Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To se člověk nesmí divit, že Němci prohráli válku, když nechávali povalovat panzerfausty zásadně poblíž svých tanků.
    • Mart9
      :D Tohle musí být top příspěvek!
  • To zpomalování času aby se náhodou nestalo že minete, mě už začíná otravovat...
    • jindra.veliky
      ja bych v takovym tempu udelal celou hru - byla by delsi hraci doba a nikdo by si nestezoval
    • Mart9
      Tak ho prostě nepoužívej. To tě nenapadlo viď?
      • nekromant33
        pro zlepšení zážitku prosím ignorujte některé funkce hry... legit

        nehledě na to, že se takovýhle zásahy do gameplaye neobejdou bez nějaký úpravy v designu případně AI, to už ignorováním neodstraní... inu gamepad jako nadřazené ovládání FPS si vyžaduje evoluci žánru!
        • Já nejsem proti těmhle zjednodušovákům, když se dají vypnout v options. Jako třeba v Thiefovi. Vlk se nažere a koza zůstane celá.
        • Mart9
          Jenže někomu zase může zlepšit zážitek to, že tam taková funkce je.
  • Ještě že uprostřed obrazovky svítí tlačítko, který mám zmáčknout, bych mohl zapomenout, který z těch osmi čudlíků to je.
  • Divím se, že Crytek nechal licencovat svůj engine takovým prznitelům... Německý engine, na kterém běží polská hra, ve které střílíte Němce
  • Já chápu, že udělat AI která není úplně tupá a má imitaci "pudu záchovy" je dost těžké ale když stojí panďulák na otevřeném prostranství a k němu se přímo rozeběhne Němec ignorujíc zíďku vedle sebe (krytí) a to, že má MP40 tak opravdu nevím co si o tom mám myslet...to ho chtěl umlátit? To je tak těžké v dnešní době implementovat alespoň základní "krycí návyky"???
    • hej stfu kdyby se schovávali, víš jak blbě by se do nich střílelo? mě to tak vyhovuje, pařbě zdar. btw doufám, že tam bude i nějaký fast-travel, ty mapy vypadají dost velké a nebaví mě furt chodit
      • C-BEAM
        súhlas, zišiel by sa teleport ... A nerozumiem prečo sa hra medzi výstrelmi zo sniperky zrýchluje a len pred výstrelom plynie normálne *9* to je nejaká hardcore móda, nie ? *13*
      • Ano...omlouvám se, varianta, že hráče hry obtěžuje hraní hry mě opravdu nenapadla...ještě jednou se s pokorou omlouvám .)))))
      • Jack1947
        *15* mas bod hochu "nebaví mě furt chodit ". *1* *3*
  • Vypadá to bohužel dost genericky a nudně. Postřílej si pár nácků a na tu máš panzerfaust ať tam ten tank jen tak nestojí. Navíc ty zorná pole nepřátel při stealth jsou dost absurdní.
  • Pete.palis
    pokud chcete 2.světovou , tak dneska je Red Orchestra 2 zdarma na Steamu *5*
    • A pokud by jste chtěli zažít 3.světovou stačí počkat půl roku!
    • ???
      • !!!
  • Cypri
    Německá armáda druhé světové války se zdá v podání této hry jako banda neschopná trefit cil.
    Bojím se, že to tak trochu bude nuda.
    • A ten tank se dokonce ani nenamáhal vystřelit. Asi si střelec říkal: "stejně se netrefím, tak co bych se namáhal..."
  • kokotinka v pěkném kabátku
  • Vzhledem k tomu, jací jsou City Interactive mistři optimalizace, tak se těšim, jak si to (ne)zahraju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit