt lituju lidi, kteri si z kapesneho neusetri na Ps4 a o tento klenot tak prijdou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit