Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cypri
    Německá armáda druhé světové války se zdá v podání této hry jako banda neschopná trefit cil.
    Bojím se, že to tak trochu bude nuda.
    • A ten tank se dokonce ani nenamáhal vystřelit. Asi si střelec říkal: "stejně se netrefím, tak co bych se namáhal..."
  • To zpomalování času aby se náhodou nestalo že minete, mě už začíná otravovat...
    • jindra.veliky
      ja bych v takovym tempu udelal celou hru - byla by delsi hraci doba a nikdo by si nestezoval
    • Mart9
      Tak ho prostě nepoužívej. To tě nenapadlo viď?
      • nekromant33
        pro zlepšení zážitku prosím ignorujte některé funkce hry... legit

        nehledě na to, že se takovýhle zásahy do gameplaye neobejdou bez nějaký úpravy v designu případně AI, to už ignorováním neodstraní... inu gamepad jako nadřazené ovládání FPS si vyžaduje evoluci žánru!
        • Já nejsem proti těmhle zjednodušovákům, když se dají vypnout v options. Jako třeba v Thiefovi. Vlk se nažere a koza zůstane celá.
        • Mart9
          Jenže někomu zase může zlepšit zážitek to, že tam taková funkce je.
  • Ještě že uprostřed obrazovky svítí tlačítko, který mám zmáčknout, bych mohl zapomenout, který z těch osmi čudlíků to je.
  • Divím se, že Crytek nechal licencovat svůj engine takovým prznitelům... Německý engine, na kterém běží polská hra, ve které střílíte Němce
  • strabo
    Se slzou v oku vzpomínám na Brother in Arms. Jedna z her u který bych si reinkarnaci do moderního hávu velmi přál.
    • Mart9
      Zrovna nedávno jsem hrál Hell´s Highway a parádička.
      • Jack1947
        Jo ale uz to nebyla ta prava BIA (ta se hned tak nevrati) *9*
        • Když to nebyla BiA tak to bylo co? NFL? Tvá hloupost je opravdu monstrózní
          • Jack1947
            Hrals si BIA1 (earned in blood bylo takove horsi ale dejme tomu) jasne byla to s nemci 2svetova taky , 3Rd person pohled no dejme tomu ale od puvodni BIA hryto bylo vzdalene arkada vystridala realismus...
            takze tak..aspon pro me ne. Nepovazuji to za plnohodnotny dil a jsem rad ze FURIOUS uz se ani nebude jmenovat Brother in arms. *4*
            • Jack1947
              Aha BIA byla arkada to jsou mi veci... asi jsme hrali jine/)ou) hry/hru.
            • Bylo to úplně stejně arkádové jako první BiA. Lišilo se to snad jen v tom, že zbraň se už neovládala tak debilně jako v prvním dílu, tam se jim to fakt nepovedlo - flinta se chovala jako 10kg trubka
    • A na co? BiA2 vypadá pořád skvěle i dnes, jednička taky není k zahození.
  • Mart9
    To vypadá na parádní střílečku, docela mě to oslovilo. Jen doufám, že půjdou vypnout ty stupidní ikonky, co létaly ve výhledu.
  • No a čím to asi bude?:) članek je nahozen dříve než je zpřístupněn...stačí jen chvilku počkat...

    Rozhodně druhá světova byla stvarněna tolikrat že už těžko něco překoná COD 2. A v dnešní době miřit na rameno a znamena to headshoot je nezajimavé.

    Každopadně pro ty kdo nehral COD2 to muže byt zajimavá hra.
  • To je každou chvíli. A zatím se mi to vždy stalo u nových článků...
  • BoB.2
    Not Found zase.
    • dilinja
      *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit