Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdy asi bude hotové Day-Z
    • Az odstrani combat logging & server hopping, vychytaji nektere palcive bugy, pridaji auta a vubec tunu noveho obsahu (zbrane, hadry, srandicky s nemocema), tak to bude to bude bomba a je fuk, jestli v alfa nebo beta verzi.
    • eStar
      Jestli myslíte standalone tak tenhle rok to ještě nebude. Beta má vyjít snad kolem příštích vánoc.
    • XorxoxTalarius
      No vzhledem k tomu ze ocekavaji na konci tohohle roku betu ... tak to jeste nejakej patek potrva :D
  • Tak toto je asi prvy bundle co nestoji ani za ten 1$ same dobugovane nefunkcne hry..
    • jako bohuzel mas recht, naletel jsem :( trosku me neuspokojujou odpovedi typu bylo to levne :) myslim, ze se pridam k dalsim a budu si s logem BI vytirat zadni partii tela...
      • XorxoxTalarius
        A co odpoved typu: "Proc si hergot ze vsech her nainstalujes zrovna Tactics? A jestli tam mas bug, tak ho postni, jelikoz chyba ktera neni v systemu, neexistuje."
      • Mart9
        Levná je budgetovka za 200 Kč. Tohle je skoro zadarmo.
    • Mart9
      Snad mu ani ty mínusy neklikejte, ještě se na nich uspokojí.
      • celoush
        jen ať si vystříkne, de*il
  • Mart9
    Má ta ARMA český dabing jako kdysi Operace Flashpoint?
    • calwin
      chalani z kampane hovoria po anglicky až do doby kým niesu v černarusi... tam hovorí velitel lámavou češtinou keď sa chce dohovoriť s civilmi a černoruskou armádou... zbytok je zasa len angličtina (briefingy, rozhovory vrámci základne...) čiže je to taký mix (mapa a interface je česky)
      • Mart9
        aha, díky za odpověď.
  • eStar
    Už spravili AI u Carrier Command? Nevíte někdo?
    • zdar, AI se vyřešila už v jednom z prvních patchu, hned po vydání hry
    • Jo, aktuální verze ji už má odladěnou.
      • Fakt? Já ještě začátkem týdne četl něco jiného - jinak bych teda ten bundle taky koupil (kromě CC nic nepotřebuju a nebo už mám..ale odrazuje mě právě ta hrozná UI).
        • tak jsem ho koupil a běda jak Carrier Command bude nehratelný! :D
      • eStar
        Díky, koupeno, snad nebudu litovat, ale za těch pár korun si myslím že budu spokojen.
    • pššš hry od BI přece chyby nemaji proto je vsichni kupujeme...
      • XorxoxTalarius
        No a ja si vzdycky myslel ze si jejich hry lidi kupuji proto ze tam dostanou aspon nejakou davku realismu a moznosti si do hry nahrat mody a tim si prodlouzit hratelnost o dalsi desitky hodin.
  • Škoda, že k Take on Helicopters není i DLC Hinds. Takhle je to další Humble, který nevyužiji :(
    • Máš recht,20 korun za základ hry,ke který si můžeš dlc dokoupit třeba ve slevě na steamu,je moc peněz. Ach jo ...
      • lipkozzi
        Zase ale nikto netvrdi, ze sa tam to DLC este nemoze objavit. Mam pocit, ze je bezne, ze sa v priebehu tyzdna mozu objavit este OST alebo DLC-cka
        • Ale to plati len na obycajny bundle nie na weekly. Podla mna je to dobra ponuka a ziadnu s tych hier nemam a ani som nehral.
      • Ale za tohle si, bohužel, může Humble Bundle sám. Svoje "fanoušky" rozmlsal a teď mají všichni plnou pusu keců když tam není 10 AAA titulů v GOTY edici...
        • Jasně,taky bych bral kdyby tam nacpali i všechny dlc,ale pokud mě hra zajímá,tak přece neřeknu že 20 kč už je moc,kdyby tam byly dlc,tak to dám,ale takhle ne ...
  • Nemáte někdo typ na nějakou moderskou AI, která by překonávala tu od BI studio? :-) Narazil jsem na AI od Zeuse, ale nejsem si jistý, jestli se mi přes SixLauncher spustila, každopádně kritiku má dobrou.
    • celoush
      co jsem kdysi zkoušel nějaký mod pro dvojku, tak v určitých chvílích to vypadalo, že se chová líp, ale ve větším počtu padalo fps rychlo dolů a pak došlo na situace, kde si nedokázalo vůbec poradit. Pak jsem to tak nějak vzdal...

      Jinak u Wulfensteina mi někteří napsali, že hrají s TPW modem a že jim to zlepšilo dojem, tak zkus ten.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit