Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo, vypadá to celkem hezky. ale hrát to asi nebudu. naposled co jsem hrál dark souls, tak jsem se málem zbláznil a utopil v tý hře desítky a desítky a desítky hodin. dneska už tolika času nemám. jo a taky nemám ps4 .. *3*
  • del0
    Hrací doba 50 hodin, z toho je 10 hodin loading. *15* The power of PS4. Prostě kouzlo sdílené paměťi a japonské optimalizace (že jo, flashíku). *15* Ale přeju vám to. Já být fanboy téhle hry, tak už mám několikrát vyleštěno. Ta radost, že si na krabici za 10K po roce+ můžu něco slušnýho zahrát musí být záviděníhodná. Napsal bych možná i děkovný dopis do SONY.
    • Delo ty si ale delo
    • Tohle už je snad diagnóza.
      • Asi problémy v rodině. Možná taky nějaký trauma z dětství.
        • Jo, mělo asi dvacet čísel :D
  • No pamatuju si jak jsem tu byl u jiného článku k této hře brutálně umínusován, když jsem napsal: "kdy asi tak PC master race udělá petici za vydání na PC" a hle! Hned v den launche už měla tisíce podpisů :D

    Nechci tu zakládat nějakou flame debatu. Jen mě to prostě pobavilo :) Navíc jedna reakce na internetu mě vyloženě rozsekala :D https://www.youtube.com/watch?v=JB7ehZ6nM5E
    • del0
      Tjn. Psát petice, když si můžou jít koupit PS4 kvůli jedné hře. Kam se poděl zdravý rozum. Jsou to hlupáci.
      • Hlupak si akurat tak ty ze namiesto hrania tu potis taketo slaboduche hovadiny
      • Hlupáci to nejsou (aspoň ne všichni), protože určitě vědí, že na PS4 to není jediná hra, která by je zajímala...
        • del0
          Jistě. Na PS4 už vyšlo takovejch pecek, že se BB ztrácí. Každopádně, nebudu se hádat s někým, kdo vidí lidem do hlavy.
          • Seriously.. Get a life *7*
          • Majkl
            zrovna minulý týden jsem potkal kamaráda, říkal mi "tak jsem si koupil PS4, ale vůbec na to neni co hrát :(" *7*
  • pěkná recenze *3*
  • system seller..ps4ku si kupim len kvoli tejto hre
  • Já vám tu hru jakožto PCčkář přeju, nejspís bude fakt dobrá... jen se optám

    říká vám něco pojem Chromatic Aberration?

    tuším že na konzolích to asi moc neresite, ale na PC je tohle povazovany prakticky za mor. Je to filtr co simuluje oldskool televize z 90let. Jedina hra, kde to IMO fungovalo, byl Alien isolation.

    Na screenech to poznate tak, ze zaostreno je pouze na stred obrazovky a okraje se zdaji byt rozmazane, resp presneji zdvojene. Je to dost neprijemne na oci :(

    Jinak grafika vypada ok, akorat neprilis rozmanite... ale samo priznavam ze o hre nic krom recenze zatim nevim, takže nemohu soudit. Snad to bude dobrá pařba, což se zdá ze jo :)
  • Zítra by měla dojít.. těšim se, jak malej kluk a zatim nelituju, že jsem podlehl koupě. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit